Clicks1.3K
Bratia a sestry
14
ZÁPADNÉ DNA a mRNA VAKCÍNY OBSAHUJÚ MIMO INÝCH ZÁLUDNOSTÍ, AJ BUNKY Z POTRATENÝCH ĽUDSKÝCH PLODOV Vakcinačná kampaň úspešne pokračuje podľa, ešte 18.5.2020 zverejneného plánu v lekárs…More
ZÁPADNÉ DNA a mRNA VAKCÍNY OBSAHUJÚ MIMO INÝCH ZÁLUDNOSTÍ, AJ BUNKY Z POTRATENÝCH ĽUDSKÝCH PLODOV

Vakcinačná kampaň úspešne pokračuje podľa, ešte 18.5.2020 zverejneného plánu v lekárskom časopise JAMA(zemavek.sk/…minaciu-odporu-voci-ockovaniu/ Ten nátlakovo a nekompromisne publikoval pokyny, ako treba postupovať pri zavedení novej vakcíny. Zverejnil čas, kedy je vhodné začať s vakcinačnou kampaňou, doslovne: „Skôr, ako sa vo verejnej psychike zakorenia nebezpečné mýty“. Vysvetlil, prečo treba prísť s vakcínou ešte počas pandémie. Ako treba do propagácie vakcíny zapojiť zdravotníkov, známe osoby a ich príbehy. Nepopierali ani nezanedbateľný ekonomický prínos. Počas posledných mesiacov sme boli svedkami vážnych prešľapov a komplikácií v súvislosti s výrobou nových vakcín. To už teraz asi nie je podstatné. Vakcíny sú na svete, nadšene hlásia novinové titulky a budú sa aplikovať ľuďom. Nové COVID-19 vakcíny sú rôzne: proteínové vakcíny, celovírusové vakcíny, na báze vírusového vektora, DNA a mRNA vakcíny, tie posledné doposiaľ neboli nikdy podané ľuďom. Svetová zdravotnícka organizácia v súčasnosti eviduje najmenej 167 kandidátov vakcíny na COVID-19, z ktorých 29 je už v štádiu klinických testov.

Mnohých tiež zaráža, čo vakcíny obsahujú. V priloženom dokumente sa dočítate, že skoro všetky vyvíjané vakcíny obsahujú bunky zo selektívne potratených zdravých ľudských plodov v rôznom štádiu prenatálneho vývoja. Ide najmä o bunky HEK-293 (ľudské embryonálne bunky z obličky) a PER.C6 (bunky izolované zo sietnice 18 týždňového nenarodeného bábätka). Tieto bunky obsahujú COVID-19 vakcíny spoločností AstraZeneca, Vaxart, Janssen Research, Novavax a iné. Moderna, Pfizer and BioNTech, Inovio a Sinovac Biotech tieto bunky používali pri overovacích testoch. Celý dokument: lzz.sk/…a-posliapana-ludska-dostojnost

Čo znamená mRNA vakcína?
Odpoveď prináša ERA portál: „Vízie a méty odborníkov syntetickej biológie sú niekedy až príliš fantastické a môžu pôsobiť absurdne. To je dôvod, prečo si vo vedeckej komunite tento odbor získaval podporu len postupne. Syntetická biológia sa zaoberá okrem iného aj vývojom vakcíny proti vírusu SARS-COV-2. Napríklad vakcína mRNA-1273 (Moderna) patrí medzi najperspektívnejšie synteticko -biologické vakcíny. Ide o lipidovú nanočasticu, ktorú tvorí zapuzdrená mRNA-1273 kódujúca takzvaný S proteín (S ako spike, angl. hrot/špic). Tento obalový glykoproteín zodpovedá za prenikanie vírusu SARS-CoV-2 do buniek väzbou na receptory nachádzajúce sa na ich povrchu. Syntetická biológia je nový, progresívny a interdisciplinárny vedný odbor, ktorý využíva poznatky genetiky, molekulárnej biológie, chémie, systémovej a evolučnej biológie, programovania, biotechnológií, nanotechnológií a materiálového inžinierstva v prospech ľudstva. Zjednodušene možno povedať, že syntetická biológia spája tradičné biologické odbory a biotechnológie s technickými odbormi a informačnými technológiami.Kombinuje biologické vedy, technológie a inžinierske postupy s fantastickým cieľom urýchliť a uľahčiť poznávanie, zásadné modifikovanie (rekonštrukciu) a vytváranie umelej DNA (nositeľky genetickej informácie živých organizmov). Experti v tejto problematike si vytýčili za najdôležitejší cieľ kreovanie nových foriem života (s novými jedinečnými vlastnosťami a funkciami), ktoré sa v prírode nevyskytujú. Snažia sa vytvoriť niečo nové – život z neživej hmoty.“

