Clicks395
Edward7
1

Politycy realizują plany Gatesa i chcą szczepić jego szczepionką

Cały świat chcą pozbawić wolności..."Koronawirus" jest opatentowany, żadna firma bez zgody Gatesa nie może produkować szczepionki ...

W tym miesiącu sporządzono petycję do rządu federalnego o wezwanie Kongresu do zbadania Fundacji Billa i Melindy Gatesa w sprawie „nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości”.
„Gdy patrzymy na wydarzenia związane z pandemią COVID-19”, czytamy w apelu, „na różne pytania nie ma odpowiedzi”.
„18 października 2019 r., Zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich jest „Wydarzenie 201”, a drugim „Światowe Igrzyska Wojskowe”, organizowane wyłącznie w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne ”.
Petycja otrzymała już ponad 450 000 podpisów, co znacznie przewyższa 100 000 potrzeb prezydenta do podjęcia działań w tej sprawie.
Chociaż wiele osób mogło słyszeć o "Wydarzeniu 201', mogą nie znać wszystkich jego szczegółów. Dlatego kluczowe jest zbadanie, co dokładnie miało miejsce podczas imprezy, aby sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek podstawy do tego publicznego wezwania do przeprowadzenia dochodzenia.

Wydarzenie 201
18 października 2019 r. Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów zorganizowało Wydarzenie 201, ćwiczenie polegające na symulowaniu wybuchu koronawirusa „przenoszonego z nietoperzy na ludzi, którzy ostatecznie staje się… przenoszalny między ludźmi, co prowadzi do ciężkiej pandemii. ” Brzmi znajomo? Cóż, podobieństwa między symulowanym wydarzeniem a naszą obecną ponurą rzeczywistością nie kończą się na tym.

Podczas trwającego trzy i pół godziny wydarzenia 15 przedstawicieli świata biznesu, rządu i zdrowia publicznego miało za zadanie walczyć z fikcyjnym wybuchem nazwanym CAPS, który w pewnym okresie zabija 65 milionów ludzi na całym świecie 18 miesięcy. Oto, co powiedziano nam o tym fikcyjnym błędzie: choroba jest przenoszona przez osoby z łagodnymi objawami; nie ma możliwości udostępnienia szczepionki w pierwszym roku; istnieje lek przeciwwirusowy, który może pomóc chorym, ale nie ogranicza znacznie rozprzestrzeniania się choroby. Ponownie, są to prawie dokładny zestaw rzeczywistych okoliczności, przed którymi obecnie stoi globalna społeczność z Covis-19.

Zaczekaj, robi się coraz lepiej.
Ćwiczenie miało nawet swój własny kanał „fałszywych wiadomości”, nazwany GNN, relacjonujący bitwę minuta po minucie z fikcyjnym wybuchem. Wyglądająca na azjatycką kotwicę wiadomości, Chen Huang, podaje następujące szczegóły dotyczące pandemii. Pamiętaj, że wszystko to dzieje się 2 miesiące przed pojawieniem się prawdziwego wirusa.
„Agencje zdrowia publicznego wydały porady dotyczące podróży, podczas gdy niektóre kraje zakazały podróży z najbardziej dotkniętych obszarów”, powiedziała Huang z błyskiem w oku. „W rezultacie branża turystyczna ma ogromny hit; liczba rezerwacji podróży spadła o 45%, a wiele lotów zostało odwołanych…
„Efektem fali jest ściganie się w sektorze usług” - powiedziała, komentarz, który prawdopodobnie zwrócił uwagę społeczności kryptowalut . „Rządy polegające na podróżach i turystyce jako znacznej części swoich gospodarek są szczególnie dotknięte”. Gdyby Huang znał tylko połowę tego.

