05:33
Clicks2K
MementoMori+++
4
Czy nowe ograniczenia od 1 grudnia są legalne? Komentarz prawnika Pięknie powiedziane : "nawet gdyby taki policjant wszedł do kościoła na mszę to ksiądz może go pogonić z kropidłem lub jakieś tam …More
Czy nowe ograniczenia od 1 grudnia są legalne? Komentarz prawnika

Pięknie powiedziane : "nawet gdyby taki policjant wszedł do kościoła na mszę to ksiądz może go pogonić z kropidłem lub jakieś tam egzorcyzmy wydawać "

Jak szkoda że biskupi tak nie myślą. Zapewne znajdzie się bardzo wielu biskupów i księży którzy by zaprzeczyli temu szanownemu Prawnikowi
Weronika....S
Czy są legalne takie restrykcje? Biorąc pod uwagę, że demony opuściły piekło w większości i wylądowały na ziemi, to pewnie tak.
MementoMori+++
Pięknie powiedział szanowny Mecenas : "nawet gdyby taki policjant wszedł do kościoła na mszę to ksiądz może go pogonić z kropidłem lub jakieś tam egzorcyzmy wydawać "

Jak szkoda że biskupi tak nie myślą. Zapewne znajdzie się bardzo wielu biskupów i księży którzy by zaprzeczyli temu szanownemu Prawnikowi. Gołym okiem widać że w kościołach dzieje się źle i że panuje duch sanitaryzmu i do tego nie …More
Pięknie powiedział szanowny Mecenas : "nawet gdyby taki policjant wszedł do kościoła na mszę to ksiądz może go pogonić z kropidłem lub jakieś tam egzorcyzmy wydawać "

Jak szkoda że biskupi tak nie myślą. Zapewne znajdzie się bardzo wielu biskupów i księży którzy by zaprzeczyli temu szanownemu Prawnikowi. Gołym okiem widać że w kościołach dzieje się źle i że panuje duch sanitaryzmu i do tego nie trzeba być teologiem nawet ale człowiekiem o prawym rozumie , zdrowym rozsądku
Weronika....S
A mają to w kościołach święconą wodę? Już się postarano, aby jej nie było. Kapłani wylali z kościołów święconą wodę diabłu na pożytek i uciechę.
Tymoteusz
U mnie w kościele jest woda święcona, co prawda nie w kropielnicach, ale wewnątrz kościoła przy samym wejściu, gdzie mamy ustawiony duży mosiężny baniak z kurkiem, który to kurek co jakiś czas można odkręcić, a pod tym kurkiem znajduje się pojemnik na skapującą wodę, i właśnie z tego pojemnika, kto chce, to może się przeżegnać wodą święconą :-)