Christmas Campaign: Financial Insights
PiotrM
jac505
Kapłani, hierarchowie poszli spać tak jak trójka Apostołów, gdy Pan Jezus poszedł na ostatnią swobodną modlitwę do Ogrójca. Gdy NWO zablokuje Kościół, prawem i siłą zablokuje funkcjonowanie Kościoła, zerwiecie się jak Szymon-Piotr do walki ale już będzie za późno !!! Będzie musiała się dopełnić ofiara i oczyszczenie ! Panie Jezu przyjdź !
Weronika....S
Komuniści nie byli tak przebiegli jak obecni nicponie. Oni więzili i dręczyli fizycznie kapłanów, a ci zostawali męczennikami Kościoła, wspierającymi nas w niebie. Współcześni judasze niszczą dusze i wiarę, podporządkowują sobie sprytnie kapłanów tak, że ci ich słowa bardziej poważają niż słowa, nakazy Chrystusa i Boże przykazania. To czas ataku, także ze środowiska biskupów, a to niezgodne z …More
Komuniści nie byli tak przebiegli jak obecni nicponie. Oni więzili i dręczyli fizycznie kapłanów, a ci zostawali męczennikami Kościoła, wspierającymi nas w niebie. Współcześni judasze niszczą dusze i wiarę, podporządkowują sobie sprytnie kapłanów tak, że ci ich słowa bardziej poważają niż słowa, nakazy Chrystusa i Boże przykazania. To czas ataku, także ze środowiska biskupów, a to niezgodne z nauką i wiarą Kościoła dyspensy od Mszy Świętej, a obecnie tego powtórka, i Komunia Święta na stojąco i na rękę.