Clicks1.7K
Edward7
22

Możesz zostać zaszczepiony testem PCR, nawet o tym nie wiedząc

Zmodyfikowany (GMO) wirus koronowy jest wstrzykiwany bydłu mięsnemu i mlecznemu.

Bovilis® koronawirus dla bydła mlecznego – Bing images A co z podażą mleka? bovilis® koronawirus dla bydła mięsnego – obrazy Bing Pudełko zawiera napis „zmodyfikowany”( żywy wirus. Czy jest to „genetycznie zmodyfikowane”? Czy choroba prionowa nastąpi po tym? ETYKIETA translate.goog/product/basic/view/1047521?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl
"Polecany do stosowania u zdrowych cieląt jako pomoc w ograniczaniu choroby jelit wywołanej koronawirusem bydła. Skuteczność wykazano u cieląt w wieku 3 dni i starszych, a bezpieczeństwo wykazano u cieląt w wieku 1 dnia i starszych". https://www.merck-animal-health-usa.com/retail/product-assets/bydło/bovilis-coronavirus
Bovilis INtranasal RSP Live podaje się zwierzęciu przez nos. bovilis.ie/pneumonia/binl/
Dlaczego bydło , kurczaki czy inne padają, czy oni chcą wszystko wybić ....

Od jakiegoś czasu jest stosowana u krów jako tak zwana
szczepionka donosowa . Tak, można to zrobić za pomocą wacika zamoczonego w probówce (jak na zdjęciu) lub za pomocą sprayu głęboko w tył nosa. Czy jest to myślenie konspiracyjne, jeśli uznasz za możliwe, że test PCR rzeczywiście dostarcza skażenia? Co jest w tej zamkniętej torebce lub probówce? Czy ludzie mogą być zarażeni testem PCR -szczepionką donosową? Testują wszystkich jak bydło, a teraz chcą szczepić , a potem (kolczykować) tatuować...
Johns Hopkins University potwierdza: Możesz zostać zaszczepiony testem PCR, nawet bez wiedzy

W styczniu 2019 r. WHO [1] określiła rosnącą liczbę krytyków szczepień jako jedno z dziesięciu największych zagrożeń dla zdrowia na świecie, a od czasu bezprecedensowego fiaska szczepień koronowych [2] liczba osób odmawiających szczepień naprawdę wzrosła. Tymczasem opór pojawia się nawet w konwencjonalnej społeczności medycznej. Ale twórcy WHO nadal nalegają na nierealistyczny wskaźnik szczepień wynoszący co najmniej 70 procent.

Teraz kilku ekspertów i byłych dziennikarzy głównego nurtu, takich jak John O'Sullivan, ostrzega, że masowa kampania testów PCR może być zamaskowanym programem szczepień WHO. (patrz Principia Scientific ) [3] O'Sullivan odnosi się do nowej technologii opracowanej na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa, która ma umożliwić przeprowadzanie ukrytych szczepień za pomocą testu PCR. (Patrz Uniwersytet Johnsa Hopkinsa ) [4]
Zainspirowani pasożytniczym robakiem, który wbija ostre zęby w jelita żywiciela, naukowcy z Johns Hopkins opracowali maleńkie mikrourządzenia w kształcie gwiazdy, które przyczepiają się do błony śluzowej jelita i mogą dostarczać leki do organizmu.
Te maleńkie urządzenia, znane jako „Theragrippers”, są wykonane z metalu i cienkiej folii, która zmienia kształt. Pokryte są wrażliwym na ciepło woskiem naftowym, a każdy z nich nie jest większy niż drobinka kurzu. (Patrz Rysunek 1)

Gdy powłoka naftowa Theragrippera osiąga temperaturę ciała, urządzenia zamykają się autonomicznie i zaciskają na ścianie okrężnicy. Ze względu na działanie uszczelniające, małe, sześcioramienne urządzenia zagłębiają się w błonę śluzową i przyczepiają się do okrężnicy, gdzie są trzymane i stopniowo uwalniają ładunek leku do organizmu. Ostatecznie Theragripper tracą przyczepność do tkanki i są usuwane z okrężnicy poprzez normalne funkcjonowanie mięśni żołądkowo-jelitowych.