Następnie wideo powraca do grupy dyskusyjnej o zamkniętych drzwiach, gdy na ekranie pojawia się złowieszczy nagłówek o dużej treści, który brzmi: „PODRÓŻE I OGRANICZENIA HANDLOWE MAJĄ ZNACZNE KONSEKWENCJE EKONOMICZNE”
Tom Inglesby z Uniwersytetu Johna Hopkinsa wydawał się wpatrywać w kryształową kulę, gdy zapytał: „W jaki sposób przywódcy krajowi, firmy i organizacje międzynarodowe powinny równoważyć ryzyko pogorszenia się choroby, która będzie spowodowana ciągłym przemieszczaniem się ludzi na całym świecie, do ryzyka głębokich konsekwencji ekonomicznych zakazów podróży i handlu? ”
Martin Knuchel, menedżer ds. Kryzysowych w Lufthansa Airlines, był nie mniej profetyczny, posługując się tą samą terminologią, która jest dziś stosowana w odniesieniu do „istotnych” i „nieistotnych” przedsiębiorstw.
„Co jest niezbędne lub nieistotne w podróży, musimy to wyjaśnić” - stwierdził Knuchel. „W przeciwnym razie, jeśli spadniemy do 20% rezerwacji w krótkim okresie, firma się skończy, to fakt.”
Obecnie Lufthansa została zmuszona do bezczynności ponad 90% swojej floty, odkąd (prawdziwy) wybuch koronawirusa rozpoczął się pod koniec grudnia 2019 r.
Potem pojawił się Christopher Elias, gładko rozmawiający szef Globalnego Wydziału Rozwoju Fundacji Billa i Melindy Gatesów, dyskutujący o potrzebie zabezpieczenia łańcucha dostaw w czasie pandemii.
„W wysoce współzależnym świecie istnieje cały złożony zestaw zagadnień dotyczących łańcuchów dostaw, które są„ na czas ”, ostrzegł Elias. „Musimy zastanowić się, ile elastyczności ma ten system łańcucha dostaw w samą porę i upewnić się, że działa”.
Nie wiesz o tym? Właśnie w tym tygodniu Tyson Foods, jeden z największych przetwórców mięsa w kraju, opublikował całostronicową reklamę w „New York Timesie”, w której ostrzegał „łańcuch dostaw żywności zrywa się”.

„Gdy rośliny, mięso wieprzowe, wołowe i drobiowe - firmy muszą się zamykać… miliony funtów mięsa znikną z łańcucha dostaw”, napisał John Tyson, prezes zarządu Tyson Foods. „W rezultacie będzie ograniczona podaż naszych produktów dostępnych w sklepach spożywczych, dopóki nie będziemy mogli ponownie otworzyć naszych obiektów, które są obecnie zamknięte.”
Ale dopiero zaczęliśmy wchodzić w strefę zmierzchu.
W tym momencie ćwiczenie ponownie przerywa Chen Huang z GNN, aby skomentować „Davida Gamble”, nieprzyjemnego ekonomistę o niefortunnym nazwisku, który reprezentuje świat finansów, oraz dr Juana Pereza, bardziej fotogenicznego rzecznika świat medycyny.
W tym fałszywym wywiadzie Gamble rozpoczyna od pytania: „Jakie dokładnie są zagrożenia i korzyści wynikające ze spowolnienia podróży lotniczych, pozostawania w domu z pracy, zamykania szkół, zakłócania łańcucha dostaw… i ingerowania w nasze niezawodne kanały komunikacji i wiadomości”.
„Kiedy to się skończy, niektóre rodziny, niektóre miasta ucierpią bardziej z powodu naszej interwencji niż z CAPS”, przewiduje ponownie z niewiarygodną dalekowzrocznością.
W odpowiedzi na Gamble dr Perez mówi: „Nasza reakcja powinna mieć na celu ochronę każdego życia, jakie możemy”, stwierdzeniem, z którym niewielu może się nie zgodzić. Kiedy Gamble odpowiada, sugerując, że te wzniosłe cele muszą zostać osiągnięte poprzez ochronę miejsc pracy i krytycznych branż, Perez odpowiada tą zdumiewającą uwagą: „Jako lekarz, mogę spokojnie powiedzieć, że nasza reakcja zdrowotna na CAPS nie może pozwolić sobie na czekanie na niezwykle złożoną debatę o… najdroższym ratowaniu ekonomicznym w historii ”.

