Clicks2.3K
Edward7
2

Przedwczoraj pojawił się patent rzekomo z 2020r. na użycie grafenu w szczepionkach

CO TO JEST TLENEK GRAFENU?

Następnym ruchem będzie to, że zaczną publikować fałszywe artykuły naukowe, w których będą mówić, że grafen jest bardzo dobry dla zdrowia. Nie mogą już dłużej zaprzeczać dowodom istnienia tej toksyny w szczepionkach. Te fałszywe artykuły będą datować je datami z poprzednich lat. Z punku widzenia nauki i nowoczesności nazwa; "grafen" , jest bardziej akceptowalna niż "białko kolca", lecz to tylko nazwa toksyny, która jest w szczepionkach, a która nie ma od razu zabijać, ale stopniowo ...(To badanie odkryło że, szczepionka Pfizera” zawierała 6 ng RNA i 747 ng tlenku grafenu, co stanowi 99,103% "leku", Po wstrzyknięciu GBH (hydrożeli na bazie grafenu) nie da się go wyeliminować, ponieważ wiąże się on z organizmem, który nie jest w stanie go odrzucić, ponieważ nie jest rozpoznawany jako substancja obca Jego struktura pozwala na atakowanie wszystkich części ciała, nawet przekroczyć barierę krew-mózg”)

Fałszywy patent na zastosowanie tlenku grafenu jako nośnika w szczepionkach pojawił się kilka godzin temu

Niecałe 24 godziny temu pojawił się wątpliwy patent na zastosowanie tlenku grafenu jako nośnika w szczepionkach. Ciekawe, że patent pojawił się teraz, gdy na całym świecie przeprowadza się kilka analiz fiolek szczepionek wykazujących obecność w nich tlenku grafenu i innych dziwnych nanomateriałów. Jak dotąd wiemy, że fiolki firm Pfizer i AstraZeneca zawierają ten niebezpieczny nanomateriał. Oczywiście, dysydenccy badacze już nam powiedzieli, że elita chce znormalizować stosowanie grafenu w szczepionkach, prezentując go jako coś pozytywnego, gdy rzeczywistość jest inna: zbadano i zademonstrowano toksyczność tlenku grafenu . Ktokolwiek stoi za tą makabryczną operacją masowych szczepień, która ma na celu zatrucie nas grafenem, kontroluje szkody poprzez fałszywe patenty. Mówimy o tym samym, co w 1984 roku George'a Orwella, gdzie informacje zostały wymyślone i wymazane dla wygody totalitarnych podmiotów.

Ricardo Delgado: Coś się wczoraj wydarzyło, José Luis. To kwestia patentowa. Okazuje się, że odkryliśmy, że istnieje patent, w którym wykorzystują tlenek grafenu jako nośnik rzekomych szczepionek przeciwko COVID . Opatentowany przez chiński zespół . Kiedy jednak sprawdzimy cache Google, czyli to narzędzie, z którego korzystają również elity, dowiadujemy się, że publikacja powstała wczoraj wieczorem. Oznacza to, że z jednej strony publikują ten patent tak, jakby chcieli ujednolicić tlenek grafenu i mówią: „Nie, tlenek grafenu jest używany jako nośnik w szczepionkach przeciw COVID i jest patent”. Ale nie wiem, co jest poważniejsze: jeśli fakt, że mówią nam, że w szczepionkach nie ma tlenku grafenu, kiedy jest wstępne sprawozdanie profesora uniwersytetu publicznego w Almerii opisujące, że mają tlenek grafenu – ja nie wiem, czy jest to poważniejsze – albo że później sami opublikują, za pomocą narzędzia Google, patent uwiarygodniający standaryzację tlenku grafenu i że zrobili to wczoraj wieczorem.

