Libor Halik
Samozřejmě, že Čína a Rusko budou zneužívat občanskou válku v USA např. tím, že Čína převezme kontrolu nad západním pobřežím (kde bude Biden inaugurován jako president) a Rusko bude ohrožovat Aljašku. Při vzdoru proti vojenskému puči globalistů Trump zůstane v Bílém domě a vyhlásí stanné právo. Jako část tohoto plánu již vyhodil klíčové členy štábu v Pentagonu a dostal svého člověka do …More
Samozřejmě, že Čína a Rusko budou zneužívat občanskou válku v USA např. tím, že Čína převezme kontrolu nad západním pobřežím (kde bude Biden inaugurován jako president) a Rusko bude ohrožovat Aljašku. Při vzdoru proti vojenskému puči globalistů Trump zůstane v Bílém domě a vyhlásí stanné právo. Jako část tohoto plánu již vyhodil klíčové členy štábu v Pentagonu a dostal svého člověka do supertajné NSA.
Libor Halik
Dle kombinace několika proroctví na začátku 3. světové války 1) Rusko porazí Turky. 2) Pak bude Rusko i na svém území poráženo Západem. 3) Pak Západ bude porážen Ruskem a Čínou. - tehdy shoří banky New Yorku rukama jedněch banditů v boji proti druhým banditům - současně jako trest Boží prozřetelnosti za 100 leté vyvražďování těl i duší křesťanů dle Zj 17. a 18.kapitol. 4) Potom po spálení USA, …More
Dle kombinace několika proroctví na začátku 3. světové války 1) Rusko porazí Turky. 2) Pak bude Rusko i na svém území poráženo Západem. 3) Pak Západ bude porážen Ruskem a Čínou. - tehdy shoří banky New Yorku rukama jedněch banditů v boji proti druhým banditům - současně jako trest Boží prozřetelnosti za 100 leté vyvražďování těl i duší křesťanů dle Zj 17. a 18.kapitol. 4) Potom po spálení USA, ukradne Čína Rusku celou asijskou část. 5) Pak Rusko ubrání s pomocí zbytku Západu svou evropskou část před Čínou. Více v kázání Jak brzy shoří banky New Yorku za vyvražďování křesťanů dle Zj 17. a 18.kapitol. a v předchozích 2 kázáních.
Libor Halik
Myslím, že dokud nebude Putin svržen, tak Rusko Trumpovi nohy nepodrazí. Na rozdíl od čínského prezidenta, Putin Bidenovi oficielně negratuloval. Asi proto, že Trump i Putin patří do stejné židovské party bojující proti jiné (Obamově) židovské partě.
Frog
Věru je to tak, za Putinem i Trumpem stojí stejná sionistická skupina Chabad Lubavitch, proto je s podivem, jak se Putin před volbami zachoval. Pro dokreslení cílů této sionistické party jsem našel sestřih kázání jejího popředního propagátora - rabína Mizrachiho. Už je to na Glorii:
Vybraná kázání hlásné trouby Chabadu: Židovský supremacista rabín Yosef Mizrachi