Clicks666
Edward7
11

Propaganda, która chce nas zmusić do przyjęcia eksperymentalnej szczepionki

(cienciaysaludnatural.com) Przygotowywana jest globalna kampania szczepień przeciwko COVID-19 z pełną siłą inżynierii społecznej, aby zachęcić do niej obywateli.
Technokracja, którą zamierzają zainstalować jako nową normalność, jest systemem ekonomicznym, a nie politycznym, który zależy od umiejętnego wdrożenia inżynierii społecznej.
Komisja UE oświadczyła, że planuje otrzymać 300 - 600 milionów dawek ., „W zależności od tego, czy na osobę potrzeba jednej czy dwóch dawek szczepionki”.


Będzie to jedna z najbardziej agresywnych kampanii szczepień. Według Reutera zaraz po tym, jak FDA wydała licencję na te szczepionki . Biorąc pod uwagę, że były komisarz FDA, dr Scott Gottlieb, teraz jest w zarządzie Pfizer, a szczepionka Pfizer na COVID-19 jest jednym z wiodących kandydatów, wiemy, że FDA nie zamierza stawiać żadnych przeszkód.

Według Reutera kampania szczepień przeciwko COVID-19 "prawdopodobnie zostanie skompresowana w krótkim czasie, około czterech do sześciu tygodni, aby wyeliminować wszelkie opóźnienia między ostrzeżeniami obywateli o szczepionce i możliwością zaszczepienia się".(ostrzeżenie o szkodach poszczepionkowych) Kampania reklamowa szczepionek będzie dostosowana do określonych podgrup populacji.

Promocja szczepionki byłaby wspierana przez badanie kliniczne na ClinicalTrials.gov, którego celem jest zidentyfikowanie najbardziej „przekonujących komunikatów dotyczących szczepionki COVID-19”. "Badanie, przeprowadzone przez Yale University, przetestuje „różne komunikaty o szczepieniach przeciwko COVID-19, gdy szczepionka będzie dostępna”.

Strategia składa się z:

Tak naprawdę chodzi o manipulację - naciskanie odpowiednich mentalnych i emocjonalnych przycisków, aby wywołać pożądaną reakcję, a wszystko to przy jednoczesnym ignorowaniu najbardziej logicznych procesów myślowych.

Przesłanie o osobistej wolności:
Wiadomość o tym, jak COVID-19" ogranicza" osobistą wolność ludzi i jak społeczeństwo, pracując razem, gdy wystarczająca liczba osób jest zaszczepionych, może odzyskać wolność osobistą. (maski , blokady w celu są tylko w celu wymuszenia szczepień )

Przesłanie o wolności gospodarczej: o tym, jak COVID-19 "ogranicza" wolność gospodarczą ludzi i jak społeczeństwo, współpracując w celu zaszczepienia wystarczającej liczby osób, może zachować swoją wolność gospodarczą.
Komunikat dotyczący interesu własnego : komunikat o tym, jak COVID-19 stanowi realne "zagrożenie" dla zdrowia, nawet jeśli jesteś młody i zdrowy, oraz że szczepienie przeciwko COVID-19 to najlepszy sposób na "uniknięcie zachorowań"

Przesłanie dla dobra wspólnego: dotyczy zagrożeń związanych z COVID-19 dla zdrowia bliskich: im więcej osób jest zaszczepionych przeciwko COVID-19, tym mniejsze jest "ryzyko zachorowań" bliskich . Społeczeństwo musi współpracować i każdy musi zostać zaszczepiony.

Wiadomość o korzyściach finansowych - wiadomość o tym, jak COVID-19 sieją "spustoszenie" w gospodarce i jedynym sposobem na jej wzmocnienie jest wspólna praca nad zaszczepieniem wystarczającej liczby osób.

Wiadomość o winie: dotyczy niebezpieczeństwa, jakie COVID-19 stanowi dla zdrowia rodziny i społeczności. Dlatego najlepszym sposobem ich ochrony jest nie tylko zaszczepienie, ale także wspólna praca społeczeństwa w celu zaszczepienia wystarczającej liczby osób. Uczestnik proszony jest o wyobrażenie sobie poczucia winy, jakie odczuje, jeśli nie zostanie zaszczepiony, a następnie przekaże choroby.

Przesłanie wstydu: dotyczy niebezpieczeństwa, jakie COVID-19 stanowi dla zdrowia rodziny i społeczności: najlepszym sposobem ich" ochrony' jest szczepienie. Poproś uczestnika, aby wyobraził sobie wstyd, jaki odczuje, jeśli nie zostanie zaszczepiony i rozprzestrzeni choroby.

Wiadomość dotycząca gniewu: wiadomość dotyczy niebezpieczeństwa, jakie COVID-19 stanowi dla zdrowia rodziny i społeczności. Najlepszym sposobem ich "ochrony" jest zaszczepienie się i wspólna praca w celu zaszczepienia odpowiedniej liczby osób. Następnie słuchacz jest proszony o wyobrażenie sobie gniewu, jaki odczuwałby, gdyby nie został zaszczepiony i rozprzestrzenił choroby.