Przyjrzyjmy się temu. Napisano: „Rekombinowana szczepionka nanokoronawirusa przyjmująca tlenek grafenu jako nośnik”. Źródło: Patenty Google

Cóż, tutaj możesz pobrać dokument w języku chińskim, który mówi, że pochodzi z 2020 roku. Można go przetłumaczyć za pomocą translatora Google. Możesz pobrać plik PDF. Patent to CN11222020919A . Streszczenie mówi:

„Wynalazek należy do dziedziny nanomateriałów i biomedycyny i dotyczy szczepionki, a w szczególności opracowania rekombinowanej jądrowej szczepionki przeciwko koronawirusowi 2019-nCoV. Wynalazek obejmuje również sposób przygotowania szczepionki i zastosowanie szczepionki w doświadczeniach na zwierzętach. No ale eksperymenty na zwierzętach zostały pominięte i eksperymentowano bezpośrednio na ludziach. „Nowa szczepionka koronowa zawiera tlenek grafenu, karnozynę, CpG i nowy koronowy wirus RBD; wiązanie karnozyny, CpG i neokoronawirusa RBD na szkielecie tlenku grafenu; sekwencja kodująca CpG jest pokazana jako SEQ ID NO 1; nowy koronawirus RBD odnosi się do nowego regionu wiążącego receptor białka koronawirusa, który może generować specyficzne przeciwciało o wysokim mianie skierowane na RBD — którego nie znamy — w ciele myszy,i stanowi silne wsparcie w profilaktyce i leczeniu nowego koronawirusa”.

To smutne, bo jeśli mają patent, to jak sprawdzający fakty, tacy jak Newtral, Maldita, mówiąc: „Nie, szczepionki nie zawierają tlenku grafenu”, jeśli teraz okaże się, że mamy z 2020r. patent?

"Wniosek złożony przez Shanghai National Engineering Research Center for Nanotechnology Co. Ltd." A pierwszeństwo patentu 27 września 2020 r., a publikacja 15 stycznia 2021 r. Ale to nieprawda, bo to, co widzimy, gdy sprawdzamy dziennik pamięci podręcznej, żeby zobaczyć, kiedy opublikowano publikację w Google, różni się od tego, co mówi, ponieważ log pozostaje w pamięci podręcznej. I to właśnie otrzymujemy.

Oznacza to, że wpisując bezpośrednio w Google adres internetowy „inurl” patentu, widzimy, że został on opublikowany wczoraj 13 godzin temu. A niby, teraz oficjalnie będzie to około 18 lub 19 miesięcy temu. Masz to, patent CN112220219A.


Tak więc z jednej strony moglibyśmy powiedzieć: „Cóż, zamknęliśmy tym językiem usta weryfikatorów faktów, takich jak Maldita, Newtral i wielu innych”. Ale oczywiście ten patent prawdopodobnie tak naprawdę nie istnieje, ale jest to wynalazek, który publikują, więc teraz, czy Maldita i Newtral mogą powiedzieć: „Nie, nie ma patentu, który mówi, że szczepionki zawierają tlenek grafenu, ale mimo to został opublikowany w Google”.

To są narzędzia i to jest nieczysta gra, z jaką ci ludzie traktują ludność, OK? „Próbują nas wszystkich oszukać fałszywym patentem na tlenek grafenu w szczepionkach, abyśmy myśleli, że to normalne”. (...)


Ricardo Delgado: OK. Ta wiadomość została opublikowana dzisiaj. Źródło: El Diestro

„Przez kilka godzin wierzyliśmy, że naprawdę istnieje patent na stosowanie grafenu w szczepionkach, ale wydaje się, że te informacje, które pojawiły się na platformie Google Patents, są fałszywe. Dzięki czytelnikowi i przyjacielowi El Diestro, któremu jesteśmy wdzięczni za informację, ustaliliśmy, że wspomniany wpis w Google powstał szesnaście godzin temu w momencie
pisania tego artykułu”.

Cóż, tutaj to widzisz, prawda? To znaczy, to jest nowe. Ktoś opublikował tę publikację patentu mówiącego, że tlenek grafenu jest używany w szczepionkach. A mówimy o Google, który jest rzekomo „bezstronnym” narzędziem i mówi, że tlenek grafenu jest używany w szczepionkach przeciw COVID. Dlaczego to robią? Cóż, abyśmy mogli chwycić się brzytwy i powiedzieć: „Patrz, patent już istnieje”. A potem nowicjusze, pani Ana Pastor, i cały jej oddział kłamców wychodzą i mówią: „Nie, nie, nie ma patentu”.

