Edward7
850

Technokrata Elon Musk: nowy idol chrześcijańskiej prawicy

W mediach przeważają przeważnie o nim pozytywne opinie; Elon Musk i pandemia koronawirusa. Nie chce szczepionki, krytykuje lockdown - Elon Musk wzbudził kontrowersje wypowiedzią o szczepionce na COVID... potem - Elon Musk zmienił zdanie o szczepionkach na COVID-19? "Popieram je, nauka jest tu jednoznaczna"


a teraz - Elon Musk może odkryć wielką mistyfikację...

Obecnie wzór walki o wolność słowa; "Twitter + FBI ocenzurowało Trumpa i konserwatystów" - HUGE! TWITTER IN A PICKLE: Policy Director for Twitter Nick Pickles Admits Twitter Was Working with FBI to Censor Trump, Conservatives

Technokrata (ubierający się jak satanista i być może mason) nowym idolem chrześcijańskiej prawicy

Brian Shilhavy

Donald Trump ( wprowadził szybkie szczepionki covid) ma nową konkurencję wśród swoich wiernych wyznawców chrześcijańskiej prawicy, ponieważ nowy zbawiciel jest koronowany w alternatywnych mediach konserwatywnej prawicy.

Elon Musk postanowił ocalić cywilizację, kupując Twittera. Miał to na myśli. Cywilizację można uratować tylko poprzez swobodną i otwartą komunikację, a nie za murami zbudowanymi przez elitarystów i totalitarystów.
W sobotę Elon Musk opublikował raport Twitter Files, część 4, dotyczący dyskusji firmy na temat cenzurowania i delegalizacji prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. (
Źródło .)

Zakup Twittera przez Elona Muska i ujawnienie wcześniej ocenzurowanych informacji przeciwko Trumpowi i konserwatystom jest niewątpliwie postrzegany przez chrześcijańską prawicę jako „odpowiedź na modlitwę”, ponieważ tworzy się nowa koalicja chrześcijańskich pastorów, aby pomóc Donaldowi Trumpowi w ponownym wyborze.

"Koalicja Pastorów Za Trumpem" utworzona przed 2024 rJackson Lahmeyer, kandydat do Senatu Stanów Zjednoczonych z Oklahomy, który zmierzył się z urzędującym przeciwnikiem Trumpa, Jamesem Lankfordem, założył nową organizację, która ma gromadzić wiernych ewangelików w narożniku prezydenta Donalda J. Trumpa przed prawyborami GOP w 2024 roku.
Prezydent Trump ma długie powiązania ze wspólnotą chrześcijańskich ewangelików, pomimo tego, co chcą powiedzieć fałszywe media.


Pastor Lahmeyer zyskał uznanie podczas swojej kampanii za oferowanie zwolnień religijnych, aby pomóc swoim współobywatelom uniknąć śmiercionośnej szczepionki COVID-19 .

Pastors for Trump, ma na celu organizowanie chrześcijan w całych Stanach Zjednoczonych.
Do Lahmeyera dołącza pastor Craig Hagin, który jest współpastorem Rhema Bible Church i dyrektorem operacyjnym Kenneth Hagin Ministries oraz pastor Mark Burns, współzałożyciel i dyrektor generalny NOW Television Network, chrześcijańskiej sieci telewizyjnej z Południowej Karoliny, która dociera do 11 milionów domów, które zostały nazwane przez Time Magazine „Pastorem Trumpa”.
Hagin i Burns będą zasiadać w Radzie Dyrektorów ds. Pastorów Trumpa. Pastor Lahmeyer powiedział dziennikarzowi GP, co następuje.
„Prezydent Trump jasno dał do zrozumienia podczas swojej kampanii na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2016 roku, że jest zaangażowany we wprowadzanie chrześcijańskich przywódców do owczarni.

Podczas swojej historycznej pierwszej kadencji udowodnił, że spełni złożone obietnice. W 2024 roku ważniejsze niż kiedykolwiek jest potwierdzenie siły wiary chrześcijańskiej i naszej gotowości do wspierania prezydenta Trumpa w jego walce o powrót do Gabinetu Owalnego” – wyjaśnił Lahmeyer.
Pełny artykuł .

