Clicks926
Edward7
22

Enzym powodujący raka znaleziony we wszystkich szczepionkach! Giną lekarze!

Jest to jedna z najważniejszych informacji dotyczących holocaustu szczepionkowego. O tym nie dowiesz się w prasie ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. A niestety, mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej jeszcze świat nie widział. Przekaż tę informację innym, nie pozwólmy globalnym zbrodniarzom nas wykończyć.
Tych odważnych lekarzy udało się sprzątnąć (na zdj. tylko niektórzy)

Jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nieszczepiących dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość szczepień, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie. Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.

Za tę informację morduje się lekarzy.

Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka.
Teraz mamy potwierdzenie. Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej, Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich szczepionek (tłumaczenie poniżej). Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć.

W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D. Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf. Nagalaza bowiem blokuje wytwarzanie tego białka.

Dzieci w tym wieku (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd. To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom. zob. np.: My Son’s Vaccine Reaction

Zamordowani holistyczni lekarze na Florydzie byli powiązani z dr Jeffem Bradstreetem i dr Nicholasem Gonzalesem, ten ostatni był słynny na całe USA z wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi. Gonzales w ostatnich wywiadach mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zostanie „przejechany przez autobus”. Wszyscy prowadzili szerokie badania nad autyzmem i jego przyczynami. Dr Ted Broer w wywiadzie udzielonym Johnowi Kamińskiemu ujawnił jakie to są przyczyny. Powiedział też wyraźnie, że „szczepionki służą depopulacji”, tak więc można powiedzieć iż są współczesnym Cyklonem B, tyle że stosowanym w skali całej planety.

Jest też pozytywna strona całej tej historii.

Zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można bardzo prosto wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D, co udokumentowano w 59 badaniach naukowych (!). Zamordowany dr Jeff Bradstreet białko to testował u 1100 dzieci autystycznych, z czego u 85% nastąpiła poprawa, a 15% dzieci zostało całkowicie wyleczonych z autyzmu! Podobne rezultaty powinno się obserwować w przypadku innych chorób, w tym raka.

Niestety, laboratoria europejskie produkujące to białko zostały jak podaje dr Broer, zamknięte w tym samym czasie gdy zamordowano lekarzy.

----

Najwyraźniej lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

To całkowicie niszczy naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to wykorzystywaniu przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka, czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki które wstrzykują naszym dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia tej informacji.

Elementarna zasada depopulacji: uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły.
Nie ma potrzeby używania komór gazowych, gdy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu.
Dr Ted Broer przekazuje w poniższym nagraniu informację o nagalazie. Wyjaśnia to o wiele lepiej niż ja. Nagranie to jego wywiad w Hagmann & Hagmann z dnia 25 lipca. Dr Ted Broer przekazał to w raporcie The Hangmann & Hangmann, po niecałej godzinie trwania audycji, ich trzygodzinny program zdjęto i każda z linii, której starali się użyć, była rozłączana... a później ich serwery padły. Był podenerwowany przekazując tą informację... obawiał się, że zostanie usunięty w stylu Hastingsa, zanim zdąży przekazać to opinii publicznej. Więc wysłuchaj jego krótkiego nagrania. To około 19 minutowe nagranie, ale najważniejsze informacje padaja w pierwszych 10 minutach. To zdecydowanie najważniejsza informacja jaką kiedykolwiek słyszałem. I musi być rozpowszechniona.

Przemysł rakowy czerpie zyski ze wstrzykiwania ludziom poprzez szczepionki cząsteczek nagalazy, które powodują wzrost guzów

Jedna z najbardziej dochodowych gałęzi przemysłu na świecie – produkcja leków – osiągnęła w zeszłym roku rekordowy wynik w wysokości ponad 100 miliardów dolarów, zwiększając się w ciągu ostatnich pięciu lat o 6,5 procent rocznie. Oczekuje się, że jej wartość nadal będzie rosła o 8 procent rocznie aż do roku 2018. Tak wynika z danych sporządzonych przez Instytut Informatyki Medycznej. Ta produkcja jest skupiona w głównej mierze w Stanach Zjednoczonych i pięciu największych krajach Europy które łącznie stanowią prawie dwie trzecie całego rynku.