Tutaj jest również napisane: „Teraz pytanie brzmi: dlaczego i kto zadał sobie trud, aby dodać ten link, który nagle wszyscy znaleźliśmy na raz ubiegłej nocy. Oczywiście nie wiemy, kto to był, ale powód, dla którego to był, miałby sens:
pojawienie się zatwierdzonego patentu na stosowanie grafenu w szczepionkach ustanowiłoby to , jako taką normalność, a ludzie mogą uznać za logiczne użycie grafenu, ponieważ istnieje patent na jego wykorzystanie ”.

„Fakt, że nagle podjęto próbę zmiany tego rodzaju informacji na tej platformie Google, wskazuje, że badania prowadzone przez La Quinta Columna są na dobrej drodze...


Dr José Luis Sevillano: Chcę powiedzieć, że to bardzo dobra wiadomość, ponieważ zasadniczo starają się znormalizować fakt, że w szczepionce jest grafen. Oznacza to, że ci ludzie przegrywają tę bitwę . Przegrywają tę bitwę. Wiedzą, że informacje już krążą we wszystkich krajach... Wczoraj widzieliśmy, że dyskutuje się o tym w Malezji, Japonii, Holandii, Bułgarii... Krótko mówiąc, wszędzie , gdzie już wiedzą o grafenie i że nie może tego zatrzymać .

Ci ludzie już wiedzą, że są narażeni na to, że w każdej chwili — i zauważ to — od chwili, gdy informacja ta stała się powszechna, są narażeni na to, że w każdej chwili, jakakolwiek instytucja, każde laboratorium, ktokolwiek publikuje ostateczny raport, taki jak nasz lub podobny lub nawet bardziej kompletny, mówiący: „Szczepionki zawierają grafen”.


orwell.city/2021/07/potentially-false-patent.html orwell.city/…la-quinta-columna-on-potentially-false-patent.html

Pytania i odpowiedzi dotyczące grafenu, badania nad toksycznością i zagrożeniami związanymi z tlenkiem grafenu

Dlaczego grafen jest toksyczny?
Bariera krew-powietrze. Płuca są potencjalnym wejściem nanocząstek grafenu do ludzkiego ciała przez drogi oddechowe. Wdychane nanoarkusze grafenu mogą zniszczyć ultrastrukturę i właściwości biofizyczne błony surfaktantu płucnego (PS), który jest pierwszą linią obrony gospodarza, i ujawnić ich potencjalną toksyczność [54].31 okt. 2016
biomedcentral.com/articles/10.1186/s12989-016-0168-y

Dlaczego grafen może mieć związek z uszkodzeniem płuc
W jednym eksperymencie z 2016 r. myszy z umieszczonym w płucach grafenem doświadczyły miejscowego uszkodzenia tkanki płucnej, zapalenia, tworzenia się ziarniniaków (gdzie organizm próbuje odgrodzić się od grafenu) i trwałego uszkodzenia płuc, podobnego do tego, które ma miejsce podczas wdychania azbestu.4 maj 2021
Czy maski na twarz pokryte grafenem to cud COVID-19 – czy inne zagrożenie dla zdrowia?

Czy maski na twarz pokryte grafenem to cud COVID-19 – czy inne zagrożenie dla zdrowia?

Niektóre maski na twarz są teraz pokryte warstwą grafenu, substancji, która może zabijać drobnoustroje. Czy można bezpiecznie oddychać…
Co Grafen może zrobić z Twoimi płucami?
Uważa się jednak, że wdychanie struktur grafenowych jest czynnikiem ryzyka chorób sercowo-oddechowych. Na przykład wziewne nanopłytki grafenowe mogą być transportowane w głąb dystalnych obszarów płuc i wywoływać przewlekły stan zapalny w drogach oddechowych [30].
Badanie toksycznego wpływu nanoporów grafenu na komórki raka płuc i tkanki biologiczne

Badanie toksycznego wpływu nanoporów grafenu na raka płuc…
Jako niedrogi, jednowarstwowy archetypowy członek rodziny węgla, grafen wywołał nową „gorączkę złota”
Jak grafen wpływa na organizm? Możliwy wpływ grafenu na zdrowie człowieka został zbadany na poziomie komórkowym, tkankowym i całego ciała w porównaniu z CNT. … Pierwszym z nich jest ich zdolność do generowania odpowiedzi przez układ odpornościowy organizmu; druga to ich zdolność do wywoływania stanów zapalnych i raka.

