Bogata elita ujawnia końcową rozgrywkę plandemii SROVID

Poniżej wklejam słowa znalezione w necie. Słowa człowieka uwikłanego w diabelskie bagno - być może sprowokowane przez wyrzuty sumienia. Publikuję, …
przeciwherezjom
Musimy wybaczać. Trzeba rozpocząć akcję ogólnopolską narodowego wybaczenia. Jest to jedyny sposób, by nie dopuścić w Polsce do rozlewu krwi. Musimy rozpocząć narodową akcję modlitewną w intencji naszych największych wrogów - zmasoniałej polskiej hierarchii kościelnej i rządzących. Modlitwa za wrogów to czyste chrześcijaństwo. Musimy do tego dorosnąć jako naród! Kto ma jakieś pomysły to …More
Musimy wybaczać. Trzeba rozpocząć akcję ogólnopolską narodowego wybaczenia. Jest to jedyny sposób, by nie dopuścić w Polsce do rozlewu krwi. Musimy rozpocząć narodową akcję modlitewną w intencji naszych największych wrogów - zmasoniałej polskiej hierarchii kościelnej i rządzących. Modlitwa za wrogów to czyste chrześcijaństwo. Musimy do tego dorosnąć jako naród! Kto ma jakieś pomysły to piszcie. MUSIMY DZIAŁAĆ!!!
Sławomir Sokołowski
Przebaczenie nie jest tym samym, co darowanie winy! Przebaczenie, ma nas powstrzymać od okrucieństwa w imieniu zemsty, ale nigdy nie może zastąpić sprawiedliwości i zadośćuczynienia. Pan Bóg również przebacza nam grzechy, ale winy musimy odpokutować.
przeciwherezjom
Od darowania lub nie win jest tylko sam Bóg. To co piszesz to inaczej zapakowana forma ludzkiego samosądu. Grzech potępienia i osądu.
Sławomir Sokołowski
Do przeciwherezjom
Tylko Pan Bóg daruje winy? A czy słyszał Pan o Modlitwie Pańskiej, w której wołamy m.in. - tak, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom
przeciwherezjom
Tak, darować możemy i powinniśmy, jednak nie możemy karać lub osądzać, innymi słowy dokonać samosądu. Mam wrażenie, że zupełnie opacznie zmieniłeś temat. Jeszcze raz: wybaczenie to inna bajka, a rozliczenie, osąd to inna.
przeciwherezjom
@Jan Zbigniew wojan NIE zgadzam się z podanym przez Ciebie źródłem. Tu jest wiele kłamstw tych masonów. Dokładniejsza, nie znaczy prawdziwa. Tak jak napisałem w nagłówku - ja też widzę to samo i tak samo rozumiem całą sytuację jak to wyżej podał ten milioner. Dlatego uważam, że to prawda - chyba, że ja błądzę - nie wykluczam, wszyscy jesteśmy ludźmi. Twoje źródło specjalnie kręci, masony …More
@Jan Zbigniew wojan NIE zgadzam się z podanym przez Ciebie źródłem. Tu jest wiele kłamstw tych masonów. Dokładniejsza, nie znaczy prawdziwa. Tak jak napisałem w nagłówku - ja też widzę to samo i tak samo rozumiem całą sytuację jak to wyżej podał ten milioner. Dlatego uważam, że to prawda - chyba, że ja błądzę - nie wykluczam, wszyscy jesteśmy ludźmi. Twoje źródło specjalnie kręci, masony specjalnie rozpuszczają kłamstwo przemieszane z prawdą, by więcej ugrać diabelstwa. Pandemia nie istnieje i istnieć nie będzie - ta związana z ludzką działalnością. Owszem, będą potworne choroby, pandemie, ale głównie jako Kara Boża (zapowiedziana jest jako jedna z pieczęci w Ks. Apokalipsy), będzie też straszna choroba w następstwie szczepionek, ale to oczywiste.
Jan Zbigniew wojan
CAI24.pl
Covid-19: spisek Rockefellerów
cai24.pl/swiat/4561/rockefellerowie-wiedzieli-o-pandemii/
Autor Robert Cheda
30.04.2020
W 2010 r. centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii. Prognoza wydarzeń jest dokładniejsza od wizji prezentowanych przez Billa Gatesa.
– Pandemia, której oczekiwał świat, w końcu wybuchła. W odróżnieniu od wirusa H1N1 z 2009 r. nowa …More
CAI24.pl
Covid-19: spisek Rockefellerów
cai24.pl/swiat/4561/rockefellerowie-wiedzieli-o-pandemii/
Autor Robert Cheda
30.04.2020
W 2010 r. centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii. Prognoza wydarzeń jest dokładniejsza od wizji prezentowanych przez Billa Gatesa.
– Pandemia, której oczekiwał świat, w końcu wybuchła. W odróżnieniu od wirusa H1N1 z 2009 r. nowa mutacja grypy okazała się nadzwyczajnie zaraźliwa i śmiertelnie agresywna. Nawet kraje najlepiej przygotowane pod względem epidemiologicznym zostały błyskawicznie powalone na kolana – to cytat z naukowego biuletynu: „Scenarios for the Future of Technology and International Development”, opublikowanego przez The Rockefeller Foundation w 2010 r.