Co może być bardziej szalonego niż „ pastor ”, który „zdobył uznanie podczas swojej kampanii oferując zwolnienia religijne, aby pomóc swoim współobywatelom uciec przed śmiercionośną szczepionką COVID-19”, zakładając organizację innych „ pastorów ”, aby ponownie umieścić go w biurze tego człowieka kto sfinansował zastrzyki modyfikujące gen COVID-19, a następnie naciskał na FDA, aby je zatwierdziła?

Nie jestem pewien, czy istnieje coś bardziej dysfunkcyjnego niż to, ale jeśli tak, to nazywanie Elona Muska „zbawicielem cywilizacji” i zwolennikiem „wolnej i otwartej komunikacji, a nie za murami zbudowanymi przez elity i totalitarystów”. Czy to możliwe, że mason Elon Musk wkrótce połączy siły z innym Donaldem Trumpem (być może masonem nie ma 100%dowodów) i zmieni Twittera w największe na świecie narzędzie nadzoru w USA, podobne do chińskiego WeChat, który jest używany do oceny wiarygodności społecznej i paszportów szczepionek Covid?

Poznaj Elona Muska, technokratę miliardera, który jest najbogatszym człowiekiem na świecie i człowieka, który kocha chiński model społeczeństwa, a teraz współpracuje z wojskiem amerykańskim, pokrywając nasze niebo swoimi satelitami.

SpaceX Elona Muska przedstawia usługi satelitarne Starshield dla armii USA
SpaceX rozwija nową firmę o nazwie Starshield, aby wspierać amerykańskie zastosowania wojskowe, opierając się na istniejącym systemie satelitarnym firmy.
Najnowsze przedsięwzięcie Elona Muska rozszerza technologię satelitarną Starlink Internet do zastosowań związanych z bezpieczeństwem narodowym, obejmującą bezpieczną komunikację i ładunki do obserwacji kosmosu, dla swojego największego klienta, Pentagonu.
„Podczas gdy Starlink jest przeznaczony do użytku konsumenckiego i komercyjnego, Starshield jest przeznaczony do użytku rządowego”, napisała firma na swojej stronie internetowej, „z początkowym naciskiem na trzy obszary: obserwację Ziemi, komunikację i hostowane ładunki”.
„Bieżąca współpraca Space X z Departamentem Obrony i innymi partnerami pokazuje naszą zdolność do zapewniania zdolności w przestrzeni kosmicznej i naziemnej na dużą skalę” — powiedziała firma.

Starshield zaoferuje satelity z wykrywającymi ładunkami użytecznymi, aby dostarczać dane bezpośrednio do użytkownika, zapewniać globalną komunikację użytkownikom rządowym i budować autobusy satelitarne, aby wspierać misje ładunków klientów, zapewniając „kompleksowe systemy” w celu wygrania dużych kontraktów rządowych. (
Źródło .)

Video - 9-minutowy film, który przygotowałem, pochodzi z naszego
kanału Bitchute i będzie dostępny również na naszych kanałach Odysee i Telegram .

Nie zrozumcie mnie źle, cieszę się, że Elon Musk wyrzuca te wszystkie „pliki z Twittera”. Moim zdaniem najważniejsze do tej pory to te, które wydają się wskazywać, że Twitter dał darmową przepustkę pedofilom.

Nie mam wątpliwości, że wszystko, co ktoś tweetuje na Twitterze, jest gdzieś przechowywane w bazie danych i przyczynia się do twojego profilu online, który w pewnym momencie zostanie połączony z wynikiem kredytowym w stylu chińskim. To posunięcie Elona Muska, aby wszyscy konserwatyści wrócili na Twittera, jest całkiem genialne, a jego plan wydaje się działać całkiem dobrze w tym momencie, technokrata Elon Musk z dumą pokazuje swoją wierność szatanowi w Halloween – uważaj na „pułapkę na Twitterze!”

Elon Musk podobno umożliwia inwestorom dostęp do poufnych danych na Twitterze w ramach transakcji przejęcia

Kilku dużych zagranicznych inwestorów Twittera otrzymało dostęp do poufnych informacji na temat sieci społecznościowej, w tym prawdopodobnie danych osobowych użytkowników i statystyk finansowych, w ramach umowy przejęcia Twittera przez Elona Muska, podały amerykańskie media. ( Pełny artykuł .)

