Clicks1.1K
Frog
4
Občanská válka: Trumpův plán na zmaření puče Cliff Kincaid v diskusi s americkým geopolitikem a katolickým aktivistou Jeffem R. Nyquistem, který čerstvě emigroval z komunistické Kalifornie, o …More
Občanská válka: Trumpův plán na zmaření puče

Cliff Kincaid v diskusi s americkým geopolitikem a katolickým aktivistou Jeffem R. Nyquistem, který čerstvě emigroval z komunistické Kalifornie, o Trumpově plánu na zmaření puče vyvolaného zmanipulovanými volbami.

Nyquist o Kincaidovi: Je to pro mě čest, když se mnou dělá interview Cliff, jehož náhled na současnou krizi je unikátní. Cliff pochybuje, že Trump opustí presidentský úřad v důsledku obrovského volebního podvodu a připomíná překvapující změny ve vedení Pentagonu.
Posted on November 14, 2020
Discussion With Cliff Kincaid

jrnyquist.blog

Kincaid o Nyuistovi: Jak americké politické rozdělení a nepokoje narůstají, Jeff Nyquist zkoumá, kterak Čína a Rusko budou zneužívat naši druhou občanskou válku tím, že Čína převezme kontrolu nad západním pobřežím (kde bude Biden inaugurován jako president) a Rusko bude ohrožovat Aljašku. Při vzdoru proti vojenskému puči globalistů Trump zůstane v Bílém domě a vyhlásí stanné právo. Jako část tohoto plánu již vyhodil klíčové členy štábu v Pentagonu a dostal svého člověka do supertajné NSA. Očekává se od něj, že dá uvěznit ředitele CIA Haspela a ředitele FBI Wraye.
Civil War: Trump's Plan to Thwart the Coup
USA Survival • Nov 14, 2020

youtube.com/watch?v=PP_nerHGAa0
Updates: usasurvival.org

Zajímavé je, že Nyquist, když pozoroval zvýšenou aktivitu ruského a čínského námořnictva před americkými volbami, dospěl k názoru, že obě země byly dopředu informovány o připravovaném americkém volebním podvodu. Odtud by se dal vysvětlit onen nečekaný Putinův obrat, když ještě před začátkem voleb uvedl Bidena jako svého favorita, viz
Putin už před volbami označil nečekaně Bidena jako svého favorita
Libor Halik
Samozřejmě, že Čína a Rusko budou zneužívat občanskou válku v USA např. tím, že Čína převezme kontrolu nad západním pobřežím (kde bude Biden inaugurován jako president) a Rusko bude ohrožovat Aljašku. Při vzdoru proti vojenskému puči globalistů Trump zůstane v Bílém domě a vyhlásí stanné právo. Jako část tohoto plánu již vyhodil klíčové členy štábu v Pentagonu a dostal svého člověka do …More
Samozřejmě, že Čína a Rusko budou zneužívat občanskou válku v USA např. tím, že Čína převezme kontrolu nad západním pobřežím (kde bude Biden inaugurován jako president) a Rusko bude ohrožovat Aljašku. Při vzdoru proti vojenskému puči globalistů Trump zůstane v Bílém domě a vyhlásí stanné právo. Jako část tohoto plánu již vyhodil klíčové členy štábu v Pentagonu a dostal svého člověka do supertajné NSA.
Libor Halik
Dle kombinace několika proroctví na začátku 3. světové války 1) Rusko porazí Turky. 2) Pak bude Rusko i na svém území poráženo Západem. 3) Pak Západ bude porážen Ruskem a Čínou. - tehdy shoří banky New Yorku rukama jedněch banditů v boji proti druhým banditům - současně jako trest Boží prozřetelnosti za 100 leté vyvražďování těl i duší křesťanů dle Zj 17. a 18.kapitol. 4) Potom po spálení USA, …More
Dle kombinace několika proroctví na začátku 3. světové války 1) Rusko porazí Turky. 2) Pak bude Rusko i na svém území poráženo Západem. 3) Pak Západ bude porážen Ruskem a Čínou. - tehdy shoří banky New Yorku rukama jedněch banditů v boji proti druhým banditům - současně jako trest Boží prozřetelnosti za 100 leté vyvražďování těl i duší křesťanů dle Zj 17. a 18.kapitol. 4) Potom po spálení USA, ukradne Čína Rusku celou asijskou část. 5) Pak Rusko ubrání s pomocí zbytku Západu svou evropskou část před Čínou. Více v kázání Jak brzy shoří banky New Yorku za vyvražďování křesťanů dle Zj 17. a 18.kapitol. a v předchozích 2 kázáních.
Libor Halik
Myslím, že dokud nebude Putin svržen, tak Rusko Trumpovi nohy nepodrazí. Na rozdíl od čínského prezidenta, Putin Bidenovi oficielně negratuloval. Asi proto, že Trump i Putin patří do stejné židovské party bojující proti jiné (Obamově) židovské partě.
Frog
Věru je to tak, za Putinem i Trumpem stojí stejná sionistická skupina Chabad Lubavitch, proto je s podivem, jak se Putin před volbami zachoval. Pro dokreslení cílů této sionistické party jsem našel sestřih kázání jejího popředního propagátora - rabína Mizrachiho. Už je to na Glorii:
Vybraná kázání hlásné trouby Chabadu: Židovský supremacista rabín Yosef Mizrachi