Niesamowicie, aktor-lekarz papuguje tę samą postawę, która została przyjęta przez rządy na całym świecie: „Nie narażajmy jednego życia, ale raczej trzymajmy wszystkich w domu, ponieważ zamykamy większość światowej gospodarki, która może, ale nie musi zostać uratowanym przez pomoc. Skryptowany komentarz fałszywego lekarza wydaje się, że zdrowie globalnej gospodarki nie ma żadnego związku ze zdrowiem i dobrostanem ludzi na całym świecie. Nic nie może być dalej usunięte z prawdy.

W tym miejscu należy zapytać: jakie są szanse, że ćwiczenie symulujące wybuch globalnej pandemii nastąpi nie tylko na kilka tygodni przed prawdziwym wydarzeniem, ale przewiduje jego główne cechy, takie jak zamknięcie firm i szkół na całym świecie, między innymi utrata łańcuchów dostaw, a także najdroższy pakiet ratunkowy w historii? W którym momencie linia oddzielająca fakt od fikcji, prawda od kłamstwa staje się tak niewyraźna, że wymaga dochodzenia karnego?

Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins, gospodarz tego niezwykle wizjonerskiego ćwiczenia, mogło zadawać podobne pytania, wydając oświadczenie o szokującym zbiegu okoliczności, mówiąc: „Ostatnio Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia otrzymało pytania, czy to ćwiczenia pandemiczne przewidywały obecną epidemię nowego koronawirusa w Chinach. Żeby było jasne, Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia i partnerzy nie przewidzieli podczas naszego ćwiczenia na stole. W scenariuszu modelowaliśmy fikcyjną pandemię koronawirusa, ale wyraźnie stwierdziliśmy, że nie była to prognoza ”.
Military World Games, Wuhan
Jak się okazało, 18 października, tego samego dnia, w którym odbyło się Wydarzenie 201 w Nowym Jorku, Światowe Igrzyska Wojskowe rozpoczęły się w Wuhan w Chinach, które podobno było zerowe do wybuchu Covid-19.
W dniach 18–27 października 2019 r. W Wuhan, stolicy prowincji Hubei w środkowych Chinach, odbyły się 7. Światowe Igrzyska Wojskowe. Były to pierwsze międzynarodowe zawody sportowe wojskowe, które odbyły się w Chinach, a prawie 10 000 sportowców z ponad 100 krajów rywalizowało w 27 dyscyplinach sportowych.
Po wybuchu koronawirusa w Wuhan teorie spiskowe pojawiły się jak grzyby po letnim deszczu. Chińskie gazety zaczęły rozpowszechniać pomysł, że amerykańscy sportowcy biorący udział w grach uwolnili śmiertelnego wirusa podczas pobytu w Wuhan. Teorie wskazują na dwie rzeczy: słaby występ amerykańskich sportowców, dowodząc tym samym, według niektórych chińskich komentatorów, że nie zostali wysłani do Wuhan ze względu na ich sprawność fizyczną, ale raczej na coś bardziej złowrogiego. Po drugie, ich pomieszczenia mieszkalne znajdowały się w pobliżu targu owoców morza Huanan, gdzie pierwsza gromada Covid-19 została wykryta 31 grudnia 2019 r.
Jaki jest zatem związek z Billem Gatesem, który z pewnością nie uczestniczył w wojskowych grach Wuhan, aby chronić bardziej nikczemne działania? Na powierzchni absolutnie nic. Jednak dla filantropa, którego nazwa jest powiązana z prawie każdą dużą firmą farmaceutyczną i dziesiątkami grup badawczych, połączenia muszą zostać nawiązane, co może nic nie znaczyć. Przynajmniej zasługują one na uwagę.
Na przykład, ile osób wie, że istnieje patent na koronawirusa? Jest własnością The Pirbright Institute, organizacji badań biologicznych z siedzibą w Surrey w Anglii. Instytut jest finansowany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Należy jednak zauważyć, że koronawirus jest ogólną nazwą grupy powiązanych wirusów RNA, które powodują choroby u ssaków i ptaków. U ludzi wirusy te powodują infekcje dróg oddechowych, które obejmują nawet niektóre przypadki przeziębienia. Są też bardziej śmiercionośne szczepy, takie jak SARS, MERS i COVID-19, na które The Pirbright Institute, jedna z wielu organizacji chcących opracować szczepionkę przeciwko Covid-19, nie posiada patentu.

