Clicks1.7K
Edward7
3

Cenzura meksykańskiego kardynała ostrzegającego przed Nowym Porządkiem Świat

Facebook zablokował film, w którym meksykański kardynał Juan Sandoval Íñiguez, emerytowany arcybiskup Guadalajara, wskazuje na spisek przywódców globalistycznych wykorzystujących pandemię koronawirusa do zaprowadzenia Nowego Światowego Porządku.

Na oficjalnym koncie facebookowym Seminarium Archiediecezji Guadalajara (Semanario Arquidiocesano Guadalajara) kardynał Sandoval Íñiguez mówi o “spisku w celu stworzenia Nowego Światowego Porządku” i ostrzega: “Moi drodzy Przyjaciele. To będzie trwało bardzo długo. Ta pandemia nie zakończy się w miesiąc czy dwa, możliwe że nawet nie w przeciągu roku, możliwe że nie w ciągu trzech, czterech, pięciu, sześciu lat. Będzie to trwało tak długo jak ci panowie będą chcieli aby trwało. To będzie trwało długo. To jest ciężka, trudna sytuacja, która nigdy nie miała miejsca w historii ludzkości. Bill Gates profetyzuje i przepowiada przyszłość i nie tylko przepowiedział on nadejście koronawirusa, ale również ostrzega przed możliwą pandemią ospy prawdziwej.”

Hierarcha ostrzega: “Oni chcą utworzenia jednego światowego rządu, jednej armii, jednej waluty, jednej ekonomii oraz jednej religii – i na pewno nie będzie to religia chrześcijańska. To będzie religia Matki Ziemi, w imię humanizmu i uniwersalnego braterstwa.”

Kardynał Sandoval Íñiguez był nieustraszonym krytykiem zamykania biznesów przez rządy, w stopniu nieproporcjonalnym do zagrożenia.”Do tej chwili, pandemia służyła aby osłabić narody, zubożyć i zadłużyć je, spowolnić ekonomię, osłabić edukację, pozamykać szkoły i zamienić je w nauczanie zdalne. Ta pandemia przyczyniła się również do osłabienia praktyk religijnych, czego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Pozamykali kościoły, zmniejszyli liczbę wiernych mogących praktykować swoją wiarę. Ale nade wszystko wykreowali strach, przerażający strach wśród ludzi.” – powiedział kardynał Íñiguez.

Wideo z wypowiedzią kardynała Íñigueza zostało zablokowane w kilka godzin po ukazaniu się. Facebook blokując wypowiedż kardynała umieścił napis: “Fałszywa informacja. Ta publikacja powtarza informacje o Covid-19, które zostały przez niezależnych weryfikatorów (fact checkers) zakwalifikowane jako fałszywe.”

Wideo jest cały czas dostępne na stronie: www.arquimediosgdl.org.mx

Kardynał Sandoval Íñiguez w przeszłości wypowiadał się jednoznacznie przeciwko tzw. edukacji seksualnej, środkom poronnym i antykoncepcyjnym, krytykował decyzje sądowe w sprawie legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Używał jednoznacznego pojęcia wobec grzechu i zboczenia homoseksualizmu, nazywając ten stan maricón, co można przetłumaczyć jako zboczenie i pedalstwo.

Ostrzegał i obwiniał również kobiety przyczyniające się swym strojem i zachowaniem do zachęcania do gwałtów. W 2015 roku gdy zalegalizowano w Meksyku tzw. małżeństwa homoseksualne, kardynał Sandoval Íñiguez wraz z arcybiskupem Carlos Cabrero oraz hiszpańskim egzorcystą José Antonio Fortea, przeprowadzili egzorcyzm przeciwko “aborcji, Satanizmowi, kultowi śmierci, korupcji oraz legalizacji aberracji seksualnych.”

Oprac. bibula.com bibula.com/?p=122148

KARDYNAŁ SANDOVAL: PANDEMIA NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY, TAKI JEST ICH CEL!

Kolejny problem, który nas dotyka, to protesty służące wprowadzeniu aborcji w Meksyku.

Nie chcą z tego rezygnować. Chcą wszcząć aborcję w Meksyku, ponieważ jest to część planu, który ma zostać narzucony narodom. Jest to częścią rządu Deep State, ukrytego rządu, który chce osiągnąć nowy porządek dla jednego rządu światowego itd.

Mają wśród swoich projektów nie tylko aborcję, która ma zmniejszyć populacje, , ale także homoseksualizm. Ten wzrost liczby ludzi, którzy zmieniają płeć, wszystko to, na co zwracają uwagę: wszystko w celu zmniejsza się liczby ludności.

To plan, który przychodzi ... który powiedzielibyśmy że jest , bezwstydnie wyjęty z raportu Kissingera, jeśli wszyscy pamiętacie.

