Clicks1.2K
PiotrM
14

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

Dlaczego macie komentarze wyłączone? Czyżby argumenty ludzi o ich zwiedzeniu was przerosły? Wszyscy wiedzą że jest to sekta robiąca niezły biznes na naiwnych nie znających nauki kościoła ludziach. Życie tylko orędziami to demoniczna sprawa mówią Kardynałowie ds. Kongregacji. To gorsze niż w Medjugorie. To gadulstwo jest zaprzeczeniem Jezusa i Maryi: Cichy i Pokornego Serca Cicha i Pokorna. A w Grzechyni są jakby całe wieki nie gadali. To gadulstwo poprzez orędzia od Boga nie pochodzi. To diabelska sprawka.....

Mbuckop
Nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni !
ASSA
W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim, raczej nieroztropnym. Krytyką zajmują się osoby, które bynajmniej nie za wiele wiedzą o sprawie. Gdzieś coś usłyszały, ale nie zaglebiły się w temacie. Jeżeli ktoś nie przeczytał Orędzi na Czasu Ostateczne i nie posiłkował się przy tym Biblią, to bardzo łatwo mu przychodzi krytyka. Podam przykład tylko jeden z orędzi, że są prawdziwe. Otóż …More
W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim, raczej nieroztropnym. Krytyką zajmują się osoby, które bynajmniej nie za wiele wiedzą o sprawie. Gdzieś coś usłyszały, ale nie zaglebiły się w temacie. Jeżeli ktoś nie przeczytał Orędzi na Czasu Ostateczne i nie posiłkował się przy tym Biblią, to bardzo łatwo mu przychodzi krytyka. Podam przykład tylko jeden z orędzi, że są prawdziwe. Otóż diabeł nie napisałby sposobów walki z samym sobą ( dobre drzewo daje przeciez dobre owoce). Jednym z takich sposobów jest np.pokora, a to bynajmniej zgadza się z Biblią. Te Orędzia zmieniły moje nastawienie do życia. Zachęcam i nie namawiam, bo nic na siłę.
V.R.S.
"W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim"
----
"Albowiem poznawszy Boga nie złożyli mu jako Bogu czci ani dziękczynienia, ale znikczemnieli w myślach swoich i zaćmione zostało bezrozumne serce ich. Podając się za mądrych, głupimi się stali. " (Rz 1)
Tak pisze Apostoł do tych, którzy od Prawdy odwrócili się do idoli. Także do bożka pseudo-objawień, który przesłania jego wyznawcom …More
"W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim"
----
"Albowiem poznawszy Boga nie złożyli mu jako Bogu czci ani dziękczynienia, ale znikczemnieli w myślach swoich i zaćmione zostało bezrozumne serce ich. Podając się za mądrych, głupimi się stali. " (Rz 1)
Tak pisze Apostoł do tych, którzy od Prawdy odwrócili się do idoli. Także do bożka pseudo-objawień, który przesłania jego wyznawcom Objawienie Boże.
ASSA
"Głupimi się stali" określenie to jest niewspółmierne do określenia nazwanie kogoś głupim. Ktoś nim może sie stac, ale nie można go nazywać głupim, podobnie jak i bezbożnikiem. Podsumowujac: diabeł jest najglupszą istotą, skoro kogoś nazywamy głupim utozsamiamy go ze złym. Najsmutniejsze jest to, że ten ktoś jest naszym bratem, a nawet gdyby był wrogiem, czyż Jezus nie mówił abyśmy się za nich …More
"Głupimi się stali" określenie to jest niewspółmierne do określenia nazwanie kogoś głupim. Ktoś nim może sie stac, ale nie można go nazywać głupim, podobnie jak i bezbożnikiem. Podsumowujac: diabeł jest najglupszą istotą, skoro kogoś nazywamy głupim utozsamiamy go ze złym. Najsmutniejsze jest to, że ten ktoś jest naszym bratem, a nawet gdyby był wrogiem, czyż Jezus nie mówił abyśmy się za nich modlili.
V.R.S.
@ASSA
Proszę sobie kupić słownik języka polskiego i przejrzeć znaczenie słowa "stać się" a w części gramatyka zobaczyć co to czas przeszły dokonany.
Zapobiegnie to na przyszłość głupiej sofistyce.
W łacińskiej Vulgacie jest to jeszcze wyraźniejsze: stulti facti sunt.
ASSA
Nie czepiajmy się szczegółów, a zajmijmy się istotą. W ten sposób upodabniamy się do faryzeuszy.
Marianna1234
piotrM ile zapłacili Wilk w owczej skórze
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
PiotrM ,,Czy Grzechynia to parafia?''
---------------------------------
A bractwo Piusa X, to parafia?
fartuszniak leszek
PiotrM
Masz prawo do takiej oceny Księdza Natanka, ale ja też mam prawo bronić Księdza Natanka przed nieokiełzaną krytyką tak wierzącego i pracowitego Księdza. A komentarze na Ahael są wyłączone zapewne z powodu nie przebierających w słowach atakach na osobę Księdza Natanka. Po co taki komentarz w którym jest słowo "sekta", to jest ocena jednoznaczna, z którą nie ma co polemizować.
PiotrM
Czy Grzechynia to parafia?
fartuszniak leszek
Już dałeś ocenę "sekta", jeżeli cokolwiek napiszę, to tylko będzie podgrzewanie sporu, a nie chcę dalej komentować w takim stylu, by mieli uciechę sponsorzy tej strony, że "katole" się kłócą.
Dziękuję.