Clicks235
ľubica
7
Auto s testovacími soupravami covid. V jeho znaku je jakýsi obrazec zvířete/šelmy. Je to egyptský bůh ANUBIS - BŮH SMRTI.Toto není náhoda přátelé. Máme to vše na očích, akorát se o tom nikde neml…More
Auto s testovacími soupravami covid.

V jeho znaku je jakýsi obrazec zvířete/šelmy.
Je to egyptský bůh ANUBIS - BŮH SMRTI.Toto není náhoda přátelé. Máme to vše na očích, akorát se o tom nikde nemluví. Myslíte si, že těmto testovacím bandám jde o vaše zdraví? Vůbec ne. Jde jim o vaši duši. Toto není žádná konspirace, ale podložená fakta. Každý z vás si to může vyhledat a prozkoumat.

Tak jsem si dala dohromady, proč by tedy spojovali testy se smrtí. A hned mi to došlo. Plánují totiž po této „pandemii“ vypustit skutečný virus, který bude mít mnohonásobně vyšší smrtnost a bude vysoce nakažlivý. Toto není výmysl. Můžete si klidně pustit Billa Gatese, kterého už jsem přidávala.
Odkaz na video kde to zmiňuje:
youtube.com/watch?v=qona8HC3imE

Hovoří tam o další pandemii, která tentokrát upoutá pozornost všech lidí. Znamená to tedy skutečný virus, který bude zabíjet a tak se také většina lidí chytí na NWO a čipování /vakcíny/ znamení šelmy.
Také z dokumentu Rockefellovy nadace je zřejmé co ve skutečnosti chystají a čeho jsou ještě schopní. Navíc: proč by skutečný smrtící virus nevypustili? Tuto příležitost si nenechají ujít a je již připravená. Nyní se všichni smějí koronaviru a přestali ho brát vážně. Musí přeci zvýšit napětí a strach. Aby lidé přijali NWO a chytili se na nový technologický systém.

Ale zpět k těm testům. Všichni jste asi viděli, jak ty testy zavádějí. Tu hnusnou špejli lidem strkají pomalu až do mozku. Opravdu hluboko.
Ty testy právě poškozují lidem šišinku a uvolňují tak cestu virům. Lidé co se tedy nechávají DOBROVOLNĚ testovat (a ještě jim za to platí), budou náchylnější na různé nemoci a uvolní tak cestu virům.
Testovaní lidé tedy chytí snáze onen smrtící virus, který hodlají vypustit.
Znamená to tedy, že potom lidé budou skutečně umírat a testy jsou takovým menším spouštěčem na smrtící vir, který teprve vypustí.
Nenechávajte se tedy za žádnou cenu testovat!!!

Nápis „IPSOS MORI“ - ONI ZEMŘOU - mluví za vše. Je to plán celé jejich agendy covid. Teprve potom lidé budou hromadně umírat. Bude to neskutečné množství lidí, když už nyní vidíme, kolik lidí se nechává dobrovolně testovat. Je to neskutečný podvod. Oni už plány neskrývají. Nechávají je lidem na očích. Kdo chce, vidí, kdo nechce, zůstává slepý ve své vlastní bublině a iluzorním světě, že je vše v pořádku.