Jest jednak jedna rzecz, która może całkowicie odebrać zyski temu przemysłowi: właściwe lekarstwo. Uniwersalny lek na raka z pewnością pokrzyżowałby szyki wysoce dochodowemu przemysłowi rakowemu i spowodowałby upadek Amerykańskiego Towarzystwa Onkologicznego (American Cancer Society; w skrócie ACS), szpitali i klinik onkologicznych oraz firm farmaceutycznych czerpiących zyski ze stosowania chemioterapii.

To oznacza, że każdy, kto zbliży się do opracowania leku na raka, będzie stanowił poważne zagrożenie dla medycznego establishmentu, który zrobi, co w jego mocy, aby do tego nie dopuścić. To stawia pod znakiem zapytania tajemnicze zgony i zaginięcia kilku naturoterapeutów na Florydzie. Jeśli ktokolwiek był bliski wynalezienia uniwersalnego lekarstwa przeciw nowotworom i chciał umożliwić ludziom dostęp do niego, to byli to zapewne naturoterapeuci, którzy znacznie rzadziej przepisują leki i znacznie częściej starają się leczyć organizm naturalnie, stosując podejście holistyczne i nietoksyczne terapie. Lekarze uprawiający tego rodzaju medycynę są regularnie nachodzeni i zamykani przez FDA (Food and Drug Administration – Urząd do spraw Żywności i Leków). Są traktowani jak przestępcy.

Przypuszczalnie tak właśnie było w przypadku dra Jamesa Jeffreya Brad-streeta, którego ciało z raną postrzałową w klatce piersiowej znaleziono w rzece w Karolinie Północnej. Bradstreet był znany ze swojego sceptycyzmu wobec szczepień (zwłaszcza wobec szczepionki mmr) i z badań nad autyzmem.

(Kliknij: Ciało lekarza, który powiązał szczepienia z autyzmem zostało wyłowione z rzeki z raną postrzałową)

Na tydzień przed swoją tajemniczą śmiercią przeżył najazd FDA. Dr Bradstreet miał osobiste przeżycia związane z autyzmem, ponieważ zarówno u jego rodzonego, jak i przybranego syna zdiagnozowano to schorzenie. Lwia część jego pracy była poświęcona temu zagadnieniu. Zeznawał nawet dwa razy przed Izbą Reprezentantów w Kongresie USA w sprawie związku między autyzmem i szczepieniami. Przed śmiercią pracował nad mało znaną cząsteczką występującą naturalnie w ludzkim organizmie o nazwie GcMAF (Globulin component Macrophage Activating Factor). Działając w połączeniu z witaminą D w organizmie, GcMAF jest potencjalnie uniwersalnym lekiem na raka. Uważa się, że GcMAF jest zdolne całkowicie wyleczyć autyzm, hiv, choroby wątroby/nerek i cukrzycę.

W wywiadzie dla Hagmann and Hagmann Report dr Ted Broer, międzynarodowej sławy lekarz i dietetyk również mieszkający na Florydzie, wyjaśnia, jak przełomowa była praca dra Bradstreeta, a także jego odkrycie, które mogło ściągnąć na niego wielkie niebezpieczeństwo i mogło być powodem jego zabójstwa. Zdaniem dra Broera lekarze medycyny alternatywnej, którzy zaginęli albo zostali zabici mieli związek z szeroko zakrojonymi badaniami nad autyzmem i jego przyczynami prowadzonymi przez drów Bradstreeta i Gonzaieza. Dr Gonzałez, znany pionier holistycznego leczenia raka, który pomógł tysiącom ludzi pokonać tę chorobę dzięki medycynie alternatywnej, oficjalnie zmarł na atak serca w miesiąc po znalezieniu w rzece zwłok dra Bradstreeta.

Dr Broer wyjaśnił, że GC jest białkiem wykorzystywanym przez makrofagi w organizmie człowieka, które zabijają komórki nowotworowe, zatrzymując inwazję cytokin. Podkreślił, że jest ono „prawdopodobnie najskuteczniejszym elementem układu odpornościowego zabijającym komórki rakowe”. Jednakże dr Bradstreet odkrył razem z kolegami, że układ odpornościowy narusza związek zwany „nagalazą”. Nagalaza jest enzymem/białkiem wytwarzanym przez komórki nowotworowe i wirusy, powodującym zanik odporności. Jest także łączony z autyzmem i „wieloma innymi schorzeniami”.

