Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.7K

Nakažených budou za týden tisíce, vydechnout bychom si mohli v srpnu, říká Šerý

Stylita
12
Nejlepší rozhovor , který jsem na téma koronavirové pandemie slyšel Virus může zmutovat a být nebezpečnější, na testování se dostanou lidi, co už jsou pět a víc dní infekční. Velké množství dětí je …More
Nejlepší rozhovor , který jsem na téma koronavirové pandemie slyšel

Virus může zmutovat a být nebezpečnější, na testování se dostanou lidi, co už jsou pět a víc dní infekční. Velké množství dětí je nakaženo, nemají příznaky a jsou pouze přenašeči, Pandemie může trvat 5 měsíců. Doporučil bych, aby se testovalo co nejvíce, říká Omar Šerý, molekulární biolog a odborník na DNA diagnostiku z Masarykovy univerzity v Brně.
Stylita
Pokud se nebudou dodržovat nařízení proti šíření koronaviru SARS-CoV-2 přijatá německou vládou a země je případně ještě nezpřísní, během měsíce bude v zemi až deset milionů nakažených. Prohlásil to Lothar Wieler, prezident berlínského Ústavu Roberta Kocha, což je německý spolkový ústav pro kontrolu a prevenci nemocí.
www.novinky.cz/…/do-mesice-je-v-…
Stylita
MUDr. Soňa Peková, PhD. - nový rozhovor o koronaviru (komplet verze)
youtu.be/gG7oEmuVrH0
2 more comments from Stylita
Stylita
První tři lidé v ČR byli prohlášeni za uzdravené. Léčili se v nemocnici v Ústí nad Labem. Chvála Kristu.
www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-ces…
Stylita
Ještě jednou k rouškám, aneb jsou vůbec k něčemu?
diit.cz/blog/jeste-jednou-k-…
Dana22
Stylita
Co je koronavir? Kde se vzala epidemie COVID-19? Pochází z čínské laboratoře?
MUDr. Soňa Peková, PhD.
youtu.be/P2KW1kud9fg
Mates5485
včera
Zajtra si to vypočujem.

To pravili sv. Pavlovi v Athénách :-))
Mates5485
Jasné,že je to umelo vytvorený vírus ako biologická zbraň na redukciu ľudstva. Neskôr na umelé očkovanie falošné kde bude ďalší jed s čipovaním. Ďalej na pád ekonomiky.
Stylita
Prof. Šerý umělé vyrobení nepředpokládá vzhledem k mnoha mutacím tohoto viru (tedy je možné, že počátečně zmutoval ze zvířecího viru - netopýři), ale ani nevylučuje.
Dr. Peková také nevylučuje možnost úniku z čínské labolatoře. Avšak také to nepotvrzuje.
Mates5485
Mates5485
Teraz nejde o špekulácie. Ja verím aj už je jasné,že to je zbraň na ľudí. Možno nechceli na celý svet,ale tak sa im vymklo,že postihlo celý svet,ale ja si myslím,že chceli to na každého na planéte lebo im je jedno či zabijú miliónov ľudí. Aj Bill Gates sa priznal aj iný viacerí treba pandémiu a sám on povedal,že to postihne celý svet a budú nakazený 100vky miliónov ľudí aj miliónov mŕtvych. Už …More
Teraz nejde o špekulácie. Ja verím aj už je jasné,že to je zbraň na ľudí. Možno nechceli na celý svet,ale tak sa im vymklo,že postihlo celý svet,ale ja si myslím,že chceli to na každého na planéte lebo im je jedno či zabijú miliónov ľudí. Aj Bill Gates sa priznal aj iný viacerí treba pandémiu a sám on povedal,že to postihne celý svet a budú nakazený 100vky miliónov ľudí aj miliónov mŕtvych. Už zastaviť sa to nedá iba Boh vie pomôcť a niečo urobiť. Dúfam,že nebude tak veľa mŕtvych na ten vírus,ale nič s tým neurobíme. Tak či tak to bolo aj plán na pád ekonomiky a falošné očkovanie. Aj tak žijeme v posledných časoch a Božie tresty prichádzajú rôzneho druhu. Rusko nebolo zasvätené ako žiadala Panna Mária. Všetko musí prísť aj 3 svetová vojna nehovoriac 3 dní temnoty.