pl.news
45K

Konsekrowane hostie wykorzystane w "Eucharystii Drag Queen"

Homoseksualne wydarzenie nazwane "Drag Street Eucharist" z udziałem mężczyzn przebranych za kobiety, które odbyło się 20 czerwca w dzielnicy Castro w San Francisco, wyśmiewało Eucharystię Novus Ordo …More
Homoseksualne wydarzenie nazwane "Drag Street Eucharist" z udziałem mężczyzn przebranych za kobiety, które odbyło się 20 czerwca w dzielnicy Castro w San Francisco, wyśmiewało Eucharystię Novus Ordo i wykorzystano w nim wstępnie konsekrowane hostie.
Zawierało ono wyśmiewane błogosławieństwa, takie jak "błogosławieni są Cyganie", "błogosławieni są pracownicy seksualni" i "błogosławione są gorące grube dziewczyny".
Niejaki Mark Guevarra (40) uczestniczył w tym wydarzeniu i napisał w mediach społecznościowych, że organizatorzy znaleźli "katolickiego księdza", który wcześniej konsekrował hostie, które zostały użyte do obrazoburczego pokazu.
Guevara został zwolniony przez archidiecezję Edmonton w Kanadzie, gdzie pracował jako współpracownik duszpasterski, w 2018 roku po tym, jak promował ideologię homoseksualną i mieszkał z innym homoseksualistą.
#newsQxmebpqapd
Marcin_od_sw.Jerzego
Wiecie, ciagle wraca mi ta mysl, ze nasz Pan Jezus Chrystus, bedac Bogiem dobrze wiedzial co sie bedzie dzialo gdy nam siebie da w Eucharystii. Jak On nas musi kochac, skoro dla zbawienia swojego Kosciola wydaje siebie i Majestat Bozy na pastwe slug szatana! Tak jakby Bog bardziej nas kochal niz swoj Majestat. To jest calkowicie niepojete!
Mbuckop
SZanujmy osoby ale nie grzecch ktory ci ludzie propaguja ,to sa niestety sludzy szatana sprawcy grzechu.
Anieobecny
Jakiż to żal tych biednych dusz idących na potępienie...?
1 List do Koryntian
Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.
icowałek
A może szacunek dla ich odmienności 🤮🤮🤮🤮