Czy grafen jest niebezpieczny w przypadku wdychania?
Wziewny grafen został przeniesiony do węzłów chłonnych płuc. Wyniki tego 28-dniowego badania inhalacji grafenu sugerują niską toksyczność i NOAEL nie mniejszy niż 1,88 mg/m(3). Słowa kluczowe: materiały nanostrukturalne; nanotechnologia; nanotoksykologia; toksykologia cząstek. 28-dniowa toksyczność inhalacyjna nanopłytek grafenu u szczurów Sprague-Dawley – PubMed

28-dniowa toksyczność inhalacyjna nanopłytek grafenu w Sprague-Dawley …
Grafen, dwuwymiarowy nanomateriał, jest obecnie wykorzystywany w wielu zastosowaniach, takich jak elektronika…

Czy grafen jest toksyczny w przypadku wdychania? Grafen w powietrzu i ośrodkach biologicznych oznaczano za pomocą transmisyjnej mikroskopii elektronowej. … Czy zredukowany tlenek grafenu jest toksyczny? Ostatnie badania wykazały również, że rGO jest prawdopodobnie toksyczne i może integrować błony komórkowe i wywoływać zaprogramowaną śmierć komórki w sposób zależny od dawki, szczególnie w stężeniach wyższych niż 50 μg ml-1 [11–13].21 lis. 2017

Jak grafen wpływa na organizm? Możliwy wpływ grafenu na zdrowie człowieka zbadano na poziomie komórkowym, tkankowym i całego ciała w porównaniu z CNT. … Pierwszym z nich jest ich zdolność do generowania odpowiedzi przez układ odpornościowy organizmu; druga to ich zdolność do wywoływania stanów zapalnych i raka.

Do czego służy tlenek grafenu? Arkusze tlenku grafenu zostały wykorzystane do przygotowania mocnych materiałów podobnych do papieru, membran, cienkich folii i materiałów kompozytowych. Początkowo dużym zainteresowaniem cieszył się tlenek grafenu jako możliwy półprodukt do produkcji grafenu. Jednak sama natura grafenu może być powodem do niepokoju: cienkie i lekkie, a jednocześnie twarde i nieusuwalne cząstki są notorycznie niepokojące pod względem szkodliwego wpływu, jaki mogą mieć na nasze zdrowie, szczególnie podczas wdychania. Co się stanie, jeśli wdychasz grafen? Uważa się jednak, że wdychanie struktur grafenowych jest czynnikiem ryzyka chorób sercowo-oddechowych. Na przykład wziewne nanopłytki grafenowe mogą być transportowane w głąb dystalnych obszarów płuc i wywoływać przewlekły stan zapalny w drogach oddechowych [30].

Ile wart jest grafen?
Oczekuje się, że globalna wartość rynkowa grafenu osiągnie 1,08 mld USD w 2027 r., co będzie znaczącym wzrostem o około miliard USD w stosunku do wartości rynkowej odnotowanej w 2019 r.

Jak grafen jest kuloodporny?
Warstwy węgla o grubości jednego atomu mogą pochłaniać uderzenia, które przebijałyby stal. Ostatnie testy sugerują, że czysty grafen działa dwukrotnie lepiej niż tkanina stosowana obecnie w kamizelkach kuloodpornych, co czyni go idealną zbroją dla żołnierzy i policji.

Jakie są dwa zagrożenia związane z grafenem?
Istnieje precedens: cząstki azbestu (cienkie, lekkie, twarde) są uważane za niebezpieczne podczas wdychania i mogą powodować azbestoza i międzybłoniaka; pył krzemowy może powodować krzemicę oraz pylicę płuc wywołaną pyłem węglowym.

Czy grafen jest bezpieczny do gotowania?
Wiele technik analizy żywności korzysta z zastosowania grafenu. Grafen jest przydatny w ekstrakcji i wykrywaniu toksyn spożywczych i zanieczyszczeń organicznych. Grafen ma właściwości antybakteryjne, które usprawniają zastosowania w opakowaniach żywności.

