Clicks1.1K
Orędzia
2

Ostrzeżenie dla Demokratów- Ja, Bóg Ojciec, wkrótce zniszczę waszą grupę.

16 stycznia 2021 - Święto Matki Bożej Schronienia dla grzeszników. Bóg Ojciec: Ameryko, masz wielu czołowych polityków, którzy są grzesznikami.

Drogi, bardzo kocham wszystkie Moje dzieci. Nadszedł czas na wiele cierpień. Moje dzieci nie chcą słuchać. Bramy piekła są szeroko otwarte, ponieważ Moje dzieci otworzyły je wszystkimi swoimi grzechami.

Powiedziałem wam zeszłego lata, że jeśli przywódcy Demokratów nie pójdą za twoim wybranym prezydentem, obalę ich. Wasi demokratyczni przywódcy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zrobić coś przeciwnego. Powtarzam: Ja, Bóg Ojciec, wkrótce zniszczę waszą grupę. Nie wątp w swojego Boga!

Bardzo się cieszę z modlitw, a także z modlitw wiernego odpoczynku Kościoła. Powiedz moim dzieciom, żeby się nie martwiły. Będziesz chroniony przez twojego Boga.

Ale stany, które są tak liberalne, będą bardzo cierpieć, a przywódcy, którzy nimi kierują, będą musieli bardzo żałować, aby zostać zbawionym. Twój kochający Bóg i całe niebo.

PS: Tylko ja, Bóg, znam skrajne oszustwo w twoim wyborze. To było najgorsze w historii Ameryki. Trzymam się tego, co mówię. Nie jestem kłamcą. Tata Bóg.
Orędzia