Clicks331
Edward7
11

Mikro czipy Billa Gatesa, do zdalnego wykrywania "Covid"?

FDA bliżej zatwierdzenia wszczepianych implantów biochipów wspieranych przez Billa Gatesa i fundusze Pentagon na badania przesiewowe COVID.
Technologia opracowywana przez firmę San Francisco Bay Area we współpracy z Departamentem Obrony oraz z Fundacją Billa i Melindy Gatesów nieodwracalnie łączy ludzi z „chmurą” sztucznej inteligencji, i dostarcza informacji zwrotnych do bazy danych o zmianach w chemii ciała. Technologia jest sprzedawana jako przydatna do wykrywania przypadków COVID, zanim pojawią się objawy.
Najnowsza (medialna) korekta ogólnego wskaźnika "przeżycia" CDC dla wirusa COVID wynosi "99,8%", w porównaniu z 99,9% dla zwykłej grypy. Jednak prawie 150 dni po tym, jak rządy ogłosiły, że 15 dni „blokady” i dystansu społecznego, wystarczą aby „spłaszczyć krzywą”, aby szpitale nie zostały przytłoczone, amerykańscy gubernatorzy nadal sprawują władzę. na podstawie ogłoszenia „nowych spraw”.

Witryna internetowa przemysłu obronnego Defense One informuje:

„Jego producent, Profusa, twierdzi, że czujnik jest na najlepszej drodze do uzyskania zatwierdzenia przez FDA na początku przyszłego roku”.
„Dlaczego pandemie są tak trudne do powstrzymania? Często dzieje się tak dlatego, że choroba postępuje szybciej niż ludzie mogą być testowani. Departament Obrony pomaga sfinansować nowe badanie, aby ustalić, czy biosensor pod skórą może pomóc trackerom wykryć infekcje grypopodobne jeszcze zanim zaczną się pojawiać ich objawy ”.

Czip hydrożelowy mógłby zostać wstrzyknięty wraz z danymi identyfikacyjnymi wraz z dowolną szczepionką przeciwko COVID. Obowiązkowe szczepienia byłyby kluczem do szerokiego wdrożenia projektu.

DARPA, Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie, która jest ramieniem Departamentu Obrony, nawiązała współpracę z Profusa, firmą biotechnologiczną z siedzibą w Emoryville w Kalifornii, w celu opracowania technologii od 2011 roku.

Komunikat prasowy Profusa z dnia 19 marca 2018 r. Brzmi:
„Dzisiaj naukowcy przedstawiają wyniki, które pokazują
maleńkie bioczujniki, które przyczepiają się do ciała ... i przekazują dane do telefonu komórkowego i chmury ... małe bioczujniki wykonane z hydrożelu przypominającego tkankę, podobnego do miękkiej soczewki kontaktowej , które bezboleśnie wprowadza się pod skórę po jednym wstrzyknięciu.

Magazyn branżowy Biooptics World opisuje czujniki Profusa jako „wstrzykiwane bioczujniki, które stają się jednością z tkanką ciała”.
Fundacja Billa i Melindy Gatesów opisuje to jako „Wszczepialne czujniki multi-analityczne do ciągłego monitorowania chemii ciała”.

Prezesem i dyrektorem generalnym Profusa jest dr Ben Hwang.
Jednym z głównych inwestorów Profusa, zgodnie z profilem firmy, jest Biuro Śledcze Armii Stanów Zjednoczonych.

W tym samym czasie w organizmie rozwija się technologia hydrożelowa, która może dotrzeć do każdej części ludzkiego ciała, nawet do mózgu, technologia nanocząsteczek w organizmie jest również wstrzykiwana. (NT: Dr Madej mówił o hydrożelu z nano robotami lub wszczepialnymi nano chipami na skórze (jak opaska), ale najwyraźniej można go również podawać przez zastrzyk, szczepionkę lub nie)

Departament Obrony nie ukrywa chęci wykorzystania nanotechnologii do tworzenia „super żołnierzy”, którzy nie potrzebują snu, którzy mają zwiększoną świadomość sensoryczną i inne zalety „pola bitwy”, niezależnie od długoterminowych skutków ubocznych dla Zdrowie. W przeszłości zdrowie żołnierzy było narażone na działanie agenta Orange i eksperymentalnych szczepionek przeciwko czynnikom biologicznym podczas wojny w Zatoce Perskiej.

Wraz z pojawieniem się nanotechnologii w organizmie i czujników, które łączą ludzkie ciało z platformą wywiadowczą, możliwość niewłaściwego wykorzystania przez rządy totalitarne nie pozostała niezauważona przez strażników i krytyków technologii. Dzięki zaawansowanym biosensorom sztuczna inteligencja może odczytywać każdy nastrój i aktywność podmiotu, jego tętno, częstość oddechów, temperaturę ciała, a nawet aktywność seksualną.
Technologia Adam Keiper krytyk pisze The New Atlantis: nanotechnologia mogłaby być wykorzystywane do tworzenia niewyobrażalne systemy kontroli umysłu, niewidzialne i mobilnych urządzeń podsłuchowych, czy narzędzia i straszne tortury.”