Czy tlenek grafenu jest magnetyczny?
Ich próbka grafenu jest diamagnetyczna podobnie jak grafit i wykazuje jedynie słaby wkład paramagnetyczny zauważalny poniżej 50 K. W wyżej opisanych pracach [20], [21], [22] próbki grafenu wykazują różne rodzaje zachowań magnetycznych, takie jak paramagnetyzm, ferromagnetyzm i antyferromagnetyzm.

Dlaczego tlenek grafenu jest lepszy niż grafen?
Tlenek grafenu jest tańszy i łatwiejszy w produkcji niż grafen, a więc może szybciej wejść do masowej produkcji i zostać wykorzystany. GO można łatwo mieszać z różnymi polimerami i innymi materiałami oraz poprawiać właściwości materiałów kompozytowych, takie jak wytrzymałość na rozciąganie, elastyczność, przewodność i inne.

Co się dzieje po podgrzaniu tlenku grafenu?
Wysoka temperatura spowoduje, że grafen zareaguje z powietrzem (tlenem) i rozłoży się.

Akcje grafenu: jak inwestować i jakie spółki warto oglądać
„Problem polega na tym, że podczas mechanicznego złuszczania grafenu za pomocą siły lub podejścia chemicznego można wprowadzić defekty w strukturze materiału” – mówi Koziol. „Dzięki technice CVD szkodliwe kwasy mogą zostać użyte do rozpuszczenia substratu i oddzielenia go od grafenu”

CECHA: Grafen – nie tak cudowny materiał?
Kto jest największym producentem grafenu?
Tabela 2: Światowi Producenci Grafenu
Nazwa firmy Lokalizacja Kapitalizacja*
Versarien PLC Wielka Brytania 100,1 miliona dolarów
Saint Jean Carbon Inc. Kanada 94,7 miliona dolarów
Haydale Graphene Industries Wielka Brytania 51,6 miliona dolarów
Grupa NanoXplore Inc. Kanada 20,3 mln USD
Najlepsze firmy i producenci grafenu w USA i na świecie Global

W tym artykule podsumowano informacje o globalnych i amerykańskich dostawcach grafenu.

Czy grafen to dobra inwestycja?
Grafen jest najsilniejszym materiałem, jaki kiedykolwiek odkryto. … Inwestowanie w grafen jest dla niektórych inwestorów nowością, a ten artykuł może pomóc w wyborze najlepszych akcji. Ze względu na te cechy Grafen jest bardzo poszukiwanym materiałem dla firm, które starają się wymyślić lepsze zastosowanie tego materiału.24 sty. 2021
https://www.grapheneuses.org/ grafen-stock/

Ile kosztuje 1 kg grafenu?
Dzisiejsze ceny proszku grafenowego wahają się od 50 do 200 USD/kg, w zależności od jakości i wielkości zakupu.19 lipca. 2017 graphene-info.com/…anoxplore-plans-10000-ton-graphene-powder-facility

Czy grafen jest drogi w produkcji?
Trudno jest uzyskać szczegółowe dane dotyczące cen tego cudownego materiału XXI wieku, ale obecne szacunki określają koszt produkcji grafenu na około 100 USD za gram. Pomimo wysokiej ceny grafen ma wiele ekscytujących zastosowań.25 sierpnia. 2020 investingnews.com/…cience-investing/graphene-investing/graphene-cost/

Kto wynalazł grafen?
Andre Geim
Konstantin Nowosełow
Grafeen/Uitviders
Chociaż naukowcy wiedzieli, że istnieje dwuwymiarowy grafen krystaliczny o grubości jednego atomu, nikt nie wymyślił, jak wydobyć go z grafitu. Tak było, dopóki nie został wyizolowany w 2004 roku przez dwóch badaczy z Uniwersytetu w Manchesterze, profesora Andre Geima i profesora Kostyę Novoselova.

Odkrycie grafenu – Grafen – The University of Manchester
Grapehene został odkryty w 2004 roku przez prof. Andre Geima i prof. Kostyę Novoselova na Uniwersytecie w Manchesterze…

Czy grafen może zatrzymać kulę? Grafen: cudowny materiał, który jest lekki jak folia, ale może powstrzymać pocisk. … Pomimo tego, że grafen jest niezwykle cienki, jest wystarczająco mocny, aby chronić przed pociskiem, zgodnie z oświadczeniem opisującym nowe badania.25 grudnia. 2017

Naukowcy odkryli jeszcze inne zastosowanie grafenu, cudownego materiału
Naukowcy odkryli nowe zastosowanie superelastycznego materiału.
Jakie są wady używania grafenu?
Główną wadą grafenu jako katalizatora jest jego podatność na środowiska utleniające. Badania wykazały, że grafen wykazuje pewne właściwości toksyczne.

