majina1
22896
ISLAMIZÁCIA EURÓPY POKRAČUJE vo veľkom štýle.........

Dovoz muslimů a černochů pokračuje: Italové v Africe naložili 12.000 lidí za 3 dny - Blok proti …

25.10.2016, Monika Pilloni Nová vlna imigrantů v Itálii v posledních 3 dnech: 12 tisíc migrantů …
ľubica
Islam mal aj mierumilovné prúdy, ktoré dnes však prakticky neexistujú.
Jednalo sa o súfizmuz (Islam lásky a poznania) a alavitskú odnož islamu, kde patrí aj Sýrsky prezident Assad.
Tieto mierumilovné učenia islamu dnes tvoria možno 1% svetového islamu a sú tvrdo napádané nenávistnými prevažujúcimi formami islamu, ktoré sa ani nedajú nazvať náboženstvom, keďže sa jedná o nenávistnú rasistickú, …More
Islam mal aj mierumilovné prúdy, ktoré dnes však prakticky neexistujú.
Jednalo sa o súfizmuz (Islam lásky a poznania) a alavitskú odnož islamu, kde patrí aj Sýrsky prezident Assad.
Tieto mierumilovné učenia islamu dnes tvoria možno 1% svetového islamu a sú tvrdo napádané nenávistnými prevažujúcimi formami islamu, ktoré sa ani nedajú nazvať náboženstvom, keďže sa jedná o nenávistnú rasistickú, fašistickú ideológiu.
Úplne najhorším, najradikálnejším a najagresívnejšm druhom islamskej zpolitizovanej ideológie je salafizmus a wahabizmus, ktorý je v súčasnosti prevládajúci aj u prichádzajúcich falošných migrantov.
Falošní migranti tvoria 90% došlých migrantov a sú to mladí, silní, agresívni bojovníci vo veku 18-40 rokov, väčšinou už zradikalizovaní, často cvičení v teroristických organizáciách, naverbovaní neziskovkami najprv na ľahký život zo sociálnych dávok z daní európskych pracujúcich a veľkodušne darovaných politikmi, neskôr na krvavé dobývanie Európy.
Bolo by vhodné spýtať sa "odborných expertov" - účastníkov bezpečnostného fóra o akom type islamu hovorili a či poznajú pozadie súčasných ideológií islamu, riadenej migrácie a elitami pripravovanej genocídy a podmanenia si európskeho obyvateľstva.
Medzi súčasnými najrozšírenejšími formami islamu a Hitlerovym fašizmom totižto nie je skoro žiadny rozdiel. To čo sa tatarom, turkom, islamu a Hitlerovi nepodarilo za predošlých 800 rokov, snažia sa dnes za Sorosove judášske peniaze zmeniť neziskovkári, slniečkari, aktivisti, Bruselská mafia (pardon - politici) a ďalšie zradcovské neľudské hyeny.
..........................
A ti ludia, ktorych si pomenoval v poslednej vete, dnes vytvaraju zakony, na zaklade ktorych budu nas, vraj extremistov, zatvarat za to, ze nesuhlasime s nasou samovrazdou.