Szeroko rozpowszechniona platforma masowego nadzoru (dla wszystkich ludzi) wymagałaby znacznego zwiększenia przepustowości w telefonach komórkowych i sieciach Wi-Fi. Niektórzy twierdzą, że jest to jeden z powodów, dla których rządy tak bardzo starają się zastąpić obecne sieci 5G.

Profusa pracuje również nad badaniami z Imperial College, kolejnym dobroczyńcą Gates w dziedzinie szczepionek. Imperial College to instytucja, z której wyszło niefortunne badanie profesora Neila Fergusona, przewidujące ponad 2,2 miliona zgonów w Stanach Zjednoczonych, jeśli nie zostanie zachowany dystans społeczny. Profesor Ferguson został całkowicie zdyskredytowany za to, że mylił się pod każdym względem.

Umowa DARPA / Profusa dotycząca technologii, która ma zostać zatwierdzona przez FDA, została zawarta jako lekarz, dr Carrie Madej, ostrzega ludzkość przed kolejnymi planami elit dla mas.

W wirusowej prezentacji wideo dr Madej maluje mroczną przyszłość, w której masy ludzi na całym świecie są kontrolowane przez ohydny rządowy system sztucznej inteligencji, który zapewnia nagrody i kary za pomocą trwałych implantów. Nanotechnologia umożliwia nawet wstrzyknięcie ludziom „przełącznika śmierci” aktywowanego przez sztuczną inteligencję, na przykład cząsteczek zawierających cyjanek.
Whitney Webb, niezależny dziennikarz, obszernie pisał o zagrożeniu w przełomowym artykule „Coronavirus daje niebezpieczny impuls do Darker Agenda DARPA”.

Kluczem do sukcesu całego projektu na masową skalę byłby dostęp do krwiobiegu wszystkich ludzi, co wymusiłoby powszechne i obowiązkowe szczepienia bez wykluczania dorosłych.

Amerykański kongresman Thomas Massie (R-KY) powiedział, że wierzy, że rządy będą nadal narzucać blokady w oparciu o nowe przypadki, dopóki nie zostanie wprowadzona obowiązkowa szczepionka.

DARPA jest finansowana przez podatników i ma bardzo burzliwą przeszłość eksperymentowania z ludźmi w sposób, który można tylko nazwać szalonym. Jeden z eksperymentów polegał na wstrzyknięciu ludziom plutonu. W tym samym roku, w którym DARPA zwerbowała Profusę do opracowania biochipów hydrożelowych, Michael Goldblatt, były szef Biura Nauk o Obronności DARPA, z dumą powiedział dziennikarzom:
„Miarą sukcesu jest to, że Międzynarodowy Komitet Olimpijski zabrania wszystkiego, co robimy”

https://steemit.com/@munkle religionlavozlibre.blogspot.com

Apokalipsa św. Jana 13 rozdział ; 16 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia...
...

Szczepionka COVID-19. Nałożenie obowiązkowych szczepień z biometrycznym paszportem zdrowia?

Czy to jest ostateczny cel tego kryzysu, aby narzucić każdemu obowiązkowe szczepienia z biometrycznym paszportem zdrowotnym i bez niego niemożność poruszania się, kupowania, jedzenia?

Z biegiem czasu, kumulacja skutków ubocznych, zeznania coraz większej liczby lekarzy, szczepienia stały się przedmiotem kontrowersji, często namiętnych, czasem gwałtownych.
Nie jest to tylko kwestia ogólnego poparcia lub przeciwstawienia się szczepieniom. Chodzi o zachowanie czujności w obliczu ogromnej presji ze strony firm i rządów, aby wstrzyknąć miliardom zdrowych ludzi pospiesznie wytworzony produkt, przy użyciu niedojrzałych technologii, takich jak manipulacja DNA, z nieznanymi dotąd skutkami ubocznymi. Lekarstwo nie powinno być gorsze niż choroba.

Biorąc pod uwagę strach, przerażenie w umysłach ludzi, biorąc pod uwagę entuzjazm niektórych przywódców i siłę firm i producentów szczepionek, czy jako zwykli obywatele będziemy w stanie stawić opór, zachować spokój i uniemożliwić tym ludziom zabawę z naszym zdrowiem?


Czy wiesz, co marketing szczepionek wnosi do firm farmaceutycznych?

Odnośniki na stronie internetowej Statista, dane za rok 2019 :

GSK (GlaxoSmithKline): ponad 8 miliardów euro.

Merck: 7,3 miliarda euro

Pfizer: 5,9 miliarda euro

Sanofi: 5,8 miliarda euro
Miliardy w ciągu jednego roku!

Czy myślisz, że zachowanie takich zdobyczy nie zmotywowałoby do przekraczania granic przez zmiatanie wszystkiego na swojej drodze, wszelkiej etyki naukowej, wszystkich wartości moralnych?

