Policja od homoseksualnych myśli: tchórzliwa archidiecezja bije pokłony przed represyjną mafią

Archidiecezja Indianapolis wykonała ukłon w stronę homoseksualnych bojówkarzy i przełożyła [= odwołała] wydarzenie, w którym miała wziąć udział była lesbijka Kim Zember.

Planowane na 13 października w Katolickim Kościele Św Łukasza wydarzenie miało być poświęcone czystości. Zdaniem lokalnych mediów działacze homoseksualni znieważali Zember na platformach społecznościowych. Jeden z ekstremistów nawoływał do demonstracji przeciwko wolności wyznania.

Zember została uwikłana w homoseksualizm jako nastolatka. To doprowadziło ją do stanów lękowych, depresji oraz konieczności prowadzenia podwójnego życia. Koniec końców zerwała z grzechem, powróciła na łono Kościoła, odnalazła wolność w Chrystusie i zapoczątkowała organizację Overcome Ministries, która pomaga żyć w czystości ludziom nękanym przez homoseksualne pokusy.

Według niej człowiek nie może ulegać homoseksualnym pokusom i jednocześnie być chrześcijaninem, ponieważ Chrystus nawołuje człowieka do zaprzeczania samemu sobie, podniesienia krzyża swojej codzienności i podążania za Nim.

Grafika: Kim Zember © overcomemin.com, #newsOhjwxsfytm