Coburg
102.6K

Nový únik plynu v Nord Stream! Podľa Zacharovovej NATO vykonalo cvičenia s použitím hlbokomorského …

Št, 29. september 2022, 15:37 Anna Ponomareva Sabotáž v zóne kontroly americkej rozviedky Zatiaľ čo sa svet spamätáva zo sabotáže na Nord Stream a …
Metod
Sergej má múdru a šarmantnú hovorkyňu Máriu. Sláva Rossiji!
Metod
Nemci si môžu variť fazulovicu alebo fajčiť mokré handry kvôli asákom a zelenskému! Sláva kokaine!
Vladislav Vojčák
Ponorka Kurs bola zostrelená. Čo asi teraz čaká USA a GB ?
Andrea Top
A táto druhá chyba to nie je len tak. Vychádza im to, to znamená zbedačenie.
Andrea Top
Čerstvé info : sabotáž na tom ropovode urobila veľké škody a nedá sa to opraviť a že Európa sa má pripraviť aj na ďaľšie zimy, že bude kúriť drevom. Európska ekonomika prehrala.
Zuz S
Drevom? Dokedy zeleni fasisti dovolia kurit drevom, kolko to potrva? Sa zobudme...
Andrea Top
Veď to je jasné, že to mysleli ironicky. Nedovolia.
Peter(skala)
Dobrá otázka, dobrá odpoved
Ekoteroristi - ala - Greenpeace (americke neziskovky) nám nechcu dovoliť ani ťažiť vlastný plyn a využivať atomovu el.energiu. Na dreve už pracuju s obmedzeniami, ktoré sa ešte navýši. Vymyslia si dalšie dôvody, prečo nekuriť drevom alebo tak zdražie, že ostane už iba kradnuť a potom budu mať dôvod na väzenie😬
Zuz S
Myslim, ze tato uloha jednoducho nema riesenie... ludskymi silami urcite nie. Da sa to len takym akoby skokom cez priepast, do Bozej naruce. A to je asi zmysel toho celeho.
Andrea Top
Zuz S nemá riešenie, lebo je slabá viera aj u ľudí, ktorí si myslia, že sú veriaci. Z toho vyplývajúca hlúposť a preto je to prehraté. Pár ľudí prehliadlo, ale nemá spojencov pre to prvé. A tak je to stratené. Musí prísť očista.