24:10
B W
31.6K
Protest rolników : ostatni wolnościowy zryw Polaków przeciw obcej władzy (PO i PiS). "Jeśli ten zryw w Polsce się nie uda, kolejnego zrywu wolnościowego w Polsce już nie będzie". Bardzo dobry materiał …More
Protest rolników : ostatni wolnościowy zryw Polaków przeciw obcej władzy (PO i PiS). "Jeśli ten zryw w Polsce się nie uda, kolejnego zrywu wolnościowego w Polsce już nie będzie". Bardzo dobry materiał Atora (zachęcam do obejrzenia całości na jego kanale)

Całość : Czy My Naprawdę Jesteśmy Aż Tak Głupi? Ucieka Nam Historyczna Szansa! - Analiza Ator Finanse
tynnyri nurmikolla
Posłuchajmy.
tynnyri nurmikolla
Czas to pieniądz.
Urszula Rok
W innej audycji Ator przeanalizował ustawę o pomocy ukraincom z 2022 r gdzie dopatrzył się kilkakrotnego określania ich jako przesiedleńców. To uzasadnia wiele, np. możliwość wielokrotnego przekraczania granicy do ukrainy i z powrotem (nie dopuszczalne w przepisach o uchodźstwie), system socjalny, świadczenia ZUS, opieka zdrowotna, dostęp do szkolnictwa identyczny jak dla Polaków, pomoc w …More
W innej audycji Ator przeanalizował ustawę o pomocy ukraincom z 2022 r gdzie dopatrzył się kilkakrotnego określania ich jako przesiedleńców. To uzasadnia wiele, np. możliwość wielokrotnego przekraczania granicy do ukrainy i z powrotem (nie dopuszczalne w przepisach o uchodźstwie), system socjalny, świadczenia ZUS, opieka zdrowotna, dostęp do szkolnictwa identyczny jak dla Polaków, pomoc w zagospodarowaniu, kredyty mieszkaniowe na 2 %.
Nowacka od edukacji chce trwałego wykreślenia z programu nauczania faktów hisorycznych o Wołyniu, no bo w szkołach polskich uczą się przesiedleńcy. Wniosek taki do PIS I PO: trzeba było od razu tak mówić, a nie kręcić i kołować Polaków.