Parapija siūlo suplanuotus susitikimus dėl homoseksualių [pseudo] palaiminimų

Pauliaus parapija Leksingtone, Leksingtono vyskupijoje, Kentukio valstijoje (vyskupijai vadovauja homoseksualų aktyvistas Johnas Stowe'as), siūlo planinius [pseudo] palaiminimus homoseksualų sugulovėms. …More
Pauliaus parapija Leksingtone, Leksingtono vyskupijoje, Kentukio valstijoje (vyskupijai vadovauja homoseksualų aktyvistas Johnas Stowe'as), siūlo planinius [pseudo] palaiminimus homoseksualų sugulovėms.
Planiniai palaiminimai nėra "spontaniški palaiminimai", kaip reikalauja Fiducia supplicans, tačiau šio teksto veidmainystė yra ta, kad jame sakoma viena, bet tikimasi ir skatinama eiti iki galo.
Parapija savo interneto svetainėje rašo: "Tai, kas vyksta parapijoje, yra labai svarbu: "Tos pačios lyties poros, norinčios gauti [pseudo] palaiminimą, turėtų susisiekti su tėvu Ričardu" nurodytu telefono numeriu arba el. pašto adresu.
CatholicVote.org (birželio 4 d.) uždavė kunigui naivų klausimą, kaip tokie susitikimai suderinami su "Fiducia supplicans", tačiau atsakymo iš "visi laukiami" kunigo nesulaukė.
Parapijos interneto svetainėje taip pat pateikiama šventvagiška malda į "mūsų pasididžiavimo Motiną" (sic) šalia Dievo Motinos, apvyniotos homoseksualų vėliava, nuotraukos.
Džonas Stouvas …More