Po wyborczym poluzowaniu ograniczeń związanym z koronawirusem nadchodzi czas wzmożenia restrykcji. Ponownie oczy opinii publicznej kierowane będą na Kościół, jako miejsce, w którym rządowe nakazy …More
Po wyborczym poluzowaniu ograniczeń związanym z koronawirusem nadchodzi czas wzmożenia restrykcji. Ponownie oczy opinii publicznej kierowane będą na Kościół, jako miejsce, w którym rządowe nakazy traktowane są wybiórczo. Oczywiście niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością, ale strach przed medialnym linczem może sprawić, że już niebawem trudno będzie znaleźć kapłana udzielającego wiernym Komunii Świętej do ust. Nie można na to pozwolić!
pch24.pl

Koronawirus a Komunia Św. „na rękę”. Nadciąga druga fala - PCh24.pl

Po wyborczym poluzowaniu ograniczeń związanym z koronawirusem nadchodzi czas wzmożenia restrykcji. Ponownie oczy opinii publicznej kierowane będą …
piotr2019
BISKUPI i KAPLANI w diecezji Toronto przescigaja sie... w lajdactwie, w likwidowaniu wszelkich form poboznosci... Biskup z Toronto, T. COLLINS, ten, dla ktorego problem aborcji nie istnieje, dla ktorego Mary Wagner - nie istnieje, niedawno "sprzedal" rodziny akceptujac prowincjonalne zarzadzenie o "seksualnej" demoralizacji dzieci. Teraz ,wybiegajac przed szereg, zakazal swiewania w czasie …More
BISKUPI i KAPLANI w diecezji Toronto przescigaja sie... w lajdactwie, w likwidowaniu wszelkich form poboznosci... Biskup z Toronto, T. COLLINS, ten, dla ktorego problem aborcji nie istnieje, dla ktorego Mary Wagner - nie istnieje, niedawno "sprzedal" rodziny akceptujac prowincjonalne zarzadzenie o "seksualnej" demoralizacji dzieci. Teraz ,wybiegajac przed szereg, zakazal swiewania w czasie Mszy swietej jak i przyjmowania Komunii swietej do ust i na kleczaco.
Mowia teraz o sobie, ze sa "natchnieni DUCHEM SWIETYM"!
Posoborowe absurdy
SKANDAL!!! Zastraszyli ludzi całą Polskę CZERWONYMI STREFAMI koronawirsua zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ministerstwo-zd…
ktoz jak Bog1
W Mississauga, w Kanadzie, w najwiekszej polonijnej parafii proboszcz, aby "wlezc" wladzom w ... pewna czesc ciala...zadecydowal zamknac 2 na 3 lawki w kosciele. W innym kosciele w Mississauga, zamknieta jest co druga lawka. Podobnie w Brampton, w innej oblackiej parafii, co druga lawka. A w Mississauga ...CO TRZECIA.
JezusMaryja1
Biskupi i kaplani w roznych czesciach swiata zdaja sie byc OPETANYMI przez ksiecia tego swiata. Przescigaja sie w karykaturalnych wrecz zarzadzeniach zwiazanych z tzw. epidemia. Ponizej jest artykul o Guam, gdzie proboszcz zakazal klekania w czasie Mszy swietej ze wzgledu na koronawirusa,.

SINAJANA, Guam, August 4, 2020 (LifeSiteNews) – A Catholic church in the United States’ island territory …More
Biskupi i kaplani w roznych czesciach swiata zdaja sie byc OPETANYMI przez ksiecia tego swiata. Przescigaja sie w karykaturalnych wrecz zarzadzeniach zwiazanych z tzw. epidemia. Ponizej jest artykul o Guam, gdzie proboszcz zakazal klekania w czasie Mszy swietej ze wzgledu na koronawirusa,.

SINAJANA, Guam, August 4, 2020 (LifeSiteNews) – A Catholic church in the United States’ island territory of Guam is forbidding the faithful from kneeling in prayer during church services in reaction to the COVID-19 pandemic.
A parishioner sent LifeSiteNews the above photo of one of the pews at St. Jude Thaddeus Catholic Parish in Sinajana, bearing a sign asking the faithful, “PLEASE DO NOT KNEEL.” The parishioner also said that a priest at the church had stopped administering Holy Communion on the tongue.
A July 12 notice published to the church’s Facebook page lists “do not use kneelers to pray” among a list of health rules for indoor services, which also includes mandatory face masks and temperature screenings, hand sanitizer at the entrances, and forbidding handshakes during the “sign of peace.”
“I didn’t go back the following Sundays because of the sign,” said one parishioner, who wished to remain anonymous. “I decided to go to another church that does not post such nonsense.” The parishioner added that posting the signs “indicates to me lack of faith in the Eucharist.”
LifeSiteNews has reached out to St. Jude Thaddeus Catholic Parish for comment, and will update this report upon reply.

