Clicks1K
ľubica
2
Diablovi žoldnieri v Austrálii a ich logo Pri sledovaní úplných zvierat v Austrálii, ktoré doslova mlátia civilistov, mi napadlo, že nemôžu byť Ľudia. Nenapadlo mi, že by mohli byť skutočnými …More
Diablovi žoldnieri v Austrálii a ich logo

Pri sledovaní úplných zvierat v Austrálii, ktoré doslova mlátia civilistov, mi napadlo, že nemôžu byť Ľudia. Nenapadlo mi, že by mohli byť skutočnými policajtmi. Potom priamo na Q vyšla táto fotografia od Romany Didulo, na ktorej je vesta, ktorú títo žoldnieri nosia. Už som ten obrázok videl, ale neviem nájsť fotku. Nie je to ľudské.

Využila Cabala „špeciálne jednotky“ na potlačenie odporu? Ak áno, nie sú to naši „štátni zamestnanci“, ale cudzia armáda útočníkov, ktorí podporujú psychopatov, ktorí riadia svet a nie sú Ľudia. Naše modlitby sú s našimi bratmi a sestrami v Austrálii. Nie je teraz prekvapením, že tam boli nasadené armády Spojeného kráľovstva a USA, aby to dostali pod kontrolu?
Veľmi dobre by to mohli byť „mimozemšťania“. Gene Decode nám povedal, že mimozemšťania sa niekedy skrývali pod maskami politikov, ako napríklad Nancy Pelosi.
To je jeden z dôvodov, prečo bojovali za utajenie prítomnosti mimozemských entít a plavidiel. Je to dôvod, prečo sa nám vysmievajú a popierajú, popierajú, popierajú. Pre globalistov je obrovskou výhodou mať týchto spojencov, ktorí podľa hlúpych Ľudí ani neexistujú. Kam si myslia, že sa každý rok stratia všetci nezvestní ľudia; tisíce z nich? Majú technológie, ktoré dokážu ovládať naše myšlienky – a teda aj naše činy. Majú zbrane, o ktorých existencii Ľudia nemajú ani potuchy, pretože nám sto rokov klamali. Naivita sa musí skončiť. Je čas na ÚPLNÉ ZVEREJNENIE.
Je to práve tu, kde prichádza „nevyhnutný výpadok prúdu“? Armáda sa tam zaoberá „nepriateľom“, takže jediné, čo máme, sú správy občianskych novinárov? zdroj
Niekedy ma mrzí, že musím sedieť a sledovať bolestivý proces prebúdzania sa ľudstva, ktoré si začína uvedomovať, že vojny, choroby, chudobu a rozdelenie udržiavajú mocní ľudia kvôli zisku, hoci v skutočnosti sú tieto veci len špičkou ľadovca zla a tieto informácie sú dostupné už desaťročia. Sú chvíle, keď si želám, aby sa celá pravda mohla vysypať na celé ľudstvo naraz, bez ohľadu na to, aká bolestivá môže byť. Ľudia si zaslúžia pravdu bez ohľadu na výsledok.
Potom si spomeniem, že by som bol hlúpy, keby som spochybňoval Boží plán. On zmení tento svet, ako uzná za vhodné. Možno niektorí naozaj potrebujú viac času. Možno niektorí musia zostať skrytí pred plným rozsahom pravdy, aby si zachovali zdravý rozum. MOŽNO je v pohybe veľmi zložitý plán, ktorý naberá na obrátkach a smeruje ku konečnému kreščendu riadeného chaosu a systematického ničenia zlých síl.
Nech je to akokoľvek, zostávam v nádeji, že jedného dňa bude ľudstvo dostatočne zrelé na to, aby zvládlo ÚPLNÚ transparentnosť. Myslím tým VŠETKO. Až potom sa budeme môcť skutočne pohnúť vpred a uzdraviť sa.
Modlím sa, aby ten deň prišiel v blízkej budúcnosti. zdroj
Vitajte vo Veľkom prebudení.

qanon.sk/spravy-26-09-2021/
ľubica
mirael
Prečo pre pána Jána by to mali byť nejaký mimáci!? Ľudia sú schopní robiť omnoho horšie veci, než austrálski policajti.O histórii asi toho moc nevieš, hochu.