Clicks2.1K
pl.news
12

"Nazistowskie gestapo" – pastor wybucha PO RAZ KOLEJNY (film)

Policja i urzędnicy zdrowia publicznego po raz drugi w tym miesiącu skontrolowali protestancki kościół Artura Pawłowskiego (48) w Calgary (Alberta, Kanada).

Pawłowski zareagował ponownie wybuchem złości, mówiąc im, że nie będzie współpracował z "gestapo".

"Możecie zadzwonić do mojego prawnika, ok? Mój prawnik się tym zajmie. Nie jestem zainteresowany słuchaniem żadnego słowa, które macie do powiedzenia. Nie współpracuję z gestapo, nie rozmawiam z nazistami" – krzyczał:

"Przyszliście w swoich mundurach jak bandyci. Tym właśnie jesteście: brunatnymi koszulami Adolfa Hitlera, nazistami, gestapo, komunistami, faszystami. Ja nie współpracuję z nazistami. Porozmawiajcie z moim adwokatem".

Funkcjonariusze pokazali Pawłowskiemu dokument uzasadniający ich kontrolę pretekstem Covid. Odpowiedział, że nie interesuje go to, co mają do powiedzenia: "proszę posłuchać, może się pan umówić na inny dzień... Gestapo, na inny dzień. Nie tego dnia, nie tego dnia, nie w kościele. Rozumie pan, niech się pan umówi".

W tym momencie inspektor sanitarny i policja po cichu opuścili kościół. W grudniu Pawłowski został ukarany grzywną za niezałożenie maski i brak zezwolenia na listopadową demonstrację przeciwmaseczkową. Pawłowski urodził się w Kożuchowie na Dolnym Śląsku i prawdopodobnie jest byłym katolikiem.

#newsPgwafafdzu

darek104
W tym mieście burmistrzem jest gej muzułmanin. Zakazuje ewangelizować odkąd pastor wykrył korupcję w schroniskach i miejskich organizacjach charytatywnych.
darek104
Pastora już wielokrotnie nakazywał aresztować za ewangelizowanie na ulicy.
Jan Zbigniew wojan
To są kundle szatana, ale nadejdzie czas i nie będzie tłumaczenia o rozkazach ! Oni za szekle sprzedadzą rodzinę, bo to bezmyślne cyborgi zaprogramowane na niszczenie ludzkości !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
SŁUDZY MASONÓW - TO BEZMÓZGOWE CYBORGI ZDEMONIZOWANE !
Weronika....S
Ludzie obrażają samych siebie zamieniając swoje twarze maskami na demoniczne i odrażające.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Judaszowe srebrniki( którymi są opłacani ) mają diabelską moc !
Elkam
Pastor pamieta ? Do trzech razy sztuka !
trio plus
Bo się tak zachowują. Nachodzą łudzi.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Elkam Opętany troll talmudyczno -satanistyczny -jak juz coś napisze -to aż piekło podskakuje !!!