..................
komenty v HS:
www.hlavnespravy.sk/…/851137
ľubica
...no a naša vláda si zrejme nakoniec slová účastníkov SBF zobrala k srdcu, keďže v utorok 25.10.bol v parlamente schválený kontroverzný zákon o extrémizme, ktorý podľa niektorých ľudí bude viesť k potláčaniu slobody slova. Informovali sme o tom TU. 🥴 TOTALITA VOLÁ!
One more comment from ľubica
ľubica
Začiatkom októbra sa konal desiaty ročník Slovenského bezpečnostného fóra. Jedným z bodov programu bola aj debata o extrémizme. Paradoxom ale je, že účastníci debaty nekritizovali islamský extrémizmus, práve naopak, vyzvali na šírenie posolstva o údajnej mierovej povahe islamu.
www.hlavnespravy.sk/…/851137
Myslím že tí zo SBF sú z planéty opíc a nie normálni ľudia....
🤮
majina1
Pre : slniečkarov, vítačov a naivných, ktorí si myslia, že sa ich to netýka majdany začali realita je smutná, preto okrem modlitby a dôvery Bohu je doležité si uvedomiť skutočnú realitu v Europe. Islamizácia a obsadzovanie územii pokračuje........
protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2756-dym-nad-bo…
ľubica
Více jak milión migrantů dorazilo do Německa v minulém roce.
Nové údaje však také ukazují, že 138.000 Němců naopak v tom stejném roce Německo opustilo. V posledních deseti letech pak opustilo Německo celých 1,5 miliónu lidí, z nichž bylo mnoho nade vší pochybnost vysoce vzdělaných
protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2749-imigrace-z…
Němci „houfně“ odcházejí z Německa. Tedy spíše prchají před …More
Více jak milión migrantů dorazilo do Německa v minulém roce.
Nové údaje však také ukazují, že 138.000 Němců naopak v tom stejném roce Německo opustilo. V posledních deseti letech pak opustilo Německo celých 1,5 miliónu lidí, z nichž bylo mnoho nade vší pochybnost vysoce vzdělaných
protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2749-imigrace-z…
Němci „houfně“ odcházejí z Německa. Tedy spíše prchají před islámem a imigranty do bezpečí!
One more comment from ľubica
pokorny
Môžem ešte raz zopakovať: Môj príspevok bol o viere v silu nášho Boha. O dôvere v neho. O láske k nemu. O Jeho láske k nám. A o kráse kresťanstva. 👍
ľubica
pokorný tu máte kolegu, ktory podobne mysli ako vy!
Halík o islame, strachu a spoločnom Bohu - veľký podvod na kresťanoch
pokorny
Môj príspevok bol o viere v silu nášho Boha. O dôvere v neho. O láske k nemu. O Jeho láske k nám. O sile Jeho lásky a chabosti tej našej. O krehkosti lásky. Tej našej. Tá Jeho je pevná. Každý sa bojí a má rešpekt pred neznámym. Naše kresťanstvo je krásne, neodolateľné, keď ho človek zakúsi....... Bojíme sa pohanov. Asi je to prirodzené. Vždy to tak bolo. Ale vždy boli ľudia, ktorí dokázali lásku …More
Môj príspevok bol o viere v silu nášho Boha. O dôvere v neho. O láske k nemu. O Jeho láske k nám. O sile Jeho lásky a chabosti tej našej. O krehkosti lásky. Tej našej. Tá Jeho je pevná. Každý sa bojí a má rešpekt pred neznámym. Naše kresťanstvo je krásne, neodolateľné, keď ho človek zakúsi....... Bojíme sa pohanov. Asi je to prirodzené. Vždy to tak bolo. Ale vždy boli ľudia, ktorí dokázali lásku povýšiť nad strach. Nespočetné množstvo misionárov. Strach je asi potrebný, určite je prirodzenou reakciou organizmu. Mali by sme sa však radšej povzbudzovať navzájom v tom, čo nám Ježiš káže, v láske k blížnym, než v strachu.
ľubica
Vatikán/ Ženeva. Arcibiskup Ivan Jurkovič vybídl k realizaci tří základních řešení, formulovaných v nedávno podepsané Newyorské deklaraci, totiž dobrovolného návratu do vlasti, integrace a nového osídlení. 10.10.2016
1/Vatikánský reprezentant se kriticky vyjádřil o životních podmínkách, které musejí snášet uprchlíci v mnoha táborech spravovaných OSN, kde nedostatečné příděly potravin působí …More
Vatikán/ Ženeva. Arcibiskup Ivan Jurkovič vybídl k realizaci tří základních řešení, formulovaných v nedávno podepsané Newyorské deklaraci, totiž dobrovolného návratu do vlasti, integrace a nového osídlení. 10.10.2016
1/Vatikánský reprezentant se kriticky vyjádřil o životních podmínkách, které musejí snášet uprchlíci v mnoha táborech spravovaných OSN, kde nedostatečné příděly potravin působí podvýživu.
2/ Negativně hodnotil také zákaz práce pro migranty, který platí v mnoha státech. Zdůraznil, že nemají být považováni za ohrožení stability země, nýbrž je třeba pečovat o jejich práva a nároky.
3/T
ak se totiž stanou „činitelem rozvoje“ pro přijímající zemi a nejen „pobírači dávek či tolerovanými hosty“. Především však je nutné politicky se angažovat na předcházení příčinám migrace v zemích původu – zdůraznil stálý pozorovatel Svatého stolce při OSN v Ženevě, arcibiskup Jurkovič.