czechfreepress.cz/…cenu-se-nenechte-testovat.html

youtube.com/watch?v=AhC6_JXagxE
One more comment from ľubica
ľubica
COVID je skratkou pre Certificate očkovacích Identity. Číslice 19 potom značí 1. a 9. písmeno anglickej abecedy, teda 1 = A 9 = Aj čiže AI = Artificial Intelligence (Umelá Inteligencia). Česky COVID-19 teda znamená - Certifikát vakcinačný identity s použitím umelej inteligencie, kde 5G predstavujú siete, ktoré všetko prepájajú. Presne na to prišli dôstojníci francúzskej armády v zálohe, ktorí …More
COVID je skratkou pre Certificate očkovacích Identity. Číslice 19 potom značí 1. a 9. písmeno anglickej abecedy, teda 1 = A 9 = Aj čiže AI = Artificial Intelligence (Umelá Inteligencia). Česky COVID-19 teda znamená - Certifikát vakcinačný identity s použitím umelej inteligencie, kde 5G predstavujú siete, ktoré všetko prepájajú. Presne na to prišli dôstojníci francúzskej armády v zálohe, ktorí sledovali 50 dní COVID-19, a sledovanie spojili s RFID čipmi, nanotechnológií, očkovaním a kontrolou na genetickej úrovni. Všetko podrobne popísali v oficiálnych vyšetrovacích správach, ktoré sú úplne šokujúce a výbušné.

Pozornosť verejnosti je upretá na výstavby nových pozemných stožiarov 5G sietí, ale naše zraky by sa mali zdvihnúť na oblohu. Tú sa chystá zaplniť celkom 42 000 nových komunikačných satelitov, ktoré budú vysielať mikrovlnné žiarenie s milimetrové dĺžke na celú planétu. Tento typ žiarenia má kozmický charakter, a naše zdravie je to posledné, na čom záleží. Tieto 5G satelity budú používať fázové pole antén k natáčanie lúčov žiarenia v mobilných telefónoch. Spoločnosti SpaceX Elon Muska, OneWeb, Boeing a SPUR Global požiadali o ďalších 20 000 Satelitov na obežnej dráhe, celkom sa plánuje 42 000 Satelitov. Z tohto počtu má 20 000 5G satelitov vysielať zamerané lúče intenzívneho mikrovlnného žiarenia (beam-forming) nad celou planétou. Má sa tým zastrešiť prepojenie 5G pozemných vysielačov sa satelity. Globalisti dočista zošaleli!

healthimpactnews.com/…e-radiation-over-entire-earth/...

globalresearch.ca/…-killed-in-isis-attack/5665285...

globalresearch.ca/…hed-spacex-end-october/5692082...

cellphonetaskforce.org/wifi-in-the-sky/...

cellphonetaskforce.org/5g-from-blankets-to-bullets/...

COVID-19 míľovými krokmi urýchľuje vývoj umelej inteligencie (AI) okolo nás, bez toho aby sme si to uvedomovali. Ľudia majú vďaka vybičovanej histerii panický strach sa čohokoľvek dotýkať. Stavebné firmy preto ponúkajú riešenia pre bezdotykový prevádzku kancelárskych centier, vstup do domácností alebo bezhotovostné platby. Realitné nováčikmi umožňujú bezkontaktné prístup do budovy napr. Bezdotykové otváranie dverí, bezhotovostné platby, monitorovanie kapacity alebo rezervácie miestností. Predstavme si našu cestu do práce, kde by sme sa nemuseli v tomto šialenom digitálnom koncentráku ničoho dotknúť. Cez aplikáciu si otvoríme dvere od bytu či budovy, Veždi do garáží, privoláme si výťah alebo zakúpime lístok v MHD rovnako ako zaplatíme cez apku pri pokladni v obchode. Prostredníctvom týchto aplikácií sa bude regulovať svetlo aj teplo v miestnostiach. Čo ale keď nezaplatíme zloženku alebo budeme príliš tvrdo revoltovať proti systému? Ten nás môže pokojne zablokovať. Nedostaneme sa z či do bytu, nerozsvítíme si, nezaplatíme v obchode. Efektívna metóda, ako nás odstrihnúť a nechať vyhladovať. Pandémie tento scenár výrazne urýchľuje. Viac v relácii:COVID je skratkou pre Certificate očkovacích Identity. Číslice 19 potom
Svätý Malachiáš(prorok)
Tu je celý zaznam psychopatov a satanistov c-span.org/…-1/bill-melinda-gates-covid-19 stelesnene zlo čisto diabli v ľudskej koží. Ich hnusné a čudné gesta tvári a hlavne keď si často krát všimnete mennenie oči.
ľubica
ľubica