Kiedy białko GC nie może zostać przekształcone w GcMAF, cały układ immunologiczny ulega osłabieniu. Część zmarłych bądź zaginionych lekarzy była przekonana, że białko/enzym nagalaza było wprowadzane celowo do organizmu w drodze zakażenia wirusowego lub poprzez szczepienia. Nagalaza blokuje białko GC przed połączeniem się z witaminą D, uniemożliwiając działanie układowi odpornościowemu i tym samym powodując raka i inne poważne choroby. Nieaktywny układ odpornościowy sprawia, że nowotwory i infekcje wirusowe mogą rozprzestrzeniać się błyskawicznie.

Dr Bradstreet i jego koledzy odkryli też, że nagalaza nie występowała u dzieci przy porodzie, lecz w jakiś sposób została wprowadzona dzieciom z autyzmem w czasie procesu immunizacji, Przed swoją śmiercią dr Bradstreet leczył 1100 pacjentów za pomocą GcMAF z 85-procentową skutecznością. Taki wynik jest uważany przez środowisko medyczne za niemożliwy. Po ponownym wprowadzeniu GcMAF (które było zablokowane przez nagalazę) 15 procent autystycznych pacjentów Bradstreeta wyleczyło się z choroby, bowiem wszystkie ich objawy zniknęły całkowicie. Od roku 1990 opublikowano 59 prac naukowych na temat leczniczego działania GcMAF, z których 20 dotyczy leczenia raka. Badania wykazują, iż GcMAF może leczyć skutecznie także chorobę Parkinsona i Alzheimera oraz reumatoidalne zapalenie stawów, jak również zmniejszać guzy piersi, prostaty i nerek.

Źródło: disclose.tv, Wolna Polska naturalnews.com wolna-polska.pl/…-powoduja-wzrost-guzow-2016-09
polishclub.org/…ny-szczepionkach-gina-lekarze/

Brandy Vaughan została znaleziona martwa przez swojego 10-letniego syna 8 grudnia 2020 youtube.com/watch?v=KzpdaJgjh8c
Podobnie jak 6 lekarzy koordynujących, którzy zidentyfikowali białko Nagalese jako źródło raka (i które jest w szczepionkach), a następnie (niby naturalnie) popełnili samobójstwo, w tym ten, który się zastrzelił, a potem, na wszelki wypadek, rzucił się jeszcze do rzeki , żeby jeszcze utonąć, dla pewności ...

jac505 shares this
926
Taki plan mógł wymyśleć tylko szatan i zrealizować przez posłusznych mu ludzi. Nie byłoby tego, ani chorego postępu, który jest ukierunkowany na zbudowanie struktury dla szatana, którą będzie rządził ludzkością, otóż nie byłoby tego gdyby nie było śmierdzących pieniędzy, nie było kumulowania bogactwa. Pan nasz przestrzegał ale chyba nikt Go nie posłuchał i dlatego mieliśmy mnóstwo wojen i inne …More
Taki plan mógł wymyśleć tylko szatan i zrealizować przez posłusznych mu ludzi. Nie byłoby tego, ani chorego postępu, który jest ukierunkowany na zbudowanie struktury dla szatana, którą będzie rządził ludzkością, otóż nie byłoby tego gdyby nie było śmierdzących pieniędzy, nie było kumulowania bogactwa. Pan nasz przestrzegał ale chyba nikt Go nie posłuchał i dlatego mieliśmy mnóstwo wojen i inne niszczące nas działania. Panie Jezu przyjdź !
jac505
Taki plan mógł wymyśleć tylko szatan i zrealizować przez posłusznych mu ludzi. Nie byłoby tego, ani chorego postępu, który jest ukierunkowany na zbudowanie struktury dla szatana, którą będzie rządził ludzkością, otóż nie byłoby tego gdyby nie było śmierdzących pieniędzy, nie było kumulowania bogactwa. Pan nasz przestrzegał ale chyba nikt Go nie posłuchał i dlatego mieliśmy mnóstwo wojen i inne …More
Taki plan mógł wymyśleć tylko szatan i zrealizować przez posłusznych mu ludzi. Nie byłoby tego, ani chorego postępu, który jest ukierunkowany na zbudowanie struktury dla szatana, którą będzie rządził ludzkością, otóż nie byłoby tego gdyby nie było śmierdzących pieniędzy, nie było kumulowania bogactwa. Pan nasz przestrzegał ale chyba nikt Go nie posłuchał i dlatego mieliśmy mnóstwo wojen i inne niszczące nas działania. Panie Jezu przyjdź !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w …More
W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D. Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf. Nagalaza bowiem blokuje wytwarzanie tego białka.