Mons. Jurkovič: Uprchlíci mají být činiteli rozvoje, nikoli pobírači sociálních dávek
----------------------------------------
Monsignore, nemá absolútne prehľad :
1/že aj v našich podmienkach žijú ľudia na hranici podvýživy a máme sami problémy tieto sociálne slabé rodiny nasýtiť a nehovorím o rómoch!!!! Nemajú prácu alebo sú chorí!!! tak čo tu klame keď utečenci dostávajú slušnú podporu a pritom nemusia zdvihnuť zadok!!

2/ ťažko sa stanú činiteľmi rozvoja ked sa dopúšťajú násilia na deťoch a mladistvých,
www.hlavnespravy.sk/…/830300

demolujú okolie, ničia kresťanské a katolícke symboly!!! Otvorte si očká 🤨 alebo zoberte si ich sami do domu či bytu a nechajte nakaziť seba a celú rodinu : Nemecko - kolabs - TBC stúpa
a je to tu - trójsky kôň plný vycvičených ´utečencov´ sa otvára---
migranti ubytovaní v kostole???
toto su chudáci utečenci?

3/ BRAVO! utečenci ako činitelia rozvoja.... a kde má ten človek rozum??? 🤦
alebo toto chceme mať aj u nás???
Multi - kulti vo Švédsku a inde v Europe, alebo utečenci do každej farnosti
One more comment from ľubica
markus55
V Rakusku bol , kedy pozval jeden pán dvoch imigrantoch k sebe domov. A oni ho zabili a okradli. Ale o tomto sa nehovorí. Tak že ono je to tak, že preukazovať lásku takýmto ľuďom je nebezpečné...Lebo vás vysmejú a zneužijú.
majina1
pre Pokorny : až sa to bude osobne dotýkať vašej rodiny, vás, vašich blízkych, ak budete ohrození na živote, okradnutí, zneužití uvedeným neprispôsobivým agresivným etnikom určite bude inak hovoriť. Je to o zodpovednosti za rodinu, za národ a nie o strachu.
pokorny
A o našom strachu...
pokorny
A aj o našej láske k nášmu trojjedinnému Bohu :-)
One more comment from pokorny
pokorny
Je to o tom, ako veľmi dôverujeme svojmu Bohu :-)
markus55
Pokorný-je pravdou, že máme jedného Boha ale v tom kontexte, že stvoril aj nás, aj imigrantov. Ale ako píše mike084, tak našim Bohom je trojjedinný Boh ale moslimovia majú za Boha diabla, preto že sú krvilační a panovační a ich viera alebo náboženstvo je úplne ináč chápané. Tu je veľký rozdiel. Tak už prestaňme s tým približovaním sa k islamu, lebo si berieme do svojho náručia slizkého hada. A …More
Pokorný-je pravdou, že máme jedného Boha ale v tom kontexte, že stvoril aj nás, aj imigrantov. Ale ako píše mike084, tak našim Bohom je trojjedinný Boh ale moslimovia majú za Boha diabla, preto že sú krvilační a panovační a ich viera alebo náboženstvo je úplne ináč chápané. Tu je veľký rozdiel. Tak už prestaňme s tým približovaním sa k islamu, lebo si berieme do svojho náručia slizkého hada. A ak sa nič neurobí alebo nestane a bude tu pokračovať invázia tejto diablovej armády, tak Europa zanikne v takej forme, v akej ju poznáme.
pokorny
"Veď máme s nimi jedného Boha", Boh Otec všemohuci, je nad všetkým, všetko stvoril, každého jedného človeka, stvoril slnko, nebo i našu Zem, hviezdy, dokonca celý vesmír. Je len jeden a trojjedinný.