Myslite na to, keď budete čítať tieto fantastické novinové správy:

„Všetky vakcinačné firmy oznamujú úžasné úspechy s novými vakcínami. Vakcína proti COVID-19 vyvíjaná spoločnosťou Pfizer v spolupráci s firmou BioNTech má podľa prvej sady konečných výsledkov z poslednej fázy testov účinnosť 95% a žiadne vážne vedľajšie účinky. Podľa denníka The New York Times to dnes uviedla farmaceutická firma spoločne s vyhlásením, že sa chystá v horizonte niekoľkých dní požiadať americké úrady o mimoriadne nasadenie vakcíny v USA. Podľa Pfizeru je účinnosť vakcíny stabilný naprieč vekovými skupinami a etnikami, čo by jej otvorilo cestu k použitiu po celom svete. Účinnosť u ľudí nad 65 rokov, ktorým vo väčšej miere hrozí vážne komplikácie COVID-19, podľa firmy presahuje 94 percent.

Konečná analýza preparátu prišla len týždeň po tom, čo spoločnosť oznámila účinnosť presahujúcu 90% na základe predbežných výsledkov testov. V pondelok pritom spoločnosť Moderna oznámila predbežné dátumy pre svoju vlastnú vakcínu, ktorá ukázala podobný úspech. Oba preparáty fungujú na novom princípe takzvanej mediátorova RNA (mRNA). Experti však varujú, že bude trvať v najlepšom prípade ešte niekoľko mesiacov, než sa prípravky dostanú v masovej miere k väčšinovej populácii. Spoločnosti sa chystajú ešte tento rok vyrobiť až 50 miliónov dávok vakcíny, čo je dosť na naočkovanie 25 miliónov ľudí. V budúcom roku potom chcú vyrobiť 1,3 miliardy dávok. Na vývoji covidové vakcíny pracujú desiatky firiem po celom svete. Ako ďalšie zrejme zverejní výsledky svojich testov spoločnosť AstraZeneca, ktorá spolupracuje s Oxfordskou univerzitou. Ešte tento rok chce tiež o svojom pokroku informovať firma Johnson & Johnson.“


Autor: Marcela Hoffmannová

Zdroj: zemavek.sk

Publikováno v Hlavní,Komentáře,SvětOznačeno COVID,koronavirus,mRNA vakcína,Očkovanie,Vakcina