Dlaczego grafen jest tak tani?
Obniżenie kosztów grafenu
W porównaniu do procesów CVD jest to również znacznie tańsza i mniej skomplikowana metoda. Dzięki tym dwóm czynnikom metoda flash grafen może wyprodukować znacznie tańszy grafen, a jedynym głównym kosztem jest energia elektryczna potrzebna do zasilania procesu flash.9 listopada 2020
Jak zrobić grafen lepszej jakości?
Obecnie najlepszym sposobem na wyprodukowanie grafenu jest pobranie grafitu, takiego, jakiego można użyć w ołówku, usunięcie warstwy zwykłą taśmą biurową, a następnie oddzielenie jednowarstwowych arkuszy grafenowych.22 MRT. 2021
harvard.edu/…ash/2021/a-cheaper-method-for-graphene-production/

Czy grafen jest twardszy niż diament?
Grafen – proste wprowadzenie
Grafen – proste wprowadzenie
Łatwe do zrozumienia wyjaśnienie, czym jest grafen, jak jest wytwarzany i jakiego rodzaju rzeczy może być używany do…

Wytrzymałość i sztywność
Ale atomy w tych warstwach są bardzo ściśle związane, więc podobnie jak nanorurki węglowe (i w przeciwieństwie do grafitu), grafen jest supermocny – nawet silniejszy niż diament! Uważa się, że grafen jest najmocniejszym dotychczas odkrytym materiałem, około 200 razy mocniejszym niż stal.25 kwietnia 2021 r.

Wykonywanie mocnych i wytrzymałych ekranów dotykowych do smartfonów.
Produkcja najnowocześniejszych monitorów.
Wytwarzanie wiórów.
Stosowany w ogniwach słonecznych.
Używane jako czujniki ciśnienia.
27 MRT. 2014
https://samaterials.wordpress. com/2014/03/27/zalety-i -wady-grafenu/

Czy grafen jest magnetyczny?
Grafen, jeden z najsilniejszych materiałów na świecie, zwykle nie jest magnetyczny. Jednak po ułożeniu i skręceniu grafen rozwija rzadką formę magnetyzmu, jak pokazują nowe badania.
Rzadki magnetyzm występujący w najsilniejszym materiale na świecie
Rzadki magnetyzm występujący w najsilniejszym materiale na świecie
Dziwne rzeczy dzieją się, gdy układasz i skręcasz grafen.

Struktura grafenu
Grafen to w zasadzie pojedyncza atomowa warstwa grafitu; Obfity minerał, który jest alotropem węgla, który składa się z bardzo ściśle związanych atomów węgla zorganizowanych w sześciokątną sieć. To, co czyni grafen tak wyjątkowym, to jego hybrydyzacja sp2 i bardzo cienka grubość atomowa (0,345 nm).

Co zastąpi grafen?
Grafen mógłby zastąpić ind, który jest jednym z najrzadszych pierwiastków na Ziemi. (Węgiel — podstawa grafenu — jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych pierwiastków na świecie.) Grafen jest również lżejszy, cieńszy i mocniejszy niż ind.29 kwietnia. 2014
Grafen to super substancja, która mogłaby zastąpić krzem, plastik i szkło
Grafen to super substancja, która mogłaby zastąpić krzem, plastik i…
Grafen o grubości jednego atomu, ale mocny jak stal i twardy jak diament może zmienić sposób, w jaki budujemy technologię.

