GLOBALISTI SPUSTILI NOVÚ OFENZÍVU PROTI OBČANOM ZEME

E. Pastreich, Global Research: GLOBALISTI SPUSTILI NOVÚ OFENZÍVU PROTI OBČANOM ZEME

2. června 2022

Globalisti spustili novú ofenzívu proti občanom Zeme, ktorá sa nás snaží tým najneuvernejším spôsobom postaviť proti sebe pomocou kultúry, rasy a zvykov, aby nás rozdelili, aby sme nemohli vytvárať aliancie, federácie alebo dokonca aj komunity, ktoré sa venujú likvidácii a rozkladu zločineckých syndikátov, ako je Svetové ekonomické fórum, ktoré sa zmocnili kontroly nad globálnym riadením a čoraz viac svoju kontrolu rozširujú na národnú a miestnu vládu.

Títo tieňoví žoldnieri private equity to urobili podplácaním a podnecovaním vzdelaných medzi nami; tí najlepší a najbystrejší, ktorí vedeli lepšie, si vzali tridsať strieborných, peknú cenu, aby prižmúrili oči pred zlým zrakom.

Súčasné úsilie o vytvorenie „falošnej“ svetovej vojny medzi imaginárnym „Západom“ na jednej strane a Ruskom, Čínou, Severnou Kóreou a Iránom na strane druhej, pričom zároveň manipuluje a ovládne ekonomický a politický systém. zo všetkých týchto krajín, zo všetkých národov sveta, je ohavná a zároveň dômyselná schéma, ktorá vo svojom rozsahu nemá obdobu.

Ale takéto plány na absolútnu nadvládu určite nie sú v histórii novinkou, len neboli nikdy spustené pomocou AI, superpočítačov, CCTV kamier, 5-G, satelitov na nízkej obežnej dráhe, dronov a zbrojného mediálno-zábavného komplexu, ktorý nepozná hranice.

Ak si myslíte, že nikto nemôže byť taký zlý alebo taký sebavedomý, aby skúsil niečo v takom rozsahu, musím vám povedať smutný príbeh.

Prvý krok k vytvoreniu „falošnej“ svetovej vojny spočíval v podniknutých akciách (zatiaľ utajených a neprístupných), aby Rusko napadlo Ukrajinu.

S istotou vieme, že táto operácia bola dlhá a zložitá a že sa na nej podieľali Spojené štáty americké, členovia NATO ako Nemecko a ďalšie národy a s najväčšou pravdepodobnosťou zahŕňala aj frakcie v samotnom Rusku.

Rusko sa nepostavilo proti zločineckej agende Svetového ekonomického fóra a jeho tieňovým podporovateľom. Ak niečo, prezident Putin bol členom týchto globálnych inštitúcií. Ale kocka bola hodená v Kyjeve a

Rusko teraz v reakcii na tento útok spochybňuje celý globálny systém riadenia, počnúc jeho vystúpením zo Svetovej zdravotníckej organizácie.

Nezostalo miesto na dialóg; národy Európy a Ázie, počnúc Nemeckom a Japonskom, radikálne zvyšujú svoje vojenské rozpočty a svoj domáci dohľad a počet krajín s jadrovými zbraňami sa môže v nasledujúcom desaťročí ľahko zdvojnásobiť.

Celkový počet jadrových zbraní by sa teda mohol zdvojnásobiť. Skrátka, čelíme realite svetovej vojny, aj keď hákliví politici nemali v úmysle zájsť tak ďaleko.

Po invázii na Ukrajinu prišlo zablokovanie Šanghaja neviditeľnými silami, na ktoré nepochybne doplatili miliardári.

Šanghaj sa stal väzením, komandá používajú falošný COVID-19 ako zámienku na uväznenie ľudí v ich domovoch a na vyhrážanie sa im hladom.

Jasné posolstvo bolo vysielané do celého sveta.

Samozrejme, private equity a nadnárodné korporácie vlastnia Šanghaj už desaťročia. Rozdiel bol tentoraz v tom, že všetci, okrem superbohatých, boli zamknutí.

