Clicks642
predex
4

Gest rogów, mano cornuto, il cornuto, satanic salute: występuje pod trzema różnymi wersjami.

Rogi szatana to gest… miłości
Posted on Grudzień 29th, 2018 in Demony i Wróżki

Często można zauważyć zdjęcia piosenkarzy, aktorów, polityków, wykonujących gest rogów szatana, jak powyższe zdjęcie z papieżem Franciszkiem.
Jak tłumaczą ten gest?
Jest to gest… miłości, oznaczający I love you:

Problem polega na tym, że ten gest od lat wykorzystują wszelkiej maści sataniści, dlatego nazywa się: rogi szatana.
Gest rogów, mano cornuto, il cornuto, satanic salute: występuje pod trzema różnymi wersjami.
Gest ‚horned god’ oznacza pogańskiego oraz wikkańskiego rogatego boga. Według pogańskich wierzeń ma za zadanie rzucać urok, przekleństwo albo bronić i chronić osobę przed… złymi mocami.
‚Horned hand’ to gest rozpoznawczy wśród ludzi będących członkami tajemnych, sekretnych i okultystycznych grup oraz ich sympatyków.
Ostatni z tej grupy, to gest: ‚I Love You’. Według pogańskich wierzeń oznacza: kocham cię, ale również ma chronić przed złem, rzucać czar-zaklęcie lub może wyrażać: ‚kocham cię diable’.

Ludzka cywilizacja od wieków miała skłonność do zagłębiania się w okultyzm, komunikowania się ze światem duchów, aby posiąść zakazaną moc tajemną.
Rogate bóstwa występowały w Babilonie, gdzie praktykowano wielobóstwo. Na jednym z murów widnieje mozaika, na której znajdował się rogaty byk reprezentujący boga słońca.
Rogi były symbolem mocy babilońskich bóstw.
Ta sama fascynacja fałszywymi bóstwami przedstawianymi najczęściej jako rogate stwory, ale też jako kozły lub byki, przewijała się w Cesarstwie rzymskim. Wyznawcy kultu boga słońca, a w rzeczywistości kultu złego ducha, przeprowadzają sekretną inicjację, która polega na zabijaniu rogatego byka, a później kąpieli w jego krwi.
Również w trakcie seansów ze złymi duchami, zabijają dzieci i piją ludzką krew.
Inspiracją do wykreowania tych wszystkich gestów, bóstw i wizerunków rogatych bogów, były moce ciemności, złe duchy. Obdarowują swoich wyznawców określonymi mocami.
Cały ten system wierzeń jest całkowicie sprzeczny z chrześcijaństwem, z Biblią i z wiarą, jaką przekazał nam Chrystus. Jak możliwe jest, aby wytwór rąk ludzkich był bogiem albo, w jaki sposób gest, lub specjalne ułożenie dłoni lub palców, może obronić przez złym duchem, przekleństwem czy chorobą?
Nie da się wyganiać demonów, demonami. Jedynie można czynić to przez prawidłowe imię Chrystusa, czyli Jeszu (Jezus to niebiblijne imię Chrystusa). Do tego potrzebny jest jeszcze dar od Ducha świętego.
Wyznawcy różnych religii próbują sprzedać wizerunek rogatej dłoni, jako znak miłości.
Najgorsze jest to, że wiele ludzi kupi ten przekaz. Być może za kilka lat, ten znak będzie tak popularny, jak podniesiony kciuk w górę, który oznacza: „ok”.
Przykro patrzeć, jak to społeczeństwo jest bezmyślne. Wystarczy podrzucić im jakikolwiek autorytet, aby zatracili myślenie, zdrowy rozsądek.
Skąd taka łatwowierność narodów w rogaty świat?
Inspiracja: namaszczenie.blox.pl/…/Okultyzm-muzyka…
Nemo potest duobus dominis servire !
Ludzie przestali korzystać z rozumu - nie tylko z niego, odrzucili wszystkie Boże Dary:

1. Dar mądrości

2. Dar rozumu

3. Dar rady

4. Dar męstwa

5. Dar wiedzy (umiejętności)

6. Dar bojaźni Pańskiej

7. Dar pobożności
Anieobecny
szatan to złodziej,
najcenniejszą dla niego jest nasza wiara ku Bogu...

Nawet tęczę Bogu skradł...
Ktoś pamięta czymże była od kilku tysięcy lat...?
Tymoteusz
„Kto tak naprawdę miał wpływ na działalność Keller – czy ona na Bławatską, ze w swoich książkach pokazuje “KOCHAM WAS Czytelnicy” czy też Bławatska na Keller aby “przemycić” do języka migowego znak okultystyczny który JEDNOZNACZNIE mówi: “KOCHAM CIĘ SZATANIE“?” panjezusjedynadroga.pl/papiez-francisz….
Anieobecny
I komu wierzyć...?
A mówili, że będzie upadek autorytetów...