W dalszej części ponury scenariusz szacuje, że pandemia wirusa nowego typu porazi 20 proc. globalnej populacji, zabijając 8 mln ludzi. Co prawda, naukowcy przewidzieli, że zbierze największe żniwo w krajach Trzeciego Świata.
– Infekcja rozleje się na cały świat, ale nieproporcjonalnie wysokie straty poniosą Afryka, Azja Południowo-Wschodnia i Ameryka Południowa, gdzie choroba będzie buszowała na podobieństwo pożaru z powodu braku odpowiednich procedur – można przeczytać w biuletynie.
Z drugiej strony, Fundacja zaznaczyła wyraźnie: – Powstrzymywanie okazało się ogromnym problemem nawet dla państw wysokorozwiniętych.
Na przykład: – Początkowa polityka Białego Domu polegająca jedynie na ostrzeganiu obywateli przed krajowymi i międzynarodowymi podróżami lotniczymi okazała się fatalnie nieskuteczna. Przyczyniła się jedynie do szybkiego rozlania epidemii na całym terytorium Stanów Zjednoczonych.
Ciekawy fragment dotyczy również przebiegu epidemii w Chinach. Analitycy z zadziwiającą dokładnością przewidzieli wprowadzenie drakońskiej kwarantanny i zduszenie zarazy środkami policyjnymi w relatywnie krótkim czasie.
Wizja pandemii jest tylko jednym z fragmentów szerszej analizy dotyczącej przyszłości świata. W ramach projektu „Lock Step” Rockefellerowie opisali następstwa masowej infekcji.
– Powstanie świat kontroli państw nad gospodarką i społeczeństwem, który zahamuje innowacyjność i wywoła ostre protesty obywatelskie – czytamy. Między innymi dlatego, że populacja państw wysokorozwiniętych otrzyma epidemiczne identyfikatory, które umożliwią stały nadzór nad każdym krokiem jednostki w czasie rzeczywistym. Niezadowolony będzie również biznes, nadmiar bowiem państwowych regulacji stłumi aktywność przedsiębiorców”.
Zatem około 2025 r. na świecie wybuchnie światowa rebelia, która zmiecie państwa narodowe i odda władzę globalnym władzom, które zostaną powołane, aby zarządzać całą ludzkością.
Jak we wstępie napisali autorzy scenariusza z 2010 r. – Nie opuszcza nas przeczucie, że coś bardzo niebezpiecznego zaburzy globalny ład, w którym ogromną rolę odgrywają władze narodowe. I jak tu nie wierzyć w spisek globalistów?
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
jac05
To jest jak najbardziej realny tekst ! Ja też na takie wnioski wpadłem, że skutki poszczepienne wywołają falę ogromnego oburzenia, wściekłości ludzi na polityków i to wszystkich, którzy byli za tymi zastrzykami, Wściekłość ludzi zwróci się przeciwko lekarzom i kapłanom, którzy namawiali, wzywali do przyjęcia zastrzyków. I tak szatan pokona kapłanów ale tych zwiedzonych, w tym Franciszka. Panie …More
To jest jak najbardziej realny tekst ! Ja też na takie wnioski wpadłem, że skutki poszczepienne wywołają falę ogromnego oburzenia, wściekłości ludzi na polityków i to wszystkich, którzy byli za tymi zastrzykami, Wściekłość ludzi zwróci się przeciwko lekarzom i kapłanom, którzy namawiali, wzywali do przyjęcia zastrzyków. I tak szatan pokona kapłanów ale tych zwiedzonych, w tym Franciszka. Panie Jezu przyjdź !
przeciwherezjom
Dzisiaj się dowiedziałem, że w pobliżu, gdzie mieszkam, w kościele do którego nie zaglądam (modernizm i neokatechumenat i profanacje eucharystyczne na maxa) ostro reklamują szczepionki. Obok kościoła jest budynek szczepień a banerami oblepione jest ogrodzenie kościoła - takie rzeczy wolno robić tylko za zgodą proboszcza! Tak piszę bo mnie boli....
Ale musimy wybaczać. Trzeba rozpocząć akcję ogóln…More
Dzisiaj się dowiedziałem, że w pobliżu, gdzie mieszkam, w kościele do którego nie zaglądam (modernizm i neokatechumenat i profanacje eucharystyczne na maxa) ostro reklamują szczepionki. Obok kościoła jest budynek szczepień a banerami oblepione jest ogrodzenie kościoła - takie rzeczy wolno robić tylko za zgodą proboszcza! Tak piszę bo mnie boli....
Ale musimy wybaczać. Trzeba rozpocząć akcję ogólnopolską narodowego wybaczenia. Jest to jedyny sposób, by nie dopuścić w Polsce do rozlewu krwi. Musimy rozpocząć narodową akcję modlitewną w intencji naszych największych wrogów - zmasoniałej polskiej hierarchii kościelnej i rządzących. Modlitwa za wrogów to czyste chrześcijaństwo. Musimy do tego dorosnąć jako naród! Kto ma jakieś pomysły to piszcie. MUSIMY DZIAŁAĆ!!!
jac05
Zgadza się. Ale są tacy ludzie jak Jabłonowski i trzeba zwalczać ich nawoływanie do agresji, do nienawiści. Ale przyjdzie czas kiedy ludzie sami zaczną działać gdy odkryją zdradę. A my módlmy się o poznanie Serca Jezusa.