cz24.news/…z-potratenych-ludskych-plodov/
Pavol Iring
Treba veľmi citlivo rozlišovať každú informáciu! To, či vakcína obsahuje bunky alebo fragmenty DNA materiálu z buniek potratených detí, nie je to isté. Tvrdenie, že vakcína obsahuje bunky potratených detí, je skôr nepravda. Pravdivé je tvrdenie, že obsahuje ich fragemty DNA. To nie je to isté. Zástancovia vakcín práve toto používajú ako zahmlievanie. Tvrdia, že vakcíny žiadne bunky …More
Treba veľmi citlivo rozlišovať každú informáciu! To, či vakcína obsahuje bunky alebo fragmenty DNA materiálu z buniek potratených detí, nie je to isté. Tvrdenie, že vakcína obsahuje bunky potratených detí, je skôr nepravda. Pravdivé je tvrdenie, že obsahuje ich fragemty DNA. To nie je to isté. Zástancovia vakcín práve toto používajú ako zahmlievanie. Tvrdia, že vakcíny žiadne bunky potratených detí neobsahujú a majú asi aj pravdu a toto ľudí potom oberie o argumenty a môžu tomuto diabolstvu ľahko uveriť. To, že vírus množia na bunkách potratených detí už nepovedia. Preto je dôležité vedieť, ako to v skutočnosti je. Čiže na bunkách sa vírus množí a do vakcíny sa môže dostať aj genetický materiál z týchto buniek.
Svätý Malachiáš(prorok)
Vy furt mnohých veciach musíte klamať. Vidím veľmi dobre,že ste zástancom aj očkovania a považujete to ako keby sa nič nedialo a všetko je v pohode. Sa preberte už.
Pavol Iring
Akoze ja? Vy ste si moj prispevok bud neprecitali pozorne, alebo mate problem s porozumenim.
Samson1
Samson1
Pavel Zítko stojí za sledování
Caesar
Zaočkovaný COVID-19 vakcínou: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“
24/11/2020 autor: redakcia 41 komentárov

badatel.net/…citim-boha-moja-dusa-je-mrtva/


Citát uvedený v nadpise tohto článku vyriekol účastník testovania vakcíny na COVID-19 od britskej firmy AstraZeneca a Oxfordskej univerzity. Išlo už o druhého dobrovoľníka, u ktorého sa rozvinuli vážne neurologické problémy.
Podľa…More
Zaočkovaný COVID-19 vakcínou: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“
24/11/2020 autor: redakcia 41 komentárov

badatel.net/…citim-boha-moja-dusa-je-mrtva/


Citát uvedený v nadpise tohto článku vyriekol účastník testovania vakcíny na COVID-19 od britskej firmy AstraZeneca a Oxfordskej univerzity. Išlo už o druhého dobrovoľníka, u ktorého sa rozvinuli vážne neurologické problémy.
Podľa zdrojov blízkych klinickým skúškam, tento druhý dobrovoľník z ničoho nič po očkovaní prepadol panike a vyriekol predmetnú vetu.

Zdá sa vám to príliš šialené?
Táto osoba pritom nebola žiadnym náboženským fanatikom (no neskôr ju možno takto nazvali). Ak by totiž bola oboznámená s náboženskými textami a vedela by o „znaku šelmy“, tak by sa skúšok vakcíny určite nebola zúčastnila.
Teraz vás asi nepotešíme, no existuje množstvo ďalších, nielen biblických proroctiev, ktoré to potvrdzujú.
Uvedená osoba však nebola prvou, u ktorej sa po očkovaní rozvinuli vážne neurologické problémy. Ako uviedol hovorca firmy Matthew Kent, v predošlom prípade šlo o symptómy transverznej myelitídy, čiže zápalu miechy.
Citáty z Knihy pravdy o očkovaní
Poďme sa teraz pozrieť na zopár citátov z knihy, ktorá sa venuje odhaľovaniu pozadia za vakcínami a očkovaním.
18. september 2014 o 15:30 hodine
„Moje drahé dieťa, musíš prosiť Boha o milosrdenstvo vo veciach týkajúcich sa deštrukcie ľudstva. Mám na mysli temné plány, ktoré zahŕňajú vojny či zavedenie globálnych vakcín.
Bola si o nich varovaná 26. novembra 2010, vrátane genocídy kresťanov a ďalších ľudí rôzneho vierovyznania rukou diabolských bytostí…“

