Krystian N.
173K

wRealu24 traci widzów!

Otrzymałem informację z bardzo wiarygodnych źródeł iż telewizja wRealu24 traci widzów a szefostwo ogarnęła panika. Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie, gdyż błędy i głupotę tej stacji widziałem już od bardzo dawna.

A teraz krótka analiza problemów tej stacji:
1. Przegadane programy trwające godzinę albo więcej, które można zrealizować w 10-15 minut
2. Brak programu informacyjnego "z kraju i ze świata" emitowanego o stałej porze - długość - 10 minut
3. Fantazje ułańskie o własnym Jutubie (Banbye) bez posiadania kapitału.
4. Portal Banbye to jedna z najgorszych technicznie stron, której praktycznie nie da się oglądać ze względu na wolne działanie i fatalną obsługę szczególnie pod Androidem.
5. Idiota odpowiedzialny za kodowanie Banbye pod Androidem powinien 48 godzin dziennie klęczeć na grochu. Np. cała obsługa przewijania jest odwrotna od tego co jest na rynku (YT, Rumble, Bitchute, Odysee .....)
6. Przeinwestowanie środków w "szklane domy"
7. Strach przed mówieniem prawdy o wojnie na Ukrainie
8. Strach przed mówieniem prawdy o roli USA
9. Zatrudnienie nieodpowiednich ludzi-informatyków, którzy po prostu skręcili na boku pareset tysiączków.
10. Przeglądy prasy, które są de facto onanizowaniem się redaktora nad własną erudycją. Wszystko można zrobić w 15 minut
11. Brak szacunku dla czasu widzów.
12. Brak umiejętności współpracy w niszowymi acz wartościowymi blogerami, którzy mogliby zwiększyć swoja oglądalność jednocześnie przyczyniając się do uatrakcyjnienia stacji.

Rozwiązanie problemu:
Po blokadzie na YT trzeba było przenieść się na Rumble a nie śnić o potędze. Zresztą każdy inteligentny człowiek w obliczu bana na YT już miałby od roku konto równoległe na Rumble (ew. podobnym portalu). Wtedy przejście byłoby płynne. Kasa, którą ta telewizja kiedyś miała znakomicie przyczyniłaby się do polepszenia kontentu.
Krystian N.
Konto @j a m e k zostało zgłoszone do usunięcia - powód - spam.
Lilianna w ogrodzie
Z dedykacją nie tylko dla jamek
Brat Elia z Włoch - Kościół Rzymskokatolicki
Krystian N.
@j a m e k A jakim to prawem pan jamek - który mnie blokuje - na moich postach dokonuje wpisów? I to w dodatku kompletnie debilnych? Proszę usunąć swoje brednie, panie jamek.
A może trzeba zgłosić usunięcie konta za naruszenie warunków użytkowania? Jak trzeba to zbierzemy paczkę 20 użytkowników z petycją usunięcia jamka z Glorii - i wyfruniesz stąd debilu w trymiga.
Lilianna w ogrodzie
Mnie też zablokował , nie wiem dlaczego. Ale to nic , to chyba ukr.
Krystian N.
Ja nie mam w naturze blokowania kogokolwiek. W życiu na Glorii zablokowałem 2 wariatów, którzy z szybkością karabinu maszynowego wpisywali jakieś bzdury zaśmiecając totalnie wpisy.
Ten osobnik należy do typu głupków zza krzaka, którym jakiś ważniejszy dał na piwo, żeby robił obstrukcję. No ale może też sam z siebie ...
Lilianna w ogrodzie
Stronniczy tekst
Krystian N.
Na czym polega jego stronniczość?
Lilianna w ogrodzie
Na wszystkim , oglądam z mężem od dawna , ostatnio nie , bo nie mamy czasu Zgadzam się tylko z punktem nr1, Marcinek chyba od Sumlińskiego nauczył się pitolciowania / pitolciowanie w mojej gwarze to gadanie w kółko Macieju/
Krystian N.
Jeśli ostatnio nie oglądasz, to może faktycznie nie bardzo rozumiesz ostatnio problemy tej stacji. Spróbuj śledzić na bieżąco ich programy a ogarnie cię niezła frustracja.
Ja osobiście w czasie plandemii śledziłem wR24 i sporo się dowiedziałem, choć moje główne źródła były raczej anglojęzyczne (StewPetersShow).
Lilianna w ogrodzie
Nie uległam frustracji , nie oglądam od niedawna , wiesz co mnie sfrustrowało ? Plewa.
Krystian N.
Hmmm, to raczej kwestia gustu, mnie Plewa nigdy nie drażnił. Dla mnie nie do przełknięcia był zawsze Zdziarski, ze swoim kompletnym brakiem dziennikarskiej erudycji. Ale jest parę rzeczy, które też dobrze zrobił.
Lilianna w ogrodzie
OK, ja lubię akurat Zdziarskiego , Plewa działał b. na nerwy, ale cóż nikt nie jest złotą monetą aby każdemu się podobać . W różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie 😉
Krystian N.
Tak, osobowość dziennikarzy ma spory, jeśli nie decydujący wpływ na odbiór stacji. Ciekawa wymiana zdań!
Lilianna w ogrodzie
Wiesz , gdyby np. wszyscy księża byli jak ks. Skarga to świat byłby mdły.
czesio i muchy
wizraelu24 dostało to na co zasłużyło ogłupiając w bezczelny sposób młodych ludzi. starsi po kilku programach spierdalali stamtąd bo debilnym podejściu tego łysego okularnika do słuchaczo- oglądaczy !
Krystian N.
Aż tak mocno bym wR24 nie krytykował. Zrobili naprawdę dobrą robotę w czasie plandemii. Ale teraz stracili impet. Może ten wpis do nich dotrze i zrozumieją swoje błędy.
Koza Nutria
Mnie również ostatnio zniechęcili nieprzygotowaniem i stronniczością beż rozeznania tematu. Mowie tu o debacie na temat " atakowanego" ksiedza Chmielewskiego. Tylko pan Lisicki wyszedl z twarzą. Straciłam szacunek intelektualny.