jezofiko
Tak toto napísať to je odvaha. Skutky p. Košút sú dôležité, ale hodnotiť predsedu vlády, tak ako je to napísané je veľká odvaha. zase tu máme takých, ktorý nevedia rozlíšiť cirkevný život od svätského.
johanika
Najhoršie je, že títo "falošní" kresťania - vládni predstavitelia presadzujú medzi ľuďmi nenávisť, neúctu, amorálnosť... Nastavili v našom štáte atmosféru udavačstva, nepriateľstva, zloby.
Z tejto deštrukcie dobra pod ich vedením vyplýva, že títo ľudia nie sú od Boha, ale od Zlého. Peniaze a zisk sú ich Bohom, chcú vykoreniť pravdu, lásku, úctu k človeku, obetavosť, dobro... a bohužiaľ sa im to …More
Najhoršie je, že títo "falošní" kresťania - vládni predstavitelia presadzujú medzi ľuďmi nenávisť, neúctu, amorálnosť... Nastavili v našom štáte atmosféru udavačstva, nepriateľstva, zloby.
Z tejto deštrukcie dobra pod ich vedením vyplýva, že títo ľudia nie sú od Boha, ale od Zlého. Peniaze a zisk sú ich Bohom, chcú vykoreniť pravdu, lásku, úctu k človeku, obetavosť, dobro... a bohužiaľ sa im to darí. A za túto deštrukciu pravdy, dobra, spravodlivosti budú braní Bohom na zodpovednosť.
Neverím, že takýto list Hegerovi a jeho kumpánom pomôže byť lepším, oni sa celé dni pozerajú s obľubou do zrkadla iba na seba, príp. na svoje bankové účty. Moc, peniaze, lož...to je ich Boh.
veritas18
Eduard Heger je zidovske jmeno. Pokud je pokrteny, tak je kryptozid, takze na bratra stejne nebude slyset a stejne bude pracovat pro elity sveta, i kdyz vam mohl predtim naslibovat, co jste chteli slyset.
Roberto 55
Poznam p. Sebastiana s duch. cviceni v Krościenku, je to nebojacny knaz.
dalila
Boli sme dnes v Litmanovej. A cestou domov, keď som videla auto na aute pri supermarkete, tak to teda tam majú neobmedzené "bohoslužby"
Krásný pokojný den
Musí se jíst dalilo, netrap se tím.... A co jinak Litmanová, o tom piš. Díky. 😊
Segal
Dalila nepíše o jídle, debile. 😀😁😂🤣😃😄😅😆🤡
dalila
Litmanová , to je pokoj. Cítiť ho tam veľmi :)
A áno, jesť sa musí, len sme urobili z marketov chrámy
Krásný pokojný den
Přesně tak dalilo, někdy si říkám, kolik ten konzum stojí a my zákazníci ho zaplatíme... Občas vidíš jak masivní reklamy, poutače, i noční svícení něco stojí a zaplatí zákazník.... Drobní zemědělci se snaží a markety je drží při zemi, nenechají vydělat.... je to koloběh... byznys.... Ale jak z toho ven, lidé musí pracovat... Kostely už dávno přerostly paláce bank, pojišťoven, firemních center, …More
Přesně tak dalilo, někdy si říkám, kolik ten konzum stojí a my zákazníci ho zaplatíme... Občas vidíš jak masivní reklamy, poutače, i noční svícení něco stojí a zaplatí zákazník.... Drobní zemědělci se snaží a markety je drží při zemi, nenechají vydělat.... je to koloběh... byznys.... Ale jak z toho ven, lidé musí pracovat... Kostely už dávno přerostly paláce bank, pojišťoven, firemních center, obchodů, průmyslových center, center zábavy.... je mi líto, že to vytěsní duchovní obraz. Takové velké obchodní centrum , třeba v Praze kousek od Vltavy, proč tam neudělali i malou kapličku, zato kasíno tam je.... Ale to je prostě dáno dobou a člověk je na zemi poutníkem a víra nemá reklamní slogany... Možná právě proto musíme putovat, tak jako ty, do Litmanové.... Pokud máš radost, je to v pořádku, ta má být na prvním místě... RADOST ze ŽIVOTA, z každého dne, jako DARU od Boha. 😉