Justyna Walker: WHO wciąż pracuje nad zniewoleniem ludzi! Kiedy utracimy wolność?!

– Traktat, nad którym pracuje WHO, dostanie kopa finansowego. Na dzień dzisiejszy ten zastrzyk finansowy to 1,4 miliarda dolarów. Natomiast celem jest 10 miliardów dolarów. Wiedzieliśmy o tym, że traktat należy poprzeć jakimiś finansami, ponieważ mowa jest w nim już na dzień dzisiejszy w tym drafcie, który posiadamy od 13 lipca, iż będzie ten traktat wpływał właśnie na nas i regionalnie, i nie tylko, jeśli chodzi o świat, ale też o kraje, i nasze regiony – mówi Justyna Walker.
Justyna Walker ostrzega: WHO wprowadza nową chorobę na salony!
Justyna Walker o traktacie WHO: „Oznacza to jeszcze większą inwigilację! Oznacza to na pewno jeszcze więcej miejsc do testowania”
– Co to wszystko oznacza? Oznacza to na pewno jeszcze większą inwigilację. Oznacza to na pewno jeszcze więcej miejsc do testowania, ale co za tym idzie, oznacza to też walkę z infodemią, czyli jak to ładnie nazywamy, ludźmi, którzy mają inne poglądy. (…) Między 8 a 9 września został zainaugurowany ten oto fundusz i oczywiście któż to zrobił? Któż otworzył ten fundusz? Te pieniądze są trzymane przez centralny bank. Dodatkowo doszły też również informacje, że ten fundusz będzie posiadał coś w stylu rady nadzorczej. Ta rada nadzorca będzie zarządzać wydawaniem tych pieniędzy – wyjaśnia aktywistka.

Justyna Walker o pieniądzach przeznaczonych na walkę z infodemią
Justyna Walker dodaje: – Te pieniądze będą przeznaczone na walkę z infodemią, itd. W tej radzie będą między innymi kraje, możemy sobie wyobrazić, jakie to kraje będą, prawdopodobnie będzie to Francja, będzie to USA, będą to Niemcy, które przecież w 17 procentach w tamtym roku dofinansowały i są jednym z największych donatorów WHO, ale podejrzewam też, że kraje pokroju Kanady też się tam znajdą.
Justyna Walker: Wielki reset pędzi pełną parą! Traktat WHO, nowa zaraza i więcej wojen?! [WIDEO]
Do czego dąży WHO?

– Dodatkowo będą też w tej radzie zarządzającej wydawaniem i funduszami inne organizacje i tu można spojrzeć właśnie na informację, która została podana już na stronie WHO, wtedy kiedy oni ogłosili, że ten fundusz już jest otwarty, czyli kilka dni temu, tam mamy trzy główne organizacje, które zostały podane. Jedną z nich jest Wellcome Trust – ujawnia Justyna Walker.
Źródło: wRealu24 (BanBye)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550/
POLSKA2020
WHO jest tylko pionkiem dla glownych rozgrywajacych swiatem, zwlaszcza zydowskiej rodziny ROTHSCHILDOW i ich "zbrojnego ramienia", MASONERII/ILLUMINATOW.