Niedawno opublikowaliśmy artykuł o tym, jak fałszywe proroctwa technokratów szybko się rozpadały, pokazując, w jaki sposób te fałszywe twierdzenia o tym, co technologia może zrobić, takie jak integracja z ludźmi w celu stworzenia trans-ludzi, są fałszywe, i że jedyne miejsce, w którym to jest ujawnienie dzisiaj jest w fantazji o całkowicie autonomicznych, samojezdnych pojazdach. Fantazja autonomicznych samojezdnych samochodów dobiega końca, gdy Tesla staje w obliczu śledźstwa kryminalnego Departamentu Sprawiedliwości

Ujawniliśmy wiele fałszywych twierdzeń Elona Muska i ostrzegaliśmy ludzi, że prawdziwym zagrożeniem, jakie stanowili technokraci, było gromadzenie danych, i oto, co napisałem o zakupie Twittera przez Elona Muska:

A teraz inny technokratyczny miliarder będzie w stanie posiadać ogromne ilości danych: Elon Musk.
Jak myślisz, dlaczego Elon Musk chciał kupić Twittera i dlaczego był tak zaniepokojony wszystkimi fałszywymi kontami na Twitterze?
Zbieranie danych. I myślałeś, że to dlatego, że jest dobrym człowiekiem i broni nieocenzurowanej „wolności słowa”?
Wątpię. Musk
zarobił miliardy, biorąc jałmużnę od rządu i prawdopodobnie nadszedł czas na spłatę.
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby niektórzy globaliści w końcu zorientowali się, że błędem było wyrzucanie wszystkich konserwatystów i negacjonistów COVID z Twittera, bo wtedy nie można ich wyśledzić, a potem przedstawili Muskowi swój plan kupna i nakłonić wszystkich do powrotu, aby mogli być monitorowani i śledzeni.
Ludzie pytali mnie, czy wrócimy na Twittera, odkąd Twitter zablokował Wiadomości o wpływie na zdrowie ponad rok temu, jeśli Twitter usunie nasz zakaz.
Nie ma mowy. Nie otrzymujemy też naszej usługi internetowej od Starlink. I z całą pewnością NIE jeżdżę Teslą. (
Pełny artykuł .)

Elon Musk (może, ale nie musi być masonem), w ten sposób uzyskał dostęp do swojej mocy. Jeśli jeszcze nie wiesz, w jaki sposób masoneria jest tajną religią czczącą szatana, zapoznaj się z tym tematem, oglądając film dokumentalny Altiyana Childsa: Insider demaskuje masonerię jako najstarszą tajną religię świata i lucyferiańskie plany Nowego Porządku Świata

Elon Musk pojawił się na imprezie Halloween wraz ze swoją matką, która jest również wyraźnie (może być) masonem, i z dumą pokazał coś, co wydaje się być jego wiernością Szatanowi. A jeśli chodzi o jego plany dotyczące Twittera, ktoś znalazł film, w którym przyznaje, że chce przekształcić Twittera w to samo, co chińska aplikacja WeChat, która jest główną aplikacją używaną przez Chiny do łączenia mediów społecznościowych, tożsamości cyfrowej, szczepień i medycyny status, historię kryminalną, śledzenie i nadzór, cyfrową walutę, zakupy, ślad węglowy i jest ich głównym wkładem w chiński „Wynik Kredytu Społecznego”.

I chociaż Musk twierdzi, że szanuje „wolność słowa”, równie dobrze może planować zapewnienie „wolności słowa” agencjom wywiadowczym, w których twoje poglądy polityczne i wszystko, co udostępniasz na Twitterze, jest umieszczane w bazie danych, aby potencjalnie zostać wykorzystane przeciwko tobie. Ci z was, którzy jeżdżą samochodami Tesli Muska, są szpiegowani we wszystkich miejscach, do których kiedykolwiek jeździli, jak długo tam przebywali, a także z 9 kamerami wewnątrz i na zewnątrz, być może nawet to, co robili w swoich samochodach i wokół nich, wszystko zapisane w gdzieś baza danych.

A co to za tajne satelity wojskowe, które szpiegują - SpaceX Muska. Falcon Heavy firmy SpaceX, najpotężniejsza rakieta na świecie, wystrzeliwuje amerykańskie satelity wojskowe w pierwszym locie od 3 lat Najpotężniejsza obecnie działająca rakieta na świecie wystartowała dziś rano (1 listopada) po raz pierwszy od ponad trzech lat.