Jak wygląda grafen?
Grafen jest dwuwymiarowym alotropem węgla. Składa się z atomów węgla ułożonych w sześciokątny wzór, który przypomina drut od kurczaka. Pojedyncza warstwa atomów węgla ułożona w takiej strukturze plastra miodu tworzy pojedynczy arkusz grafenowy.31 grudnia. 2018
Grafen: struktura i kształt | Grafen-Info

Czy grafen jest nadprzewodnikiem w temperaturze pokojowej?
Grafen „magiczny kąt” podwaja się
Dodaje, że nadprzewodniki o temperaturze bliskiej pokojowej są „świętym Graalem” fizyki materii skondensowanej, z ważnymi zastosowaniami w świecie rzeczywistym w takich dziedzinach, jak przesył energii elektrycznej, transport, a nawet obliczenia kwantowe.19 lutego. 2021
physicsworld.com/…-could-help-make-high-temperature-superconductors/

Dlaczego grafen jest tak popularny?
Grafen stał się jednym z najbardziej obiecujących nanomateriałów ze względu na unikalne połączenie doskonałych właściwości: jest nie tylko jednym z najcieńszych, ale także najmocniejszych materiałów; przewodzi ciepło lepiej niż wszystkie inne materiały; jest świetnym przewodnikiem elektryczności; jest optycznie przezroczysty, a jednocześnie tak gęsty…
nanowerk.com/what_is_graphene.php

Co może ciąć grafen?
Stalowe noże i nożyczki mogą z łatwością przeciąć warstwę czegokolwiek o grubości 1 atomu. Jeśli przetniesz jakiś grafitowy wkład do ołówka żyletką, z pewnością przetniesz się przez wiele warstw grafenu.

Jak ciąć grafen?
Jak tnie się grafen, biorąc pod uwagę, że ma podobną wytrzymałość i twardość do diamentu? Zakładam, że nie możesz po prostu wziąć…

Czy maski chirurgiczne zawierają grafen?
Health Canada radzi Kanadyjczykom, aby nie używali masek na twarz zawierających grafen, ponieważ istnieje możliwość wdychania cząstek grafenu, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Grafen to nowy nanomateriał (materiały zbudowane z drobnych cząstek) o właściwościach przeciwwirusowych i przeciwbakteryjnych.2 kwiecień. 2021

Maski na twarz zawierające grafen mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia – Przypomnienia i ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Maski na twarz zawierające grafen mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia –
Health Canada radzi Kanadyjczykom, aby nie używali masek na twarz zawierających grafen, ponieważ istnieje potencjalna…

Jakiej marki maseczki zawierają grafen?
Health Canada poprosiło producentów o dane w celu oceny potencjalnych zagrożeń dla zdrowia. Obejmuje to lokalną firmę ZEN Graphene Solutions, która dostarczyła powłokę na bazie grafenu do masek i filtrów wyprodukowanych przez Trebor Rx.5 na bazie Collingwood. 2021

Health Canada wycofuje z rynku maski grafenowe
Przeczytaj całą historię i skomentuj na Tbnewswatch.com

Czy grafen jest bezpieczny do gotowania?
Wiele technik analizy żywności korzysta z zastosowania grafenu. Grafen jest przydatny w ekstrakcji i wykrywaniu toksyn spożywczych i zanieczyszczeń organicznych. Grafen ma właściwości antybakteryjne, które usprawniają zastosowania w opakowaniach żywności.

Zastosowania grafenu w zapewnianiu jakości i bezpieczeństwa żywności
Istnieje ogromne zainteresowanie grafenem i jego pochodnymi [tlenek grafenu (GO) i zredukowany GO (rGO)] MAGNETARY, MIĘKKIE WZMACNIACZE GAMMY I BARDZO SILNE POLA MAGNETYCZNE Robert C. Duncan, University of Texas w Austin

Czy grafen może być nadprzewodnikiem?
„Odkryliśmy, że grafen trójwarstwowy o "magicznym" kącie może być najsilniejszym sprzężonym nadprzewodnikiem, co oznacza, że nadprzewodzi w stosunkowo wysokiej temperaturze, biorąc pod uwagę, jak mało może mieć elektronów”, mówi Jarillo-Herrero. … „Grafen trójwarstwowy jest nie tylko najsilniejszym sprzężonym nadprzewodnikiem, jaki kiedykolwiek znaleziono, ale także najbardziej przestrajalnym .
Fizycy tworzą przestrajalne nadprzewodnictwo w „nanokanapce” skręconego grafenu State of the Nation
Edward7
W jakim celu w t. zw. "szczepionkach" umieszczono tlenek grafenu? Produkcja super żołnierza czy "super-człowieka"? Dr Zbigniewa Hałata.
dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31635&It