Clicks532

JEZUS: Módlcie się z całą miłością, którą macie do Mnie w swoich sercach, za dusze ateistów. Wielu umrze podczas Ostrzeżenia ...

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 23 stycznia 2012 roku, godz. 15.20

Moja szczerze umiłowana córko, świat ma się zmienić nie do poznania. Ponieważ teraz Mój czas prawie nadszedł.

Wzywam wszystkich wierzących we Mnie, swojego Boskiego Zbawiciela, i Mojego Ojca Przedwiecznego, abyście zatrzymali się teraz w tym, co robicie, i posłuchali. Czy wierzycie, czy nie w te Moje Orędzia do świata na te czasy, wysłuchajcie teraz Mojej pilnej prośby.

Módlcie się, módlcie się i módlcie się z całą miłością, którą macie do Mnie w swoich sercach, za dusze ateistów. Wielu umrze podczas Ostrzeżenia. Wielu nie będzie miało okazji do pokuty na czas. Przynaglam was, abyście ofiarowali wszystkie swoje cierpienia i modlitwy za te dusze, abym mógł je uratować od ognia piekielnego.

Módlcie się za tych, którzy nie powrócą do Mnie, nawet wtedy, gdy będzie im przedstawiona Prawda. Módlcie się także za tych, którzy doświadczą, że czyściec na ziemi, pokuta, która zostanie przyjęta przez nich z dobrego serca, będzie bardzo trudny. Wielu odczuje go bardzo boleśnie. Módlcie się, aby otrzymali siłę, której będą potrzebowali, aby wytrwać.

Idźcie, dzieci, i czyńcie wszystko, o co was proszę, bo zostało niewiele czasu.

Kocham was. Pamiętajcie, że nie ma się czego bać, jeśli Mnie kochacie. Po prostu módlcie się za tych, którzy Mnie odrzucają, teraz, dzisiaj, i tych, którzy odwrócą się od prawdy.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…e-o-modlitwe-za-dusze-ateistow
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…ray-for-the-souls-of-atheists/