13: október 2012 o 16:10 hodine
„Potom predstavia globálne očkovanie, ktoré ťa zabije, ak ho budeš akceptovať.
Toto je čas, keď iba modlitba, veľa modlitby, dokáže zmierniť toto obrovské zlo, ktoré vytvorila skupina elít pri moci.
Sú súčasťou každej zložky vlády a tí, ktorí s nimi dennodenne pracujú, dobre vedia, čo čina.“

17. jún 2012 o 20:15 hodine
„Moja drahá milovaná dcéra, plány skupín slobodomurárov na prebratie systému svetových mien a financií sú blízko dokončenia.
Ich temné plány obsahujú aj globálne očkovanie, ktoré prinesie choroby a utrpenie, aké svet dovtedy nevidel.
Vyhni sa akémukoľvek náhle vyhlásenému globálnemu očkovaniu, pretože inak ťa zabije. Ich diabolské schémy zastihnú v šoku všetky tie nevinné duše, ktoré ani netušia, ako mocné sú sily temna.“

Ďalšie dva citáty smerujú k objasneniu dnešnej situácie:
29. júl 2013
Znamenie šelmy prinesie so sebou smrť – náhlu smrť duše aj smrť tela na hroznú chorobu.
„…tak ako sväté medaily ponúkajú ochranu silami Boha z nebies, tak znamenie šelmy so sebou prináša smrť – náhlu smrť duše aj smrť tela na hroznú chorobu.
Tí, ktorí znamenie šelmy odmietnu, budú sa musieť schovať a pripraviť.
Viem, že to znie strašlivo, no je to pravda. Ja zasiahnem s pomocou tvojich modlitieb, aby bolo prenasledovanie ukončené.“

1. jún 2012
„…nariadi, že mnohí z nich sa stanú väzňami. Kľúčom k väzobnej cele, ktorý im dáva nad tebou moc, bude znamenie šelmy. Číslo 666 bude v tom znamení zabudované a ukryté do čipu, ktorý budeš musieť akceptovať podobne, ako aj každé očkovanie.
Až raz bude to znamenie šelmy zavedené do tvojho tela, bude ťa tráviť. Nielen tvoju myseľ a dušu, ale i telo. Bude príčinou choroby, ktorá vyhladí väčšinu ľudskej populácie.“

Sumarizácia
Ježiš sa zmieňuje o celosvetovom očkovaní a hovorí, že spôsobí choroby a utrpenie.
Tiež spomína znamenie šelmy v samostatných odkazoch a ako nás napokon usmrtí. Zdá sa, že posledný odkaz kombinuje tieto dva aspekty (vakcíny a znamenie šelmy).
Je toto dôvod, prečo tá osoba pro skúškach vakcín vyslovila uvedenú vetu?
Mohla cítiť smrť duše? Nachádzalo sa v tejto vakcíne znamenie šelmy? Alebo to bude v nejakom inom očkovaní?
Naozaj sa toto stalo: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“?
Ďalšie úvahy
Stále sme toho názoru, že globálne očkovanie a „znamenie šelmy“ sú samostatné, hoc hrozivé udalosti. Zdá sa, že oboje sa uskutočnia injekčne a oboje budú povinné.
„Znamenie šelmy“ bude zrejme platobný systém, ktorý na identifikáciu človeka použije nejaký čip implantovaný v ruke alebo na čele. Skôr to bude ruka, no zároveň bude kontrolovať aj myseľ človeka (reprezentovanú čelom).
Je jasné, že mikročip môžu zaviesť aj počas testovania vakcín, aby s ním experimentovali u niektorých dobrovoľníkoch. Šlo by tak o utajenú nezverejnenú časť už aj tak rizikového testovania.
Veď dobrovoľníci predsa podpísali súhlas, ktorým zbavili firmu zodpovednosti, nakoľko sú si vedomí aj možných nepriaznivých následkov testovania vakcín.
Týmto netvrdíme, že to spôsobilo samotné očkovanie, ale že sa počas neho mohli vykonať aj iné experimenty.
Inak vedeli ste, že jeden nonočip vyvinutý pre použitie na ľuďoch, mal názov Angel666, čiže anjel 666, čo je vlastne padlý anjel Lucifer? Vyrobila ho firma „Digital Angel“ (Digitálny anjel) a mohli experimentovať práve s ním.
Ďalšia vec, nad ktorou by sme mali uvažovať, je, že táto vakcína využívala pri svojej výrobe bunky z ľudského plodu a tiež použili istú formu genetickej manipulácie (oslabili adenovírus, ktorému zmenili receptor na koronavírusový).
Nejde tak o narúšanie nášho Bohom daného dizajnu? Boli sme predsa „vytvorení na jeho obraz“ a následne sa do nás šprtá na genetickej úrovni. Neznie to priamo diabolsky?
Záver
Takže, bez ohľadu na to, či to bola vakcína s čipom alebo bez čipu, uvedená osoba pocítila morálne následky spolupráce s diabolským plánom.
Nech nikto z nás nebude musieť zažívať muky jej tela a mysle, ktorá stratila Boha. Nikdy nespolupracujme s diablom. Buďme nadmieru rozvážni.
Preto bdite a dávajte veľký pozor na znamenie šelmy (čip) a tiež akúkoľvek náhlu iniciatívu na globálne očkovanie!
Jan defendel defendel
Mnamka
ľubica
ľubica
dalila
Darček od sv Mikuláša. Znemožnil násilie
Detektiv
DESATERO PRO NUCENÉHO PŘÍJEMCE VAKCÍNY:
Hned po příchodu do ordinace požadujte následující dokumenty, které Vám MUSEJÍ předložit.