Korporátne médiá prekrútili šanghajský príbeh na nepoznanie. Korporátne médiá oznámili, že to nebola parazitická miliardárska trieda, ktorá ovládla Šanghaj, ale skôr to bol „ľavičiar“, „socializmus“ a predovšetkým „Čínska komunistická strana“, ktorá mala na rukách krv.

„Západné“ korporátne médiá závratne opisujú , ako premiér Li Kche-čchiang podporuje miestnu vládu a stavia sa proti zablokovaniu COVID-19, zatiaľ čo prezident (predseda) Si Ťin- pching , ktorý je teraz označený ako „komunista“, pokračuje v presadzovaní totalitnej politiky nulovej tolerancie.

S najväčšou pravdepodobnosťou bol Si Ťin-pching prinútený prevziať zodpovednosť za tieto blokády podnecované globalistami doma aj v zahraničí a Li je považovaný za hrdinskú postavu, s ktorou môže Západ spolupracovať – a padá pod vplyv globalistov, ktorí sa ponáhľajú zakryť svoje stopy.

Globálne financie vytvorili túto nočnú moru v Šanghaji a potom z nej obvinili socializmus, aby presvedčili občanov Spojených štátov, Veľkej Británie a Japonska, národov, ktoré sú teraz plne vo vlastníctve globálnych financií, že sú slobodní a že Čína je komunistická diktatúra.

Akýkoľvek „socialistický“ systém, v ktorom vláda zohráva úlohu kontroly globálnych financií, prerozdeľovania bohatstva alebo ochrany pracujúcich ľudí, je potrebné zosmiešňovať a odmietnuť ako diktatúru.

Pravicoví blogeri zverejnili správy a grafy, ktoré údajne ukazujú, ako sú vyspelé kaukazské národy v Európe, Austrálii a Spojených štátoch cieľom znižovania populácie v smrteľnom sprisahaní, ktoré pripravili Ázijci.

Je pochybné, že táto vojna je proti Kaukazčanom, ale je celkom možné, že štatistiky, skutočné alebo domnelé, ponúkané na podporu tejto perspektívy, kolujú, aby sa zabezpečilo, že triedna vojna bude zamenená za rasovú. To sa napokon stalo v druhej svetovej vojne. V skutočnosti majú Spojené štáty starú tradíciu skrývania triednej vojny za rasovú vojnu, ktorá siaha až do 50. rokov 19. storočia.

Podobné stratégie využívajú Irán, ďalší oficiálny nepriateľ „Západu“. Irán odolával globalistickým útokom lepšie ako väčšina národov, ale teraz je propagovaný ako prvá krajina, ktorá vyžaduje biometrické ID, čiže digitálne pasy, na nákup potravín.

Globalistickí agenti presadzujú túto politiku chudobným a bezmocným ako prostriedok na pritiahnutie Iránu do stáda. Je to tiež príležitosť pre antiglobalistickú pravicu, pre tých, ktorí berú úplatky od globalistov, útočiť na globalizmus pokriveným rasistickým spôsobom, tvrdiť, že Irán je nepriateľ, že jedinečne zneužíva svoj ľud nekresťanským spôsobom.

Nakoniec je tu Kórejská ľudovodemokratická republika, jediná krajina, ktorá sa najdlhšie bránila podvodom s COVID-19 a ktorá odmietla oznámiť, že niektorý z jej občanov sa nakazil touto mýtickou chorobou, alebo obhajovať túto lekársku zbraň, systém vakcín, sociálneho dištancovania a masiek.

Potom, 12. mája 2022, hlava Severnej Kórey, predseda Kim Jung-un , náhle oznámil, že v jeho krajine sú prípady COVID-19, konkrétne smiešneho variantu omikrónu. Vyhlásil, že Pchjongjang bude podliehať karanténe.

Ako hyeny v teple, korporátne noviny nad touto vykonštruovanou krízou skákali hore-dole.

