Clicks11
lv.news
1

Francisks zvana euharistijas laikā - un svarīgāks ir tālrunis (video)

Jalostotitlanas tēvs Migels Domingezs (Jalisko, Meksika) euharistijas laikā lasīja evaņģēliju, kad zvanīja viņa mobilais tālrunis.

Tā vietā, lai to izslēgtu, viņš nekavējoties pieņēma zvanu, pamāja draudzei, pazuda sakristejā un ar mikrofona starpniecību visiem pārraidīja tālruņa zvanu.

Izrādījās, ka viņš sarunājās ar "Francisku", ziņo VidaNuevadigital.com (21. maijs). Incidents tika reģistrēts.

Neilgi pēc tam viņš atgriezās, lūdza aplausus Franciskam un turpināja lasīt evaņģēliju. Meksikas plašsaziņas līdzekļi sauc Domingezu par Franciska draugu.

Nopietnā katoļu misē priesteris acīmredzami nebūtu atbildējis uz tālruni, jo tur svarīgākais ir Kristus, nevis tālrunis.

#newsHmotauqpbk

Gesù è con noi
Bergoglio izsauc vecu līdzdalībnieku misu vidū, ir redzams, ka zvans tika plānots, priesterim ir telefons ieslēgts misijas laikā un sarunas laikā abi simulē. 🤡🤡🤡Bergoglio uzdod viņam jautājumus tā, it kā viņš nebūtu ar viņu ilgi runājis, un modernisma priesteris gulstas visu priekšā, kad viņš atbild, ka viņš gatavojas svinēt Misi, nevis saka, ka svin Misi. Šeit mēs redzam, ka visi šos svētcilvēku…More
Bergoglio izsauc vecu līdzdalībnieku misu vidū, ir redzams, ka zvans tika plānots, priesterim ir telefons ieslēgts misijas laikā un sarunas laikā abi simulē. 🤡🤡🤡Bergoglio uzdod viņam jautājumus tā, it kā viņš nebūtu ar viņu ilgi runājis, un modernisma priesteris gulstas visu priekšā, kad viņš atbild, ka viņš gatavojas svinēt Misi, nevis saka, ka svin Misi. Šeit mēs redzam, ka visi šos svētcilvēkus lieliski plāno Bergoglio un viņa līdzdalībnieki 🤡🤡🤡