SUBSCRIBE to LifeSite's daily headlines

U.S. Canada World Catholic
Across the world, many secular authorities have heavily restricted the right to religious assembly in the name of containing COVID-19, with a few specifically targeting distribution of Communion. But of arguably greater concern for the faithful are Catholic leaders voluntarily imposing such restrictions on their congregations. Bishops in parts of the United States, France, Malta, Jerusalem, Singapore, the Philippines, England, and Wales have all forbidden receiving Communion on the tongue.
Guam, an island of 165,768 people, has seen just 375 confirmed COVID-19 cases and five total deaths as of August 4.
wlowoj
jestem na wakacjach, w lokalnym zabytkowym kościele kruchta obwieszona ukazami o koronawirusie, wody święconej brak, jest spryskiwacz i dozowniki chemikaliów. kościół zamknięty kratą
trio plus
Panie premierze youtu.be/gAme0X-OXZU
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Przykład idzie z góry! Kapłani już do Liturgii wprowadzili umywanie rąk przed udzielaniem Komunii Świętej! Dodatkowo Ołtarz jest bezczeszczony ponieważ tam postawili te diabelskie mazidło. Teraz przelali to do jakiegoś naczynia, ale wcześniej stała tam zwykła apteczna butelka z ciemnego szkła! Czy oni są ślepi i nie widzą, co wyprawiają i jak strasznie obrażają Pana Boga?
scythia
Niektórzy pewnie się cieszą z powracających restrykcji i obostrzeń. Tak to jest jak ktoś za komuny był szmacony za platfusów również to i szmacenie w duchu patriotycznym jest mu mile widziane. Tacy ludzie inaczej żyć nie potrafią. Państwo da, państwo zabroni, państwo i zerżnie jak będzie trzeba. I właśnie to teraz robi a tłuszcza się cieszy i pomaga rżnąć innych.
predex
sanepidy to sa przestepcze organizacje oszustów medycznych.

Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon,
że wynik jest pozytywny.

Moszczenica Info w środę
Drodzy Czytelnicy, to co wyprawiają SANEPIDY przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni hit, o którym dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika brzmi następująco: - Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem, przy…More
sanepidy to sa przestepcze organizacje oszustów medycznych.

Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon,
że wynik jest pozytywny.

Moszczenica Info w środę
Drodzy Czytelnicy, to co wyprawiają SANEPIDY przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni hit, o którym dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika brzmi następująco: - Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem, przyjechała karetka do pobrania wymazu i wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że zapomnieli zabrać wymazu.
Oczywiście do Sanepidu nie szło się dodzwonić, ale po 3 dniach to ja otrzymałem telefon, z informacją że wynik jest pozytywny. Tylko jakim cudem, skoro wymaz został u mnie?

Ostatnio takich informacji pojawia się coraz więcej i bardzo dobrze. O takich rzeczach trzeba mówić głośno, bo wychodzi na to że niektóre instytucje nie mają pojęcia o tym co robią.
-----
W związku z licznymi pytaniami, pragniemy poinformować że nie chodzi tutaj o SANEPID w Gorlicach.
Zmieniony ( 07.08.2020. )
franciszek44
Własnie godzinę temu otrzymałem odpowiedź od miejscowego proboszcza z sasiedniej parafii /diecezja Toronto, Kanada/, na moj e-mail, dotyczacy udzielania Komunii swietej na reke i nieudzielania Komunii swietej do ust:
"God talks to me through the consecrated people the Holy Spirit has put as my shepherds.
We have receive the express order to offer communion in the hand and we intend to obey God, …More
Własnie godzinę temu otrzymałem odpowiedź od miejscowego proboszcza z sasiedniej parafii /diecezja Toronto, Kanada/, na moj e-mail, dotyczacy udzielania Komunii swietej na reke i nieudzielania Komunii swietej do ust:
"God talks to me through the consecrated people the Holy Spirit has put as my shepherds.
We have receive the express order to offer communion in the hand and we intend to obey God, who speaks through His ministers.
Sincerely.

