Clicks131
szuirad1
1
Grzegorz Braun I Autodenuncjacja do prokuratury. Trzaskowski w grupie Bilderberg! #Braun #Konfederacja #Polin ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy …More
Grzegorz Braun I Autodenuncjacja do prokuratury. Trzaskowski w grupie Bilderberg!

#Braun #Konfederacja #Polin ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: mobilizacja@ustawa447.pl WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: www.paypal.com/donate/ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- zrzutka.pl/893f93 ► CZYTAJ: medianarodowe.com ► OBSERWUJ: twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
szuirad1
Grzegorz Braun zgłosił dziś samego siebie do prokuratury by ta zbadała czy jest ,,ruskim agentem". Jednocześnie zgłosił osoby, które Go o to pomawiały a niedopełniły obowiązku poinformowania o tym służb co w Jego mniemaniu jest przestępstwem. Szach - mat.