Jak stwierdziła Emma Kahn [2] na stronie internetowej AIMSIB (International Association for Scientific, Independent and Benevolent Medicine), 3 maja 2020 r .:

„Co dziwne, trzy szczepionki w badaniach klinicznych na Zachodzie (z wyłączeniem Chin) przeciwko COVID-19 są opracowywane przez start-upy, a nie przez Big Pharma (pseudonim przemysłu farmaceutycznego). Dlaczego duże firmy (Merck, GSK, Sanofi, Pfizer) nie rozpoczęły żadnych badań klinicznych? Pierwszy powód jest niepokojący:… eksperci branżowi już wiedzą, że szczepionki na koronawirusa są zbyt ryzykowne, wywołują zjawiska ułatwiające i immunopatologiczne. Zjawisko ułatwiania infekcji przez przeciwciała ” jest kluczowe do zrozumienia.

Dziennikarz Céline Deluzarche w artykule o Futura Sciences (Futura Santé) z 19 marca 2020 roku, recenzowanym 15 czerwca, powiedziała:
„Koronawirus: niebezpieczeństwa związane z pospiesznie opracowaną szczepionką. W obliczu pilnej potrzeby naukowcy wzywają do przyspieszenia procedur testowych i rezygnacji ze zwykłych testów na zwierzętach. Godna" pochwały" strategia, ale taka, która w najlepszym przypadku może przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, a w najgorszym przypadku spowodować śmierć ”.

„Zwykle uzyskanie skutecznej, nietoksycznej i
użytecznej szczepionki zajmuje od 15 do 20 lat . Pierwszym krokiem jest opracowanie formulacji spełniającej wymagania chemiczne i farmaceutyczne, przeprowadzenie badań immunogenności [8] na zwierzętach, ocena toksyczności szczepionki [9] u zwierząt, a następnie u ludzi, a na koniec przetestowanie jej skuteczności na dużą skalę. ”

Jednak niektórzy ludzie wywierają presję, wzywając do pilności. Dlaczego oni to robią? Wykorzystują strach, aby osiągnąć swój cel. Nigdy nie jest dobrze podejmować decyzje ze strachu.
W jaką niebezpieczną grę grają ci ludzie? W szczególności Unia Europejska (UE) i jej nowa przewodnicząca Ursula von der Leyen, po zorganizowaniu światowego teletonu w celu sfinansowania badań nad szczepionką , próbują narzucić pogląd, że tylko szczepionka może nas uratować.

„… W obliczu pilności i nacisków ze strony rządów i organów ds. Zdrowia niektórzy wzywają do przyspieszenia procedur. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała we wtorek, że liczy na szczepionkę przeciwko nowemu koronawirusowi przed jesienią. ”[7].

Odnosi się wrażenie, że wszystko to zostało zaplanowane z wyprzedzeniem, skoro wiadomo, że dziś Bruksela od dawna pracuje nad paszportem „szczepionki”, aby poddać ludność pod całkowitą obserwację i kontrolę [11]. Czy COVID-19 to tylko pretekst do narzucenia totalitarnych środków, których w innym przypadku nie można byłoby zaakceptować?... Dr Pascal Sacré stateofthenation.co

Rząd USA planuje rozpocząć w listopadzie „przytłaczającą” kampanię szczepień przeciwko COVID-19, a wielu sugeruje, że obowiązkowe szczepienia całej populacji globalnej będą prawdopodobnie konieczne, aby uzyskać kontrolę nad COVID-19

Nadal nie jest jasne, kiedy dokładnie szczepionka będzie dostępna, ale może to być już w październiku lub dopiero w styczniu 2021 r. Tylko połowa Amerykanów twierdzi, że faktycznie chce szczepionki COVID-19, gdy będzie dostępna; 27% twierdzi, że „zdecydowanie” odmówi, a kolejne 12% twierdzi, że „prawdopodobnie” odmówi

Uniwersytet Yale bada skuteczność różnych komunikatów dotyczących szczepień przeciwko COVID-19, aby zapewnić maksymalne przyswajanie szczepionek

Podstawowym miernikiem wyniku jest chęć otrzymania szczepionki COVID-19. Dodatkowe mierniki wyniku obejmują zaufanie uczestników do szczepionki, ich chęć przekonania innych do zaszczepienia się, ich strach przed osobami, które nie zostały zaszczepione oraz poziom oceny społecznej osób, które zdecydowały się nie szczepić

Piąta międzynarodowa publiczna konferencja nt. Szczepień: „Ochrona zdrowia i autonomii w XXI wieku” odbędzie się w Internecie w dniach 16-18 października 2020 r.

Wygląda na to, że nakaz szczepień przeciwko COVID-19 jest nieunikniony. Według Reutera 1 rząd USA planuje rozpocząć w listopadzie „przytłaczającą” kampanię szczepień przeciwko COVID-19, a wielu - zwłaszcza Bill Gates - zasugerowało, że szczepienie całej światowej populacji - będzie prawdopodobnie konieczne, aby uzyskać COVID-19 pod kontrolą. Niektórzy nawet sugerowali, że szczepionka jest obowiązkowa. stateofthenation.co
woj_tek shares this
331