Janko333
587.5K
Adriána Mikulová shares this
403
Otakar Holzmann
Modlete se růženec každý den, abyste získali mír pro celý svět. Panna Maria ve Fatimě svůj příslib: „Mé Neposkvrněné Srdce nakonec zvítězí!
mariamilucka
Panna Mária prichádza s riešením! Svet sa nachádza vo veľkom nebezpečenstve sebazničenia.“ My sami si len ťažko môžeme pomôcť, preto Boh posiela Matku svojho Syna, aby nám pomohla. Panna Mária prichádza s riešením! Drahé deti! Obetujte vezmite do ruky ruženec za záchranu sveta! Dnes vás pozývam, aby ste sa začali so živou vierou modlievať ruženec. Potom vám budem môcť pomáhať. Drahé deti, …More
Panna Mária prichádza s riešením! Svet sa nachádza vo veľkom nebezpečenstve sebazničenia.“ My sami si len ťažko môžeme pomôcť, preto Boh posiela Matku svojho Syna, aby nám pomohla. Panna Mária prichádza s riešením! Drahé deti! Obetujte vezmite do ruky ruženec za záchranu sveta! Dnes vás pozývam, aby ste sa začali so živou vierou modlievať ruženec. Potom vám budem môcť pomáhať. Drahé deti, vy chcete získať veľa milosti, ale sa nemodlíte. Nemôžem vám pomôcť, lebo nechcete začať. Pozývam vás, aby ste sa modlievali každý deň ruženec. Chcem vás naučiť modliť sa. Milé deti, nebojte sa! Keď sa modlíte, satan vám nemôže nič urobiť, lebo ste Božie deti a Boh nad vami bdie.Drahé deti, bez vás nemôžem pomôcť svetu. Želám si, aby ste vo všetkom so mnou spolupracovali, a to i v najmenších veciach. Ruženec majte stále v rukách ako znamenie proti satanovi, že patríte mne pre záchranu sveta!
Libor Halik shares this
1829
Covid očkovaným se rodí mrtvé, či postižené děti
didimos
Je to tak, bohužel...ale my máme ještě růženec, spolehlivou zbraň a exorcismus!!! Maria nám při jednom zjevení říká Avanti moje děti...
Martina Bohumila Lutherová
Jak se tím můžete stále dokola kochat?
Už téměř dva roky. Dřív e si představovali čerta
s rohama, dnes takové strašidlo Ale ani jednoho
nenapadlo ,že chodí s mitrou na hlavě a či v
šarlatovém rouchu, či v obleku s kravatou.
Jste
mimo. To zlo je v bývalé řkc viz. ZJ kap.17 od
sv. Jana apoštola Páně ajejich spojencích v NWO.More
Jak se tím můžete stále dokola kochat?
Už téměř dva roky. Dřív e si představovali čerta
s rohama, dnes takové strašidlo Ale ani jednoho
nenapadlo ,že chodí s mitrou na hlavě a či v

šarlatovém rouchu, či v obleku s kravatou.
Jste
mimo. To zlo je v bývalé řkc viz. ZJ kap.17 od
sv. Jana apoštola Páně ajejich spojencích v NWO.
Obrana katolíckej Cirkvi
Nikto sa nekochá, toto nie je horor, ale kresťansky filmové zobrazenie pôsobenia pekla vo svete. My vieme aký je diabol len ho demaskujeme. Satan je tak strašný, že keby si ho videla, umrela by si.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
452
Pred očami sa vám odohráva satanský plán
1414
Najväčšia genocída v histórii.
ľubica
Dnes je už viac-menej jasné, že tak vo Veľkej Británii, ako aj v mnohých ďalších krajinách boli pacienti vo vyššom veku počas posledných vĺn covidového podvodu úmyselne zabíjaní. Hlavný vražedný nástroj predstavoval liek midazolam (silné sedatívum) a odopieranie zdravotnej starostlivosti. Liek midazolam bol pôvodne určený len pre paliatívnych pacientov v ich posledných fázach.... Ako sa …More
Dnes je už viac-menej jasné, že tak vo Veľkej Británii, ako aj v mnohých ďalších krajinách boli pacienti vo vyššom veku počas posledných vĺn covidového podvodu úmyselne zabíjaní. Hlavný vražedný nástroj predstavoval liek midazolam (silné sedatívum) a odopieranie zdravotnej starostlivosti. Liek midazolam bol pôvodne určený len pre paliatívnych pacientov v ich posledných fázach.... Ako sa britská vláda postarala, aby jej súkromné nemocnice nenarúšali genocídu
Obrana katolíckej Cirkvi
Pred očami sa vám odohráva satanský plán - máte oči, a nevidíte? Máte uši, a nepočujete? Panna Mária mnohokrát povedala, že s pôstom a modlitbou ruženca sa dá veľa dosiahnuť! Rozhodnite sa, deti moje, je tu čas rozhodnutia.
dominikguzman
Zjv 16;2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu.
Marieta Ria shares this
1789
Satanský plán, ktorý sa odohráva pred našimi očami
zápas o manželstvo, rodinu, nenarodené deti... následky očkovania.
Marieta Ria
Veľmi dobre spracované video, výstižné a dobre zhrnuté to najdôležitejšie!
Peter(skala)
perfektne spracovane video... nasilne očkovanie, nebezpečne vakciny, klamstva politikov, genocida narodov, ... a čo už dlhšie nezaznelo:
ZJ 16,1 Potom som počul mocný hlas z chrámu, ako hovorí siedmim anjelom: „Choďte a vylejte na zem sedem čiaš Božieho hnevu!“ 2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa …More
perfektne spracovane video... nasilne očkovanie, nebezpečne vakciny, klamstva politikov, genocida narodov, ... a čo už dlhšie nezaznelo:

ZJ 16,1 Potom som počul mocný hlas z chrámu, ako hovorí siedmim anjelom: „Choďte a vylejte na zem sedem čiaš Božieho hnevu!“ 2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu.
🤔

...aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu.

To, že choroby (vredy) maju ludia, ktorí prijali znak šelmy (očkovanie) tak to je jasné, ale že aj tí, čo "len" sa klaňaju obrazu šelmy, tak to sú tí, čo aj ked sa nezaočkovali, ale kolaboruju so systemom očkovania, čiže ho podporuju, nebojuju proti nemu, tak aj tí nakoniec dostanu ranu anjela.