Rev. Walter Tonelotto, C.S.

St. Catherine of Siena Church
2340 Hurontario Street
Mississauga, Ontario

CANADA"
Tłumacząc na jezyk polski:
" Bóg mówi do mnie przez osoby konsekrowane, które Duch święty ustanowil jako moich pasterzy. Otrzymaliśmy ekspresowy nakaz udzielania Komunii swietej na reke i naszym obowiązkiem/intencją jest bycie posłusznymi Bogu, który mówi przez swoje sługi"
Weronika-S.
Osobiście nie wierzę ani jednemu słowu. Komunia Święta na rękę jest obłożona tygodniową ekskomuniką od czwartego wieku, która nie została zniesiona. A złe duchy mogą posługiwać się różnymi imionami dla zwiedzenia ludzi. Pan Bóg nie jest sprzeczny, a informacja jest wewnętrznie sprzeczna ze świętością Ciała Pańskiego i przekazem świętych Ojców Kościoła. Ksiądz Prof Guz miał kiedyś wykład na temat …More
Osobiście nie wierzę ani jednemu słowu. Komunia Święta na rękę jest obłożona tygodniową ekskomuniką od czwartego wieku, która nie została zniesiona. A złe duchy mogą posługiwać się różnymi imionami dla zwiedzenia ludzi. Pan Bóg nie jest sprzeczny, a informacja jest wewnętrznie sprzeczna ze świętością Ciała Pańskiego i przekazem świętych Ojców Kościoła. Ksiądz Prof Guz miał kiedyś wykład na temat wewnętrznej sprzeczności szatana i złych duchów. Taka wewnętrzna sprzeczność ,,aż bije w oczy,, gdy chodzi o całą problematykę koronawirusa.
predex
Koronaswir iodpuscil sobie na wybory , ktofre i tak byly nielegalne, miały się zg0odnie z ustawą odbyc 10 maja, ta wladza jest nielegalna.

a po wyborach koronaswir znowu ruszył do boju, co za inteligentna bestia cha cha cha, widać ,że koronaswir znał kalendarz wyborczy .

Jak mozna byc takim durnie,m ,żeby w te fale klamstwa i glupoty ministra zdrowia wierzyc i tu te brednie wstawiać .

Kupa …More
Koronaswir iodpuscil sobie na wybory , ktofre i tak byly nielegalne, miały się zg0odnie z ustawą odbyc 10 maja, ta wladza jest nielegalna.

a po wyborach koronaswir znowu ruszył do boju, co za inteligentna bestia cha cha cha, widać ,że koronaswir znał kalendarz wyborczy .

Jak mozna byc takim durnie,m ,żeby w te fale klamstwa i glupoty ministra zdrowia wierzyc i tu te brednie wstawiać .

Kupa durniow z tego portalu jest niereformowalknych, calkowite zaćmienie umysłu pzre satanizm na glorii.
trio plus
Będzie gorzej niż za pierwszym razem😠youtu.be/sijYesNJ3rs
Weronika-S.
Za to wszystko co może nastąpić powinniśmy podziękować EP, który z dnia na dzień kazał z kościołów wylać wodę święconą, a więc teraz zrobią z nami, co zechcą. Zresztą jakiś czas temu widzieliśmy fotografię abp. Gądeckiego w czerwonym ornacie zawierającym wizerunek ,,oko Horusa,, a jest to bardzo wymowny symbol. Tylko niech mi nikt nie wyjaśnia, że to było takie sobie ,,oko,, bo oko Horusa ma …More
Za to wszystko co może nastąpić powinniśmy podziękować EP, który z dnia na dzień kazał z kościołów wylać wodę święconą, a więc teraz zrobią z nami, co zechcą. Zresztą jakiś czas temu widzieliśmy fotografię abp. Gądeckiego w czerwonym ornacie zawierającym wizerunek ,,oko Horusa,, a jest to bardzo wymowny symbol. Tylko niech mi nikt nie wyjaśnia, że to było takie sobie ,,oko,, bo oko Horusa ma szczególny i niepowtarzalny wygląd.
Weronika-S.
Dzisiaj byłam w kościele w swojej parafii. Jestem porażona. Biegają z środkami dezynfekujący jakby to był szpital zakaźny albo miejska łaźnia, co najmniej. Takiego czegoś Kościół nie przeżywał. To pewnie już bliżej niż dalej Bożego ,,stop,, a że takie stop ma nastąpić to rzecz oczywista.