lt.news
34

„Novus Ordo“ vaisius: Vienos katedra tapo varjete

Penkiasdešimt atlikėjų gegužės 28 d. vienos katedroje ir už jos ribų pasirodė Austrijoje, pateisindami „labdaros renginiu“.

Šou pristatė Austrijos istoriją per pastaruosius 700 metų. Ją organizavo Gery Keszler, pagrindinis homosekso propagandininkas šalyje ir Vienos kardinolo Schönborno patikėtinis.

Katedros fasadas buvo naudojamas kaip projekcinis ekranas. Vienoje dalyje buvo matomos imperatorienės Marijos Terezijos (+1780) pastangos įdiegti inokuliacijos metodą nuo raupų, kurie tuo metu nužudė nuo nuo 10 iki 30% užsikrėtusiųjų. Tai buvo akivaizdus Covid vakcinacijos propagandinis triukas (mirtingumas: 0,2%).

Kita renginyje pristatyta baimę sukelianti istorija buvo apie ispanų gripą. Savo pasirodymo metu kardinolas Schönbornas kalbėjo apie didelę Vienos katedros žalą, patirtą per Antrąjį pasaulinį karą - netyčinė alegoriją apie Schönborno bažnyčios padėtį 2021 m. Jis citavo tuometinį Vienos kardinolą Innitzerį (+1955), kuris sakė: mes ją atstatysime“. Tačiau Schönborno bažnyčioje nėra jokių statybų ženklų.

Jis priklausė tik apšilimo aktui. Renginio akcentas buvo „drag queen“ Tomas Neuwirthas, kuris naudojasi sceniniu pavadinimu „Conchita Wurst“. Šį kartą jis buvo apsirengęs kaip Wolfgangas Amadeusas Mozartas, tačiau juokinga jo pateiktas dainelė buvo įžeidimas muzikai, Mozartui ir Mozarto gimtinei.

Tai nebuvo pirmasis Neuwirtho pasirodymas katedroje, kurios vadovai tikisi sulaukti daugiau aktualumo su tokiais šou, nes „Novus Ordo“ liturgija vargu ar vertinama rimtai, net jos šalininkų.

#newsZojcxozijc