Uwaga : Według Johns Hopkins University, Theragrippers są faktycznie podawane za pomocą "wacika". (patrz rysunek 2)

Rysunek 2: Theragrippery na "waciku"

Zespół badawczy Johns Hopkins University opublikował pozytywne wyniki badań na zwierzętach jako artykuł na okładce Science Advances 28 października 2020 r. [5], potwierdzając, że nowa technologia działa bezbłędnie:
W tym miejscu donosimy, że inspirowane pasożytem przewodu pokarmowego aktywne mechanochemiczne chwytaki terapeutyczne lub theragrippery mogą przetrwać 24 godziny w przewodzie pokarmowym żywych zwierząt dzięki autonomicznemu przyleganiu do tkanki śluzówki. Obserwujemy również znaczący sześciokrotny wzrost okresu półtrwania w fazie eliminacji, gdy stosuje się dostarczanie za pośrednictwem rozpruwacza modelowego środka przeciwbólowego ketorolaku trometaminy. Wyniki te dostarczają doskonałych dowodów na to, że mikrourządzenia zmieniające kształt i samoblokujące poprawiają skuteczność długoterminowego dostarczania "leków".

Ryc.3: Zmieniający kształt Theragripper jako samoblokujące się urządzenia do podawania leków delivery

Przypadkowo, test PCR w Chinach jest teraz przeprowadzany również analitycznie, ponieważ mówi się, że wiarygodność wyników jest lepsza i oczywiście ta praktyka jest natychmiast wspierana w zachodnich mediach głównego nurtu. (Zobacz Insider biznesowy ) [6] Uwaga: Jeśli nie możesz sobie wyobrazić, że rząd podaje ci toksyny wbrew twojej woli i bez twojej zgody, pomyśl o wszystkich przerażających eksperymentach na ludziach, które zostały później dopuszczone i które, według Wikipedii [7], trwają aż do czasów współczesnych . W 2007 roku CDC [8] przyznało nawet, że między 1955 a 1963 rokiem 10-30 milionów obywateli zostało zarażonych rakotwórczym SV40 poprzez szczepienie przeciwko polio.

Ostatnio okazało się że to nie jest zwykły "wacik", ale rurki z hydrożelem Darpa.
Analiza ze Słowacji "patyczków testów PCR" -potwierdzone ludobójstwo
(...)

Rysunek 6 Wzdłużnie otwarte włókno z łamanym końcem i "kulkami" z zawartością hydrożelu Darpa.

Rycina 7. Na szkiełku, po mechanicznej manipulacji, identycznym z materiałem wymazu z nosogardzieli, który zawiera pokruszone włókna nylonowe, hydrożel i lit. Materiał ten pozostaje w nosogardzieli po tarciu (...)

Szczepienie, które nie jest szczepieniem, ale terapią genową
W odkrywczej wideokonferencji [9] z dr Judy Mikovits, Robertem Kennedy Jr. i dr Davidem Martinem wyjaśniono, że "szczepionka" mRNA, zgodnie z definicją prawną, w ogóle nie jest szczepionką. Jest fałszywie nazywana szczepionką, aby ukryć fakt, że rzekoma szczepionka jest w rzeczywistości terapią genową. Doświadczony lekarz i epidemiolog, dr Wolfgang Wodarg, stwierdził w ocenzurowanym wywiadzie z Rubikonem: „Właściwie ta 'obiecująca' szczepionka powinna być ZABRONIONA dla ogromnej większości ludzi, ponieważ jest to inżynieria genetyczna!” Mary Holland, wiceprezes i główny rzecznik Organizacji Ochrony Zdrowia Dziecka, ostrzega: „Nowe technologie szczepionek prawdopodobnie doprowadzą do nowych rodzajów szkód poszczepiennych. Ponieważ nigdy nie było zatwierdzonej szczepionki mRNA, tak naprawdę nie wiemy, jak będzie wyglądać takie uszkodzenie. Ponieważ szczepionki zostały opracowane tak szybko, a badania kliniczne są tak krótkie, długoterminowe uszkodzenia są całkowicie nieznane”.
Szczególnie mrożące krew w żyłach jest to, że zdecydowana większość nie wie nawet, co szczepionka mRNA robi w ich ciałach. Po prostu pozwalają się zaszczepić na ślepo i to pomimo tego, że ostrzega przed tym coraz więcej niezależnych, a nawet ortodoksyjnych ekspertów medycznych. (Zobacz, przed którymi ostrzegają lekarze z całego świataszczepienia mRNA) [10] W tym kontekście nie należy zapominać, że amerykańska firma "modeRNA Therapeutics" powstała w 2010 roku nie jako producent szczepionek, ale jako firma GenTech. Przykład wielu skandali Monsanto jasno pokazuje, że inżynieria genetyczna nie służy ochronie gatunków, ale raczej zdobywaniu władzy. Ukrytym celem jest genetyczna modyfikacja gatunków w celu ich opatentowania lub posiadania. Były sekretarz stanu USA Henry Kissinger powiedział kiedyś: „Kto kontroluje ziarno, kontroluje świat”. (Patrz Portal Prasowy) [11]