Rakieta Falcon Heavy firmy SpaceX , która składa się z trzech połączonych razem trzech zmodyfikowanych przez firmę wzmacniaczy pierwszego stopnia Falcon 9, wystartowała dzisiaj z Pad 39A tutaj w NASA Kennedy Space Center (KSC) o 9:41 EDT (1341 GMT) pośród gęstej mgły na platformie startowej. Ciężki przewiózł garść tajnych ładunków na orbitę geostacjonarną dla Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych w ramach misji USSF-44.

USSF-44 jest czwartym startem rakiety
SpaceX Falcon Heavy i pierwszym od czerwca 2019 r. Ta niska prędkość lotu wyraźnie kontrastuje z koniem roboczym firmy Falcon 9 , który w tym roku latał średnio częściej niż raz w tygodniu . ( Pełny artykuł .) Czymkolwiek są te satelity, wraz z jego siecią satelitarną Starlink, możesz założyć, że zbierają dane. Zarówno Rosja , jak i Chiny zagroziły, że ich zestrzelą.

Elon Musk nosi satanistyczny strój Baphometa na Halloween z odwróconym krzyżem

NewsPunch
Miliarder Elon Musk został sfotografowany w kostiumie o tematyce satanistycznej, przybywającym na imprezę Halloween Heidi Klum. Czerwono-czarny strój noszony przez Muska, który w tym tygodniu zakończył przejęcie Twittera, zawierał wizerunek Baphometa wyryty na napierśniku z odwróconym krzyżem między rogami. I nie przeszło to niezauważone. 🛑 mocking the PEOPLE on Twitter

Musk pojawił się na imprezie halloweenowej supermodelki Heidi Klum w kostiumie o tematyce satanistycznej, gdy pojawiły się doniesienia, że przygotowuje się do zwolnienia blisko 2000 miejsc pracy na Twitterze, co stanowi około 25 procent jego siły roboczej. Musk, który nazwał siebie „Chief Twit” po przejęciu Twittera w tym tygodniu, wyglądał na zadowolonego z siebie w stroju i pozował do kamer, pokazując, że – przynajmniej w mediach społecznościowych – jest wszechmocny. Wcześniej wieczorem Musk udostępnił zdjęcie jego i jego matki, Maye Musk, w swoich strojach na Twitterze. Maye towarzyszyła synowi na imprezie Heidi, podobnie jak na Met Gala w maju.

Maye i Elon Musk na Met Gala 2022 Maye Musk ma również historię satanistycznych strojów i symboliki Illuminati.

Matka Elona Muska, Maye Musk, ma długą historię promowania symboli Illuminati Szatański strój Elona Muska wywołał dyskusję na temat tego, dlaczego miałby nosić strój z odniesieniami do Bafometa, wraz z odwróconym krzyżem. Jedna osoba napisała: „O co chodzi z szatańską symboliką, bracie?” Inny sugerował, że Musk pokazał, gdzie leży jego „lojalność”. Elon Musk on Twitter

W 2008 roku Musk był Młodym Światowym Liderem Światowego Forum Ekonomicznego. Chociaż Musk jest zdeterminowany, aby usunąć te informacje z Internetu, fakt, że był kiedyś powiązany z WEF, nie powinien dziwić. Musk podziela wiele nikczemnych celów Klausa Schwaba, w tym wszczepianie dzieciom mikroczipów i wiercenie czipów w ludzkich mózgach. W przeciwieństwie do innych miliarderów i młodych światowych liderów, Musk nie pojawił się w Davos ani nie pozwolił się sfotografować ze Schwabem. Zwolennicy piżma twierdzą, że jest to dowód, że od tego czasu odwrócił się od WEF. Istnieje jednak wiele dowodów sugerujących, że Musk nadal mocno trzyma się wewnątrz WEF, a jego fasada jako swobodnego kapitalistycznego technokingu jest częścią podstępu podwójnego agenta, mającego na celu manipulowanie masami w mediach społecznościowych. youtube.com/embed/Y1Pe7YkAtJk Cały artykuł w NewsPunch .
Freemason Technocrat Elon Musk Proudly Displays his Allegiance to Satan on Halloween – Beware the “Twitter Trap!”
Freemason Satanist Technocrat Elon Musk: The New Idol of the Christian Right