Než sme sa dozvedeli, čo sa stalo, Severokórejčania nosili masky a všade rozprašovali zbytočné a nebezpečné dezinfekčné prostriedky.

Severná Kórea je pod útokom rovnakých skrytých síl, ktoré riadia Svetové ekonomické fórum a ďalšie globalistické inštitúcie, ktoré sa starajú o superbohatých. Severná Kórea nebola utópiou, no dokázali odolať tomuto prevzatiu moci a teraz to už urobiť nemôžu. S najväčšou pravdepodobnosťou boli tí, ktorí rozhodovali v Pjongčangu, ohrození a tiež boli vyplatení. To je to, čo sa stalo v každom inom národe.

Je príznačné, že Severná Kórea zasiahla proti COVID-19 v tom istom momente, keď Južná Kórea uvoľnila požiadavky na masky a ukončila očkovacie pasy pre reštaurácie a obchody. Tento priebeh udalostí nebol náhodný.

Ako sa dalo očakávať, korporátne médiá nám povedali, že tieto ideologicky cudzie národy utláčajú svojich ľudí extrémnymi opatreniami COVID-19, na rozdiel od racionálneho a demokratického „Západu“, ktorý sa otvára.

Plánom je premietnuť obrazy totalitarizmu do Číny, Severnej Kórey a Iránu práve vo chvíli, keď miliardári kladú základy technotyranii v „západných“ krajinách ovládaných súkromnými technologickými firmami zo Spojených štátov, Nemecka a Izraela. (a iné národy) pomocou CCTV kamier, geo-fencingu, 5G a neúnavnej cielenej reklamy prostredníctvom televízie, internetu, školy alebo výskumnej inštitúcie.

To znamená, že za zdroj výslednej totality sú označované tie národy, ktoré sa bránili neoliberálnym ideám. Urobiť to je geniálny čin majstrov propagandy.

Následná hmla im umožňuje tlačiť na nás digitálne meny, ktoré môže korporátny štát kedykoľvek vypnúť, inteligentné mestá a inteligentné autá navrhnuté tak, aby z nás urobili väzňov v našich domovoch, a to všetko pod neustálym dohľadom.

Ako povedala Cindy Niles, „cesta do pekla je vydláždená cieľmi trvalo udržateľného rozvoja“.

To znamená, že musíme stáť pri občanoch Pchjongjangu a Šanghaja proti globalistickému prevzatiu moci. Nikdy by sme nemali dovoliť, aby nás narcistická rétorika miliardára presvedčila, aby sme sa k týmto spoluobetiam správali ako k agresorom.

Nemôžeme poraziť globalistov, pokiaľ nevytvoríme alternatívne dočasné vlády na miestnej úrovni a zároveň nevytvoríme medzinárodnú, nie „globalistickú“ alianciu proti korporátnemu fašizmu.

Miliardári vedia, že skončili, ak spojíme rovnako zmýšľajúcich ľudí vo všetkých národoch Zeme za spoločným cieľom. Zaplatia akúkoľvek sumu, aby nás zmiatli a rozdelili, vyhrážali sa a podplatili čo najväčšiemu počtu verejných činiteľov, aby sme uskutočnili ich radikálnu reštrukturalizáciu Zeme.

Osloviť občanov národov, ktoré boli v rámci globalistického sprisahania zámerne označené za nepriateľov, je kritickou stratégiou na posunutie boja v náš prospech.

AUTOR: Emanuel Pastreich

ZDROJ: 1 / 2
... ... PROKOP
KDOPAK TO OBCHÁZÍ SVĚTEM JAKO ŘVOUCÍ LEV, KTERÝ HLEDÁ OHO BY POHLTIL? zcela bezmocný a dávno poražený
johanika
Výsledok likvidácie slovenskej ekonomiky Hegerovou garnitúrou a jej protiruskou hystériou: Slovnaft varuje, že kvôli sankciám nebude môcť zásobovať palivom naše obyvateľstvo a hospodárstvo
ta3.com