„Instytut otrzymał patent w 2018 r., Który obejmuje rozwój osłabionej (osłabionej) postaci koronawirusa, który mógłby potencjalnie być stosowany jako szczepionka w celu zapobiegania chorobom układu oddechowego u ptaków, w tym IBV i innych zwierząt”, przedstawiciel z Pirbright Institute powiedział USA DZISIAJ.
Jeszcze jedna uwaga na temat Wuhan. Niecały miesiąc po wydarzeniu 201 i niecały miesiąc przed wybuchem Covid-19 Bill Gates pojawił się w serialu Netflix „Wyjaśnione” z dokumentem zatytułowanym „Następna pandemia”. Współzałożyciel Microsoft ostrzegł w nim, że pandemia może wystąpić na jednym z wielu „mokrych rynków” w Chinach, gdzie kupujący mogą wybierać spośród szerokiej gamy żywych ryb i produktów zwierzęcych.
W 2015 r. Gates wygłosił także przemówienie TED, w którym ostrzegł, że następna katastrofa nie przyjdzie z pocisków, ale z mikrobów.
Jeśli więc wydaje się, że Bill Gates ma na względzie najlepszy interes świata, dlaczego jest tak nieufny?
Dlaczego nie możemy ufać Billowi?
13 marca Bill Gates ogłosił, że rezygnuje z zarządu firmy Microsoft Corp., którą założył w 1975 roku, aby poświęcić więcej czasu filantropii.
Od tego czasu ten technokrat w swetrze z wełny, który zdaje się próbować podnieść zaufanie i czułość Freda Rogersa, regularnie wypowiada się na temat planety więziennej ze swojej głównej skrzynki medialnej na temat tego, jak teraz poświęca się wytwarzaniu „szczepionek w dużych ilościach”. I pomimo tego, że nie ma żadnych naukowych poświadczeń ani wybranego stanowiska politycznego, Gates ostrzegł jednak, że masowe spotkania „mogą w ogóle nie wrócić” bez szczepionki.

Najwyraźniej uświęcona od dawna funkcja biologiczna zwana „odpornością na stado”, która działała dobrze od tysiącleci przeciwko chorobom, jest obecnie uważana za niemodną. Czy to dlatego, że kosztuje to absolutnie nic, a przede wszystkim naszą wolność i wolność? Ale dygresję.

Oto wykład Gatesa w Washington Post z 1 kwietnia: „Liderzy tego kraju muszą jasno powiedzieć: zamknięcie w dowolnym miejscu oznacza zamknięcie w dowolnym miejscu. Dopóki liczba spraw nie zacznie spadać w całej Ameryce - co może potrwać 10 tygodni lub dłużej - nikt nie będzie mógł kontynuować działalności jak zwykle ani złagodzić zamknięcia. Wszelkie nieporozumienia dotyczące tego punktu zwiększą jedynie ból ekonomiczny, zwiększą szanse na powrót wirusa i spowodują więcej zgonów. ”
Nie trzeba dodawać, takich nieprofesjonalnych rada jest irytujące wielu Amerykanów jako oportunistyczne urzędnicy ujawniają swoje autorytarne impulsy, uwalniając szereg drakońskich zleceń lock-down, z zakazujące koszenie trawników do zakazu kąpieli na plaży do snitching na rodziny, przyjaciół i nieznajomi za zerwanie z dystansem społecznym.

Co więc mówią prawdziwi lekarze na temat koronawirusa i nakazów blokowania, które grożą wywołaniem globalnej depresji? Wielu jest całkowicie oszołomionych tą decyzją. Pisząc w Wall Street Journal, dr Eran Bendavid i dr Jay Bhattacharya, profesorowie medycyny na Standford University wyrazili poważne zastrzeżenia co do blokady, wskazując na „głęboko wadliwe” wskaźniki śmiertelności dla COVID-19.