Co dalej? Czy zamierzają opatentować ciała ludzi po tym, jak zmodyfikowali ich genetycznie szczepionką mRNA?
Dr Carrie Madej, [12] specjalista chorób wewnętrznych z ponad 19-letnim doświadczeniem, twierdzi, że "szczepionka" COVID-19 może w rzeczywistości być koniem trojańskim do patentowania ludzi, ponieważ zmienia nasze DNA. Zgodnie z artykułem opublikowanym w brytyjskim czasopiśmie naukowym Phys.org w styczniu 2020 r. [13] potwierdza się, że zmodyfikowane RNA ma bezpośredni wpływ na nasze DNA. Poniższy fragment jest szczególnie alarmujący: „Kilka grup badawczych pracuje obecnie wspólnie nad zbadaniem, jaki wpływ może to mieć na cząsteczkę DNA. Wiemy już, że regiony pętli R są powiązane z sekwencjami DNA, które zawierają aktywne geny, co może prowadzić do pęknięć chromosomów i utraty informacji genetycznej”. Niepokojący jest również fakt, że wiodący producenci szczepionek, tacy jak Pfizer, ostrzegają swoich pacjentów, aby nie rozmnażali się po szczepieniu (patrzPfizera, s. 132 ) [14 PDF] W ten sposób firma farmaceutyczna potwierdza, że szczepionka mRNA może mieć negatywny wpływ na reprodukcję człowieka i pomimo tego jest szczepiona!

Wniosek: Każdy, kto zna trochę historii, wie, że eksperymenty genetyczne i eksperymenty na ludziach nie są niczym nowym. Chociaż współczesna eugenika ma swoje początki w XIX wieku, idee, środki i uzasadnienia państwowych i społecznych interwencji oraz wpływów na reprodukcję znane są od czasów starożytnych. Można je już znaleźć w „Polityce” Platona, która jednak ogranicza się do selekcji państwowej i edukacji. W epoce renesansu odpowiednie linie myślenia można znaleźć w społecznych pismach utopijnych „Utopia” Thomasa Morusa, „Nova Atlantis” Francisa Bacona i „La città del Sole” Tommaso Campanelli. Ale ponieważ zdrowy rozsądek instynktownie opiera się takim interwencjom, establishment zawsze starał się ukryć swoje prawdziwe intencje za pomocą mylących etykiet. Na przykład naziści ukrywali eugenikę jako „naukę o zdrowiu dziedzicznym” lub „opiekę dziedziczną”, aby była atrakcyjna dla mas, a dzisiaj ten sam chory program jest nam sprzedawany z nową „szczepionką”, aby uratować nas przed rzekomą „pandemią”.

Źródła:
[1] archive.org/…ature-stories/ten-threats-to-global-health-in-2019
[2] https://www.legitim.ch/post/schockierende-bilder-beh%C3%B6rden-verschweigen-massenhaft-corona-impfsch%C3%A4den
[3] principia-scientific.com/are-pcr-tests-secret-vaccines/
[4] jhu.edu/…020/11/25/theragripper-gi-tract-medicine-delivery/
[5] sciencemag.org/content/6/44/eabb4133.full
[6] businessinsider.com/…r-china-anal-swab-test-covid-19-makes-sense-2021-1
[7] wikipedia.org/wiki/Human_subject_research
[8] http://web.archive.org/web/20110307094146/http:/www.cdc.gov/vaccinesafety/
aktualizacje / archiwum / polio_and_cancer_factsheet.htm

[9] bitchute.com/video/4fVFgHXPELoO/
[10] https://tinyurl.com/y32qpl74
[11] presseportal.de/pm/62556/3331518
[12] translate.goog/watch?id=5f176746677a7f01e9302af6&_x_tr_sl=en&_x_t
[13] phys.org/news/2020-01-rna-effect-dna.html
[14 PDF] https://pfe-pfizercom-d8-prod.s3.amazonaws.com/2020-11/C4591001_Clinical_Protocol_Nov2020.pdf

źródło translate.goog/…e-vaccinated-with-a-pcr-test-even-without-knowing/

Maski i testy COVID mogą zawierać szczepionki nanotechnologiczne
Jarujestem shares this
1.7K
olek19801 shares this
1.7K
PCR zaraża
WYKLĘTY
Uprawy zbóż w Polsce -- Chemia i GMO
Mięso wielkich firm hodowlanych --
zwierzęta zmodyfikowane, chemia,
totalny doping wzrostu.
Żywność importowana -- zmodyfikowana, nasycona chemią
i konserwantami.
Żywność zwłaszcza z importu --
nie badana pod względem norm
zagrożenia dla zdrowia
Jan Zbigniew wojan
Przecież nie chodzi o jakąś chorobę tylko o depopulację - ludzie obudźcie się, bo wyginiecie !