Oficjalnie pochodzi z RPA... tylko że; Kanye West twierdzi, że Musk jest "genetyczną hybrydą" i "może być pół-chińczykiem" (byłby ze wschodu)

"Pewnie zrobili od 10 do 30 Elonów, a on jest pierwszym, który przeżył" - napisał raper na swoich mediach społecznościowych. Amerykański raper Ye, znany wcześniej jako Kanye West, stwierdził na swoich mediach społecznościowych, że właściciel Twittera Elon Musk może być chińską "genetyczną hybrydą", po tym jak jego konto zostało trwale usunięte z platformy. "Czy jestem jedynym, który myśli, że Elon [Musk] może być pół-chiński? Czy kiedykolwiek widziałeś jego zdjęcia jako dziecko?" muzyk napisał w ostatnią niedzielę na Instagramie (należącym do Mety, oznaczonej w Rosji jako organizacja ekstremistyczna). "Weź chińskiego geniusza i połącz go z południowoafrykańską supermodelką i mamy Elona" - kontynuował Ye, odnosząc się do matki potentata, Maye Musk. "Mówię Elon, ponieważ prawdopodobnie zrobili od 10 do 30 Elonów, a on jest pierwszą genetyczną hybrydą, która przeżyła" - dodał raper. Musk tymczasem zatweetował, że sugestię Westa traktuje "jako komplement". Ye zablokowany na Twitterze Konto Ye zostało zawieszone po tym, jak "ponownie naruszył zasadę platformy dotyczącą zakazu nawoływania do przemocy" - ogłosił w ubiegły piątek Musk, po tym jak artysta zamieścił serię antysemickich tweetów i wygłosił kontrowersyjne wypowiedzi... Kanye West declara que Musk es un «híbrido genético» y «podría ser medio chino»

Katastrofy ekologiczne, czy to przez satelity 5g E.Muska - od 2021 r. zwierzęta, często organizują się w spiralę - odkąd SpaceX rozpoczął działanie

Ten artykuł dotyczy wystrzelenia satelity 5G na świecie w marcu 2021 r., SATELITÓW 5G wystrzelonych przez Elona Muska i inne firmy na niską orbitę okołoziemską.

Biuletyn z zeszłego miesiąca ( Wyniki ankiety google.com/website?sl=es&tl=pl&hl=pl&prev=search&u=https://ww zawierał podsumowanie około 1000 e-maili, które otrzymałem od subskrybentów zgłaszających nagłe choroby u siebie i ich współmałżonków, dzieci, rodziców, sąsiadów, przyjaciół, współpracowników, klientów, oraz zwierzat - kotów, psów, kurczaków, kóz i krów, które otrzymałem z całego świata - od 24 i 25 marca 2021r. … kiedy SpaceX i OneWeb po raz pierwszy wystrzeliły satelity tego samego dnia, większość osób, z którymi rozmawiałem lub których słuchałem, doświadczyła podobnej dramatycznej choroby, która pojawiła się znikąd. Ból i swędzenie całego ciała, zwłaszcza nóg, stóp i głowy. Nagły wzrost dzwonienia w uszach. Głębokie wyczerpanie i całkowita niezdolność do spania. Skurcze mięśni. Wysypki. Ból brzucha i biegunka. Krwotok z nosa. Palpitacje serca. Spuchnięte oczy. Zły nastrój, depresja lub myśli samobójcze (wynik szczepień i promieniowania dopow.). W ciągu następnych kilku tygodni stało się jasne, że wydarzyło się i nadal dzieje się coś niezwykłego, nie tylko moim przyjaciołom i subskrybentom, nie tylko ludziom i ich zwierzętom domowym i hodowlanym (też im wstrzykują zastrzyki - są podatne przez to na promieniowanie mikrofalowe dopow.).

