Clicks556
csk.news
31

Františkové nevydarené reformy: Monsignore bol zadržaný celé týždne

Monsignor Mauro Carlino bol zadržaný niekoľko týždňov predtým, ako ho Vatikán suspendoval 2. októbra, píšu talianske médiá.

Vyšetrovanie sa týka niektorých prestížnych nehnuteľností v hodnote 200 miliónov EUR na Londýnskej ulici Sloane Avenue, ktorú Vatikán vlastnil od roku 2011, spolu s finančníkom Raffaele Mincione.

Keď Becciu opustil štátneho tajomníka, jeho nástupca arcibiskup Peña Parra si všimol, že výnosy z majetku boli oveľa nižšie, ako sa pôvodne predpokladalo.

Vysvetlenie, ktoré dostal od Monsignora Carlina a jeho podriadených Vincenza Mauriella a Fabrizia Tirabassiho, z ktorých sú teraz všetci suspendovaní, nebolo presvedčivé.

Peña Parra sa rozhodol kúpiť celú nehnuteľnosť, čím ponechal obchodnú spoločnosť Mincione. Vatikánska banka, ktorá požiadala o financovanie výkupu, nešťastná z neočakávaných výdavkov, začala vlastné vyšetrovanie.

Výsledkom bolo podozrenie, že „niektorí zamestnanci Vatikánu“ sa obchodom obohatili.

Obrázok: Mauro Carlino, #newsJylopsduie
Kallistratos
Je to přátelský člověk, který nemá rád patolízaly, snaží se víře dát poctivý rozměr,kterému mohou rozumět i prostí lidé, snaží se zpřístupnit víru a hledat spojnice k jiným. Zprostředkovat Kristovu služebnost a být aktivní navzdory svému věku. Umí se usmívat a není to žádný bubák. Zprostředkovat Krista druhým je prvotní posláním Církve, nikoli vytvářet fazóny, dlouhé vlečky, okázalé průvody a …More
Je to přátelský člověk, který nemá rád patolízaly, snaží se víře dát poctivý rozměr,kterému mohou rozumět i prostí lidé, snaží se zpřístupnit víru a hledat spojnice k jiným. Zprostředkovat Kristovu služebnost a být aktivní navzdory svému věku. Umí se usmívat a není to žádný bubák. Zprostředkovat Krista druhým je prvotní posláním Církve, nikoli vytvářet fazóny, dlouhé vlečky, okázalé průvody a konzervovat nepoživatelné... Samozřejmě, každá změna může budit rozpaky právě v "jeho" uskupení, to je logické, ale přináší to i nové úhly pohledu na Kristovo evangelium a probouzí a podněcuje k přemýšlení.... Papež, který nenastoluje i kontroverzní témata a nevstupuje na horkou půdu by byl jen uspávač hadů. A ještě jedna věc - papež není Panbůh, není to nedotknutelný a neomylný člověk, ale je rozhodně inspirativní a nepochybně velmi důležitý s vysokou mírou odpovědnosti a osobní pokory. Kolik je na světě prezidentů? Kolik papežů? :)) Takže díky za něj a kecy a´la Joske Barbarin jsou k ničemu... pomíjející bláboly "davu". Podobné jako KK bláboly zde: The Antichrist Revealed: The Beast that Was, and Is Not, Has Returned
Barbarin
Není to papež, ale podvodník, který se zmocnil papežskėho trůnu.
Joske
Zaměstnanci Vatikánu mají peníze rádi. Peníze jsou jejich náboženstvím.
Joske likes this.