„Strach przed Covid-19 opiera się na wysokim szacowanym wskaźniku śmiertelności przypadków - według Światowej Organizacji Zdrowia i innych osób zginęło od 2% do 4% osób z potwierdzonym Covid-19” - wyjaśniają Bendavid i Bhattacharya w swoim artykule z dnia 24 marca. „Więc jeśli 100 milionów Amerykanów ostatecznie zachoruje, od dwóch do czterech milionów może umrzeć. Uważamy, że szacunki są głęboko błędne. Prawdziwy wskaźnik śmiertelności to liczba zarażonych, którzy umierają, a nie zgony z powodu zidentyfikowanych przypadków pozytywnych. ”

Nieubłagany nacisk Billa Gatesa na globalną szczepionkę przeciwko Covidowi-19 niesie zapach chciwości, zwłaszcza gdy bierze się pod uwagę, jak bardzo zainwestował w jego rozwój, ale inżynier komputerowy, który stał się „ekspertem medycznym”, wydaje się zbyt entuzjastycznie nastawiony do szczepionek które wykorzystują technologię nadzoru biometrycznego.
Podczas gdy wiele osób prawdopodobnie nie miałoby skrupułów, jeśli chodzi o podwinięcie rękawa o szczepienie, które chroni ich przed śmiertelnym wirusem, wielu z pewnością zakwestionowałoby dodatkową funkcję technologii śledzenia, która dałaby całkowitą kontrolę nad każdą osobą .
Gates nie tylko wspiera stworzenie „krajowego systemu śledzenia” do oznaczania zainfekowanych, ale Microsoft jest jednym z członków założycieli firmy ID2020, firmy biometrycznej z San Francisco, która niedawno ogłosiła, że podejmuje nowy projekt obejmujący „eksplorację wielu technologii identyfikacji biometrycznej dla niemowląt ”, która opiera się na„ immunizacji niemowląt ”i wykorzystuje tylko„ najbardziej skuteczne podejścia ”.
Czy to może być bardziej przerażające? Niestety tak może.
Dwa tygodnie po tym, jak Bill Gates odszedł z zarządu firmy Microsoft, firma otrzymała patent na „ dane dotyczące aktywności organizmu w systemie kryptowalut ”. Chociaż szczegóły tej technologii są naprawdę szokujące, numer patentowy wzbudził także w teorii wrzask: WO2020060606
. Oszuści internetowi, nie wspominając o miłośnikach Biblii, nie potrzebowali wiele, by powiedzieć, że oznaczało to: „World Order 2020 666”.
WO2020060606 SYSTEM KRYPTOCURRENCYJNY Z
WYKORZYSTANIEM DANYCH AKTYWNOŚCI CIAŁA
ABRAMSON, Dustin


To narzędzie do wyszukiwania patentów pozwala nie tylko przeszukiwać bazę danych PCT około 2 milionów międzynarodowych aplikacji…
Dlaczego spośród wszystkich milionów numerów patentów, które mogły zostać wykorzystane? Czy tak jak w przypadku niestandardowych numerów tablic rejestracyjnych, Gates osobiście poprosił o taką konfigurację, która z pewnością wywołałaby strach i podejrzenia - w samym środku pandemii?
Chociaż wynalazek kryptowaluty nie wspomina konkretnie o nanotechnologii wstrzykiwanej pod skórę, być może razem ze szczepionką, niejasny opis nie wyklucza również: „System kryptowaluty komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy aktywność ciała dane spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalut i przyznają kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane… ”
Sądząc po tym i innych tego typu działaniach Fundacji Billa i Melindy Gatesów, łatwiej zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi obawia się najgorszego o swoich prawdziwych celach. Czy ten wysoki poziom nieufności powinien przełożyć się na dochodzenie federalne...

Robert Bridge 30 kwietnia 2020 r
www.strategic-culture.org