W moim biuletynie z 5 maja 2020 r. ( The Evidence Mounts ) poinformowałem o nagłej chorobie i śmierci tysięcy sikor i innych małych ptaków w Niemczech, w dolinie Mozeli i na innych obszarach o słabym zasięgu telefonii komórkowej. Zostały opisane jako „apatyczne ptaki z problemami z oddychaniem”. Miało to miejsce w marcu i kwietniu 2020 r., kiedy Vodafone modernizował swoje usługi mobilne na tych obszarach z 2G do 4G LTE i budował setki nowych masztów telefonii komórkowej. Od 25 marca 2021 r. niemiecka organizacja ekologiczna NABU monitoruje stan zdrowia tych ptaków i podobnie jak w przypadku chorób ludzkich, o których słyszałem, śmiertelność sikorek wzrosła w Niemczech:


Są też dziwne nie naturalne anomalie, których nie potrafię wyjaśnić, ale nikt inny też nie. Kobieta z Hoboken w stanie New Jersey zrobiła zdjęcie robaków układających się w dużą spiralę na chodniku. To było 25 marca 2021:


A zdjęcia setek niezwykle milczących owiec, również ułożonych w idealną spiralę, wykonał Christopher Hogg, starszy wykładowca na Royal Holloway University w Londynie, 26 marca 2021 r.

SpaceX rozpoczął komercyjną usługę tego lata (2021, wcześniej działał- był testowany) OneWeb zacznie świadczyć usługi pod koniec roku (2021). Zarówno SpaceX, jak i OneWeb ogłosiły, że planują rozpocząć komercyjną usługę jeszcze w tym roku. Obaj ścigają się, by zamienić najpiękniejsze miejsce na ziemi, którego niezmienny widok dawał poczucie spokoju i należące do milionów pokoleń ludzi, zwierząt i ptaków niebo, w największe na świecie wysypisko śmieci, usiane ruchomymi światłami i szczątków spalonych i eksplodujących satelitów. Po wystrzeleniu 28 kwietnia, 4 maja i 9 maja 2021 r. SpaceX ma obecnie 1554 satelity Starlink działające na niskiej orbicie okołoziemskiej.

Aby dowodzić i kontrolować te satelity, zbudował już 61 stacji naziemnych w Stanach Zjednoczonych, 1 w Kanadzie, 6 w Nowej Zelandii, 9 w Australii, 2 w Niemczech, 2 we Francji, 3 w Wielkiej Brytanii i 7 w Chile, i wiele innych w budowie. Ponad 10 000 klientów testuje sieć satelitarną, a 500 000 osób z całego świata ma zarezerwowane terminale użytkowników. SpaceX planuje zrealizować wszystkie swoje zamówienia i uruchomić komercyjną usługę szerokopasmową z kosmosu tego lata. W tym czasie użytkownicy będą mogli nadal otrzymywać usługi stacjonarne nie tylko w jednym miejscu. Do końca 2021 roku SpaceX planuje również móc świadczyć usługi mobilne w dowolnym miejscu na świecie dzięki terminalom użytkownika, które można zamontować na statkach, samolotach, kamperach i ciężarówkach.

Wraz z wystrzeleniem dodatkowych 36 satelitów 25 kwietnia, OneWeb ma teraz 182 satelity na niskiej orbicie polarnej. Zapowiedział , że w czerwcu tego roku, po dwóch kolejnych startach, będzie mógł oferować łączność z Wielką Brytanią, Alaską, Europą Północną, Grenlandią, Islandią, Karaibami i Pacyfikiem. Islandia, Morza Arktyczne i Kanada, które rozpoczną komercyjne usługi w regionach północnych jeszcze w tym roku, z obsługą globalną w 2022 roku. SpaceX oświadcza w swoim wniosku do FCC o zatwierdzenie swoich mobilnych terminali użytkownika, że odpowiada na zapotrzebowanie konsumentów. Mówi się, że do 2022 roku na całym świecie będzie wymienianych około 4,8 biliona gigabajtów danych rocznie. „Użytkownicy nie chcą już rezygnować z łączności w drodze” — pisze SpaceX.

Budowanie i wystrzeliwanie rakiet staje się coraz szybsze, łatwiejsze i tańsze. Firma o nazwie Relativity Space jest już w stanie tworzyć rakiety za pomocą największej na świecie drukarki 3D, zwanej „Stargate”. Ma już kontrakty z Lockheed Martin, Telesat, Iridium i innymi firmami i planuje rozpocząć wystrzeliwanie jednorazowych rakiet tej jesieni. Na swojej stronie internetowej informuje, że jej rakiety mają „100 razy mniej części” i mogą przejść „od surowca do lotu w 60 dni”. Teraz prawie każdy może zniszczyć Ziemię.

Artur Firstenberg Desastres ambientales por satélites 5g a partir de 2021 (enfermedades repentinas en personas y en animales. Animales que se organizan en espiral - Le blog de Contra información