Tam w 1994 roku Kissinger opublikował raport, w którym bezwstydnie zaproponował aborcję ludziom z trzeciego świata, ponieważ bardzo się rozwijają i wyczerpują się zasoby, hm ... naturalne, które ludzie z pierwszego świata potrzebują i jest to konieczne, dlatego chcą wprowadzić aborcję wszystkimi możliwymi środkami: pieniędzmi dla rządów, aby ich przekupić.

I tak jest dzisiaj: rządy postępują zgodnie z wytycznymi Nowego Porządku Świata, jeśli chodzi o pieniądze, które są im dane lub pożyczane za wsparcie udzielone im w celu zdobycia władzy, itd. I łapówka, która również przychodzi z "zagrożeniem dla zdrowia", dla lekarzy. Dlatego lekarze tak bardzo ukrywają prawdziwe przyczyny tej choroby że … to oni (globaliści) zagrażają nam... Lekarze są kontrolowani, zastraszani, opłacani, przekupywani i pod groźbą odebrania im tytułu prawnego, czyli licencji zawodowej, aby nie mogli działać. Wszystko to dzieje się w naszym świecie.

Otóż teraz okazuje się, że Izba Poselska zaproponowała w minionych dniach, aby dyskutować o aborcji i oczywiście są tam wszystkie kobiety na zielono, opłacane przez Georgesa Sorosa za propagowanie aborcji, wykrzykiwanie obelg groźby pod adresem tych, którzy bronią życia itp.

Prezydent wydaje się mieć dobre intencje, ale zamiast tego powiedział, że sprawę należy przekazać do konsultacji społecznych, do pewnego rodzaju ogólnokrajowego sondażu i dobrze wygląda, że ten lud, w większości katolicki i chrześcijanin, który oczywiście opierając się na wierze w Słowo Boże, kocha i broni życia; najcenniejszy dar, jaki kiedykolwiek dał nam Stwórca. Nie wolno naruszać podstawowego i najświętszego prawa.

Aby zapobiec temu, by wierzący lud stał się oficjalnie mordercami, poprzez zatwierdzenie prawa aborcyjnego, jego propozycja wydaje się być bardzo dobra, więc jest to propozycja, aby [sprawa] została zwrócona do ludu, aby była konsultacja i że ludzie mówią, ale pozostaje pytanie. Kto będzie liczył głosy? Kto będzie liczył głosy? bo to dobrze wiadomo, wszyscy wiedzą, że do automatu do głosowania, czy to „INE” [Narodowy Instytut Głosowania], czy też „młodzi ludzie”, którzy mają jechać po całym kraju w celu dystrybucji itp. ., są bardzo zorganizowani, aby ten, kto im płaci, zawsze wygrywał, to znaczy ci, którzy są w rządzie.

W ten sposób nie damy się oszukać i jeśli nie będziemy czujni, aby bronić tego podstawowego i świętego daru życia. I że może nigdy nie zostać zatwierdzone „legalne” zabicie niewinnego, ponieważ jest to najgorsza zbrodnia, jaka mogłaby kiedykolwiek popełnić, gorsza ze wszystkich przestępstw, jakie można kiedykolwiek popełnić: zabić niewinnego. I zamknąć drzwi do przyszłości kraju. Bez nowych pokoleń kraj się starzeje i wtedy, oczywiście, musi nadejść eutanazja.

Jest to jasne, bo kto utrzyma tak wielu starszych ludzi, jeśli nie będzie pracujących młodych ludzi? Zło, które wyzwala aborcja, nie zostało jeszcze doświadczone na dużą skalę, ale w rzeczywistości jest go wiele, bardzo wiele.

Niech Bóg nam pomoże i pomoże nam, i nie traćmy z oczu faktu, że istnieje ukryta globalna potęga, która przybyła, aby nas depopulować. Mówili bez wstydu, że siedem miliardów ludzi to za dużo i że populacja musiałaby zostać drastycznie zredukowana do jednego miliarda, tak mówią. Kissinger proponuje teraz tę ideę, a cała sprawa jest teraz rozwinięciem, propozycji tego perwersyjnego Kissingera, który wciąż tu chodzi, starzejąc się i na pewno wciąż karmiąc swoje idee, te złe i przewrotne programy dla całego świata, dla rodziny i dla osób indywidualnych.

Ponownie, Szczęśliwego Nowego Roku 2021 i niech Bóg was błogosławi w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
fromrome.info/…-never-end-that-is-their-goal/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
KARDYNAŁ SANDOVAL: PANDEMIA NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY, TAKI JEST ICH CEL!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,...Lekarze są kontrolowani, zastraszani, opłacani, przekupywani i pod groźbą odebrania im tytułu prawnego, czyli licencji zawodowej, aby nie mogli działać. Wszystko to dzieje się w naszym świecie...''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,...Otóż teraz okazuje się, że Izba Poselska zaproponowała w minionych dniach, aby dyskutować o aborcji i oczywiście są tam wszystkie kobiety na zielono, opłacane przez Georgesa Sorosa za propagowanie aborcji, wykrzykiwanie obelg groźby pod adresem tych, którzy bronią życia itp...''.