Clicks409
Piotr2000
8
WYCIE ZBOCZEŃCÓW przeciw MOWIE MIŁOŚCI. Warszawa. Pan MARIUSZ DZIERZAWSKI z Ruchu Obroncow Zycia. versa ZBOCZEŃCY - LEWACTWO - pod oslona POLICJI i SŁUŻB PORZĄDKOWYCH WARSZAWY. …More
WYCIE ZBOCZEŃCÓW przeciw MOWIE MIŁOŚCI.

Warszawa.
Pan MARIUSZ DZIERZAWSKI z Ruchu Obroncow Zycia.
versa ZBOCZEŃCY - LEWACTWO - pod oslona
POLICJI i SŁUŻB PORZĄDKOWYCH WARSZAWY.
ZBOCZEŃCY - LEWACTWO
pod OPIEKĄ WŁADZ polskich i warszawskich !

Nota o Mariuszu Dzierzawskim:

W 1991 wstąpił do UPR, z jej ramienia kandydował wówczas do Senatu. W 1993 był przewodniczącym Rady Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie[9]. Do 1995 był wiceprezesem UPR. W styczniu 1996 w wyniku rozłamu w Unii Polityki Realnej stanął na czele nowej formacji Stronnictwo Polityki Realnej[10] (która zakończyła działalność pod koniec lat 90.). W 1997 ponownie kandydował do Senatu. W latach 2002–2006 ponownie był przewodniczącym rady Konstancina-Jeziorny (mandat uzyskał z listy komitetu Prawo-Obywatel-Sprawiedliwość), nie ubiegał się o reelekcję. W 2014 był kandydatem na prezydenta Warszawy z ramienia komitetu Warszawa dla Rodziny (jego częścią był m.in. Ruch Narodowy, z UPR w składzie), otrzymując około 1,5% głosów w pierwszej turze[11].

Działalność społeczna[edytuj | edytuj kod]

Organizator kampanii antyaborcyjnych Fundacji Pro, między innymi wystawy „Wybierz Życie” eksponowanej w ponad 300 miejscowościach w Polsce, licznych pikiet antyaborcyjnych i społecznych akcji ustawodawczych zakazujących aborcji[12]. Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”[13][14]. Akcje Fundacji wywołują mocny sprzeciw zwolenników aborcji i mobilizację obrońców życia. W 2011 projekt ustawy antyaborcyjnej (Dzierżawski stał na czele komitetu popierającego projekt) uzyskał ponad 450 000 podpisów poparcia[15].

Dzierżawski był zatrzymany przez policję podczas Przystanku Woodstock 2012, jednak sąd oddalił skierowane pod jego adresem zarzuty, a Dzierżawski złożył skargę na bezpodstawne zatrzymanie[16].

Za „konsekwentne uświadamianie społeczeństwu konieczności ochrony życia nienarodzonych dzieci” w czerwcu 2013 został nominowany do nagrody Kongresu Mediów Niezależnych[17].

W lipcu 2013 jako zastępca pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” podkreślił, że dzieci obciążone wadami genetycznymi mają taką samą godność jak każdy inny człowiek. „Żadna choroba nie upoważnia do zabicia człowieka”[18][19].
One more comment from piotr2019
piotr2019
Zdaje sie, ze wiekszosci narodu nad Wisla juz nie ocbchodzi WIARA w jedynego Boga i umilowanie Jego Prawa.
Nadchodzi czas ZAPLATY, za ZDRADE, za wyrzeczenie sie darow, jakimi On nas obdarowal /Najswietsza Ofiara, Sakramenty swiete, Slowo napomnienia i Pociechy/...
Idzie czas PLACZU i ZGRZYTANIA ZEBOW !
ktoz jak Bog1
TECZOWI, to nowa REWOLUCJA,
tak jak rewolucja francuska, rewolucja pazdziernikowa, rewolucja meksykanska, rewolucja hiszpanska...
Za bluznierstwami idzie KREW wielu...
piotr2019
Rodacy !
Nie liczcie na ZDRAJCOW PiSowskich, liberalow z PO, Biedroniow czy Kamyszow powiazanych ze sluzbami specjalnymi, "prymasow" polakow, biskupow gadeckich, nyczow itd.
Oni juz WYBRALI! Ksiecia tego swiata !
To WY musicie UPOMNIEC sie o swoja WIARE i Matke Kosciol!
ktoz jak Bog1
RODACY ! WIERZACY prawdziwie, w Pana naszego Jezusa Chrystusa ! i Jego Matke, Maryje !
Do BRONI !
Nikt za was nie uratuje wiary i Kosciola swietego !

Jesli nie wezmiecie do reki oreza rozanca swietego, pokuty i SLOWA,
czeka WAS niehybna TRAGEDIA!
Jezus Chrystus zapowiedzial to ! WYRZEKNĘ sie WAS przed moim Ojcem !
JezusMaryja1
Nie ma reakcji polskiego epskopatu, polskich biskupow !
Ich po prostu NIE MA !
Nie ma reakcji polskich wladz panstwowych i warszawskich !
Ci SA. ALE z tylu...
Wspieraja roznymi sposobami WOJNE z BOGIEM i KOSCIOLEM SWIETYM !
Piotr2000
Kosciol katolicki w swoich PASTERZACH
wyrzeka sie CHRYSTUSA i Bozego Prawa !