Clicks437
Libor Halik
5
19.10.2020 Uzdravený Trump na předvolebním turné v Nevadě. Plný sil, Covid ho neoslabil. Neoslabí ani nás. Zvítězí-li 3.11.2020 Trump, i ČR vláda i opozice NEJSPÍŠ otočí a rouška nebude ani v USA, …More
19.10.2020 Uzdravený Trump na předvolebním turné v Nevadě.

Plný sil, Covid ho neoslabil. Neoslabí ani nás. Zvítězí-li 3.11.2020 Trump, i ČR vláda i opozice NEJSPÍŠ otočí a rouška nebude ani v USA, ani v ČR. Modleme se za to a litujme svých hříchů - tím prosbu zesílíme a vyslyšení dosáhneme.
Public domain
Libor Halik
Pán Bůh chce, jak zjevil poustevníkovi z Loreta Zimmerovi r.1983 (na fotce), aby Trump byl USA prezidentem. Taky dle proroctví středověkého katolického mnicha je Trump prezidentem posledním v USA, žádný další tam už nebude.
Detektiv
Modlíme se za to, co chce náš Pán a Panna Maria. Na mocné světa nespoléháme-
MarekGš
Když Trump pozdrží vládu antikrista, co bude mezitím.
Libor Halik
Že nebude mezitím vládnout Antikrist je výhoda pro obyčejné křesťany, neboť dnes téměř všichni biskupové světa i většína kněží světa patří Antikristu, Bohu žel. Mluvím o světě, ne o České republice, která byla zasvěcena PMarii r.2017 a r.1993 a procento zrádců zde je o něco nižší. Byl obnoven i sloup PMarie na Staroměstském náměstí po 101 letech.
MarekGš
Jenže mí kamarádi říkají, že je krize. Ekonomická, ekologická, po křesťansku řečeno i lidská, takže co s tím ten Trump udělá? To se mu podaří tu bouři nějak udržet na uzdě? Nebo to nechá zhroutit a padne. Nebo bude světová.. Je sám? Pokud je sám tak se nic nezmění, a pokud není sám, proč už se něco nezměnilo..