Clicks2.2K
pl.news
4

Katolicy zaatakowani i poniżeni na spotkaniu modlitewnym

Connor Martin (Republika Libertariańska) udokumentował, w jaki sposób przestępcy – głównie czarny tłum – nękali, prześladowali i napadali katolików, którzy bronili posągu św. Ludwika w Saint Louis w stanie Missouri.

"Pozwoliliśmy im pluć na nas [co stanowi zagrożenie dla zdrowia], wyzywać nas, kłaść palce na naszych twarzach [podczas gdy nakazano zachowanie dystansu], popychać nas i antagonizować".

Jeszcze niezidentyfikowany kryminalista wylał na mężczyznę niezidentyfikowany płyn (na zdjęciu). Podczas gdy ofiara próbowała chronić swoją głowę, została zaatakowana przez drugiego przestępcę.

Martin pomógł uratować ofiarę, ale został zaatakowany, kopnięty i pobity wraz z przyjacielem. Obu udało się uciec (film poniżej).

Policja została wezwana sześć razy, ale nigdy się nie pojawiła. Martin jest zdeterminowany, aby wnieść oskarżenie i zidentyfikować sprawców.

W niedzielę ratownicy wyczyścili dziesiątki pentagramów i graffiti z posągu. Ksiądz pobłogosławił go wodą święconą.

#newsFjtdvfaldj

olek19801
Ave Maria...
Weronika-S.
Czy to nie czas wielkiego ucisku i prześladowania za wiarę?
CUDOWNY MEDALIK
To są opętani ludzie! Na nich tylko sól i woda egzorcyzmowana oraz modlitwa Różańcowa odmawiana po Łacinie. Dlaczego policja nie broniła modlących się?