Clicks987

Korona-vzbura rakúskych lekárov: Otvorený list Lekárskej Komore

Viedeň 22. októbra 2021 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)

Sú to priame a tvrdé slová, ktorými 52 rakúskych lekárov zaútočilo vo svojom otvorenom liste na zavedenie povinného očkovania, ktoré podporuje aj Rakúska Lekárska Komora. Renomovaný viedenský internista Marcus Franz, povedal, že list by podpísalo oveľa viac lekárov, ale že sa obávajú konzekvencií – majú strach pred represáliami komory

Ich obavy sú odôvodnené, lebo lekárom v Rakúsku, ktorí bagatelizujú koronu a hovoria o nej len ako silnejšej chrípke, hrozí zákaz vykonávať lekárske povolanie. Tento osud postihol už niekoľkých rakúskych lekárov.

Táto situácia je však nielen v Rakúsku – podobne sa proti lekárom-rebelom postupuje aj v Nemecku.

Krajinské lekárske komory Durínska, Saska a Saska-Anhaltska prešetrujú viac ako 80 prípadov, v ktorých lekári bagatelizovali koronu alebo hrubo porušili predpisy v súvislosti s pandémiou.

Signatári otvoreného listu vyhlásili a v liste aj zdôraznili, že sa v rámci svojich lekárskych aktivít už vôbec necítia byť zastúpení prezidentom Lekárskej Komory, a to najmä po tom ako sa vyslovil za to, aby vláda zvýhodnila všetkých zaočkovaných daňovými úľavami.

Podľa nich je to absurdný podnet zo strany prezidenta a niečo také úplne odporuje lekárskej etike.

K signatárom listu patria univerzitní profesori, primári, internisti a všeobecní lekári.

Roman Bednár
ľubica
52 lekárov, nech ich žehná Pán a odmení im tento boj za pravdu! Na Slovensku ich je len zopár, no treba podobnu petíciu a výzvu predložiť aj našim globalistom vo vláde, aby vedeli, že nie všetci lekári sú gestapáci, čo popravujú moderným sposobom génovej vakcinácie na druhý svet...