Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
pl.news
113.8K

Arcybiskup Paryża w zderzeniu z homoseksualną dekadencją

Serwis PaixLiturgique.com (4 listopada) opublikował listę homo problemów, z którymi musi zmierzyć się Arcybiskup Paryża, Laurent Ulrich. • Ksiądz i …
Izabela Sylwia
Może będziemy mieć kiedyś Ojca Świętego na Stolicy Piotrowej.
Elkam -
@anetmachniom1979 -
Hej odszczep , mówisz na Katolików "sekta Novus Ordo" ?
Ta sekta jak mówisz fałszywie , ma Ojca Świętego - Papieża Franciszka , Namiestnika Chrystusowego na Stolicy Apostolskiej w Watykanie , tam gdzie grób Św Piotra i 1,5 miliarda wiernych .
A twój zbór, czy spęd , gnieździ się gdzieś po kątach salek , służy guru biznesmenowi dziesięciną o reszcie nie wspomnę, a "papież" …More
@anetmachniom1979 -

Hej odszczep , mówisz na Katolików "sekta Novus Ordo" ?

Ta sekta jak mówisz fałszywie , ma Ojca Świętego - Papieża Franciszka , Namiestnika Chrystusowego na Stolicy Apostolskiej w Watykanie , tam gdzie grób Św Piotra i 1,5 miliarda wiernych .

A twój zbór, czy spęd , gnieździ się gdzieś po kątach salek , służy guru biznesmenowi dziesięciną o reszcie nie wspomnę, a "papież" może nawet byłto Jan XXIII odszedł przed wiekami . A jeśli jeszcze jesteś rocznik 79, to twoi starzy nie wyrzekli się szatana na Chrzcie . Może legitymacje mieli czerwone ?
TO JEST PRAWDZIWA SEKTA. 😂
anetmachnio1979
KONFEDERACI A Ty jesteś świadomy gdzie chodzisz i czy jesteś katolikiem? Pycha Cię unosi że chodzisz na novus ordo po łacinie ? I w czym od posoborowych jesteście lepsi ? DLATEGO nikogo bez pomocy i wsparcia nie wolno spisać na straty NIE TY O TYM ZDECYDUJESZ !!!! Tam gdzie pycha tam szatan stoi kolego bądź pomocy ludziom i jak wiesz więcej tłumacz. Ale sam idź droga prawdy nie obłudy!
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
" Tam gdzie pycha tam szatan stoi kolego bądź pomocy ludziom i jak wiesz więcej tłumacz. Ale sam idź droga prawdy nie obłudy!........"
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Znasz znaczenie słowa " obłuda " ! to Twoja postawa jest obłudna , bo nie wiesz gdzie jest Twój Kościół i którzy są prawdziwi twoi pasterze . " Mieszasz widły i powidły "
V.R.S.
"Pycha Cię unosi że chodzisz na novus ordo po łacinie ?"
----
Leczyła się pani psychiatrycznie, neurologicznie lub odwykowo?
anetmachnio1979
WY Braciaki jesteście gorsi od SEKTY novus ordo PYCHA WIELKA A na mszy CREDO powiedzieć nie potraficie zresztą! Słowa na Mszy oprócz Et Cum SPIRITU TUO! Katolicy! Zobaczcie OŁUDNICY zaden z novus ordo za prawdę nie skoczył się kłócić A was dwóch aż przyszło! TO jest wasza postawa diabelską!
anetmachnio1979
JA JESTEM KATOLICZKA chodzę na Mszę Świętą Wszech Czasów RYTU Rzymskiego wg.nakazu Papieża Piusa V z Bulli Quo Primum Tempore A mój Pasterz Sprawuje wyłącznie ta Mszę Świętą i ma wszystkie święcenia kapłańskie w tradycji Katolickiej. Nie muszę się leczyć obłydnicy bo żyć Wiara i Bogiem być katolikiem to nie jest chorobą. Jest mi smutno że rezentujecie taka postawę Tak nie postępuje Katolik który …More
JA JESTEM KATOLICZKA chodzę na Mszę Świętą Wszech Czasów RYTU Rzymskiego wg.nakazu Papieża Piusa V z Bulli Quo Primum Tempore A mój Pasterz Sprawuje wyłącznie ta Mszę Świętą i ma wszystkie święcenia kapłańskie w tradycji Katolickiej. Nie muszę się leczyć obłydnicy bo żyć Wiara i Bogiem być katolikiem to nie jest chorobą. Jest mi smutno że rezentujecie taka postawę Tak nie postępuje Katolik który kocha Boga .Wszystkich macie za wrogów i siejecie nienawiść A pycha utwierdza was że jesteście lepsi reszta to śmiecie Pamiętaj jeden z drugim że ten ostatni posoborowie może w oczach Boga iść lepszą drogą Boża aniżeli wy szydercy ,odstępcy! Idący rytem masonskim za masonami!Obłuda i fałsz !
One more comment from anetmachnio1979
anetmachnio1979
Nie liczę na dłuższą rozmowę, TYM bardziej że mnie bracia poblokowaliscie .😪
Konfederaci Korony Polskiej
Zostawcie posoborowych sodomitów demonom ! oni już wybrali tak samo jak zgładzeni ogniem i siarka Sodomici biblijni !
Konfederaci Korony Polskiej
@
anetmachnio1979
=======================================
W moich modlitwach uwzględniam wszystkich , resztę pozostawiam Panu Bogu . Chodzi mi o to by nie patrzeć przez ich czyny jako na pasterzy Chrystusa , bo oni świadomie obrali sobie innego " pana " i co najgorsza ciągną za sobą niewinne i naiwne owieczki na zatracenie i o tych się martwię ! Ci pseudo -hierarchowie nie są laikami teologicznymi …More
@

anetmachnio1979
=======================================
W moich modlitwach uwzględniam wszystkich , resztę pozostawiam Panu Bogu . Chodzi mi o to by nie patrzeć przez ich czyny jako na pasterzy Chrystusa , bo oni świadomie obrali sobie innego " pana " i co najgorsza ciągną za sobą niewinne i naiwne owieczki na zatracenie i o tych się martwię ! Ci pseudo -hierarchowie nie są laikami teologicznymi a pomimo zapoznania się z Dobrą Nowiną - wybrali zdradę Chrystusa i podążają za piekielnikami !
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Kościół Tradycji czeka otworem na tych apostatów ! kto szuka Prawdy -to Ją znajdzie .