6 pages
Libor Halik
6.9K

Zastrzyk na świńską grypę

21-go sierpnia 2009 w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. “Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich …More
21-go sierpnia 2009 w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. “Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich firm, znamienici naukowcy, przedstawiciele instytucji zdrowia publicznego, egzekwowania prawa i służb pierwszego reagowania.
“Konferencja przygotowuje na katastrofę w USA, na masowe ewakuacje, zapaść gospodarki oraz chorobę lub śmierć 40 procent siły roboczej. Dlaczego, jeśli przecież ludzie mają dostać ponoć bardzo skuteczny zastrzyk na “świńską grypę”?. Konferencja omawiała zarządzanie masową śmiertelnością, ochronę (chyba przez policję i armię) “centrum zarządzania akcją ratunkową”, które ma podlegać Światowej Organizacji Zdrowia i ONZ, i z którego wyjdą rozkazy do zespołów działania przeciw pandemii. Konferencja poruszała ewakuację i masowy transport (dokąd, do obozów FEMA??)
Media milczą. Konferencja jest następnym dowodem, że rząd zaplanował atak pod ‘fałszywą flagą’ pandemią od zesynte…More