Certifikát kvality testu (očkovací látky).
Podrobnosti o výrobci testu (očkovací látky)
Dokumenty a licenci od výrobce testu (očkovací látky)
Výpis ze státního rejstříku firmy výrobní firmy či společnosti která test popřípadě vakcínu vyrobila.
Dokumenty schvále…More
DESATERO PRO NUCENÉHO PŘÍJEMCE VAKCÍNY:
Hned po příchodu do ordinace požadujte následující dokumenty, které Vám MUSEJÍ předložit.

Certifikát kvality testu (očkovací látky).
Podrobnosti o výrobci testu (očkovací látky)
Dokumenty a licenci od výrobce testu (očkovací látky)
Výpis ze státního rejstříku firmy výrobní firmy či společnosti která test popřípadě vakcínu vyrobila.
Dokumenty schválení a akreditace společnosti, která schvalování prováděla.
Platné firemní licence:
*osvědčení o zkoušce testovacích tyčinek (očkovací látky)
*nežádoucí účinky testovacích tyčinek (očkovací látky)
*platnou pojistku firmy pro případ negativních následků která testovací tyčinky (očkovací látky) vyráběla a výše odškodnění.
Dokumenty od osoby, která test (popřípadě očkovací látku) podává.
*Školení a zaškolení
*Certifikace osoby za tímto účelem
*Pracovní povolení
*Její vlastní negativní certifikát, test na COVID-19
Kolik roků byly dělány zkoušky a s jakým výsledkem. Normálně musejí být dělány zkoušky 5 až 7 let minimálně. Jaké měly testované osoby reakce a vedlejší účinky.
V ČR požadovat, a to BEZPODMÍNEČNĚ,!!!! POVOLENÍ OD SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv).
Můžete také požadovat testovací sadu (nebo očkovací látku), kterou odešlete do laboratoře na zkoušku. Není nutné, dle uvážení.

Máte právo požádat o písemné prohlášení osoby, která testy anebo očkování provádí, že z testů, popřípadě z očkování, nebude mít žádné poškozené zdraví. V opačném případě ručí osoba veškerým svým majetkem. Nechat si předložit její doklad totožnosti (OP nebo cestovní pas).
Bratia a sestry