Przekaz zaufania do nauki: Komunikat o tym, jak zaszczepić się przeciwko COVID-19 jest najskuteczniejszym sposobem "ochrony" społeczności, że szczepienia są wspierane przez naukę: jeśli nie zostaniesz zaszczepiony, oznacza to, że nie rozumiesz, w jaki sposób infekcje rozprzestrzeniają się, czy jesteś jednym z tych, którzy ignorują naukę lub przeciwstawiają się czemuś….

Przesłanie patriotyzmu i odwagi - wiadomość opisująca, w jaki sposób strażacy na pierwszej linii, wojskowi i pracownicy służby zdrowia są patriotyczni i odważni: Ci, którzy nie chcą szczepić się przeciwko COVID-19, nie są patriotami ani odważnymi, są zdrajcami.

Nacisk propagandowy już się rozpoczął, najwyraźniej w związku z opublikowaniem przez USA Today artykułu zatytułowanego „Pokonaj COVID-19, żądając szczepień dla wszystkich. To jest patriotyczne ”. Właśnie tego rodzaju public relations możemy najbardziej oczekiwać w nadchodzących miesiącach.

Skuteczny totalitaryzm zależy od tego, czy cieszycie się niewolą
Książka Edwarda Bernaysa „Propaganda” z 1928 roku to lektura obowiązkowa dla każdego zainteresowanego zrozumieniem historycznych podstaw współczesnego public relations. W artykule zauważono, że w swojej książce Bernays:
„... ujawnił istnienie niewidzialnego rządu, który wykorzystywał propagandę do manipulowania umysłami opinii publicznej, aby zapewnić, że ci, którzy kontrolują dźwignie władzy, będą mogli wypracować pożądane rezultaty”.
Książka Edwarda Bernaysa z 1928 r. „Propaganda”

Współczesny Huxley i Bernays George Orwell, który napisał kultowy klasyk „1984”. W 1949 roku Huxley napisał podobno do Orwella, w którym stwierdził, że wierzy, iż władcy świata wkrótce „odkryją, że uwarunkowanie dziecka i narkohipnoza są skuteczniejszymi narzędziami rządzenia niż piłka nożna i więzienia, a żądza władzy może być w pełni zadowolony. sugerowanie ludziom, że kochają swoją niewolę ”.

Podstawowa technokracja
Technokracja to system inżynierii ekonomicznej i społecznej, który rozpoczął się w latach trzydziestych XX wieku w okresie największego kryzysu, kiedy naukowcy i inżynierowie zebrali się, aby rozwiązać problemy gospodarcze narodu.
Współzałożyciel Komisji Trójstronnej Zbigniew Brzezinski, profesor na Uniwersytecie Columbia, przy wsparciu finansowym Davida Rockefellera wniósł do Komisji koncepcję technokracji w 1973 roku. Od tego czasu technokraci bezszelestnie i nieubłaganie posuwali się naprzód, a ich program jest teraz coraz bardziej widoczny.
W istocie technokracja jest systemem gospodarczym, a nie politycznym. W rzeczywistości domaga się całkowitej demontażu systemu politycznego, w tym konstytucji. W rzeczywistości Konstytucja jest jedyną rzeczą, która tak długo powstrzymywała technokrację.

System zależy również od umiejętnej implementacji inżynierii społecznej. Po pełnym wdrożeniu ludzie nie będą w stanie skutecznie z nim walczyć, ale do tego czasu, poprzez pokojowe obywatelskie nieposłuszeństwo, wymianę informacji i sprawowanie władzy politycznej, nadal mamy szansę temu zapobiec .

Technokracja domaga się zniesienia systemów politycznych
Pod rządami technokratów narody muszą być kierowane przez niewybieralnych przywódców, którzy decydują, z jakich zasobów mogą korzystać firmy do wytwarzania określonych produktów i jakie produkty konsumenci mogą ostatecznie kupić. Technokracja jest zasadniczo systemem gospodarczym opartym na zasobach, w którym energetyka i inżynieria społeczna kierują gospodarką, a nie mechanizmy cenowe, takie jak podaż i popyt.

Wzorem jest Agenda ONZ 2030.

Nauka była nadużywana od dziesięcioleci

Technokracja wykorzystuje naukę do tworzenia sugestii. Ale te sugestie szybko zamieniają się w mandaty, co jest dokładnie tym, co widzieliśmy podczas tej "pandemii". Widzieliśmy to również ogólnie w przypadku szczepionek.

Ale pandemia COVID-19 ujawniła również, że istnieje znacznie większy plan, który obejmuje wszczepialne cyfrowe identyfikatory, dokumentację medyczną i paszporty szczepionek, cyfrową walutę, z których wszystkie zostaną ostatecznie połączone, aby algorytmy i automatyzacja mogły utrzymać wszystkich. online, wszędzie i przez cały czas.

Sztuczna inteligencja w podejmowaniu decyzji
Jest coraz więcej „inteligentnych” technologii, które śledzą wszystko, co każdy mówi i robią, oraz sztucznej inteligencji, która porządkuje, interpretuje i podaje zalecenia w oparciu o wszystkie te dane. Chodzi o to, że społeczeństwem będą rządzić zautomatyzowane algorytmy, które sprawią, że struktura polityczna stanie się nieistotna.

Na przykład możesz otrzymać wiadomość tekstową, że nadszedł czas na coroczne szczepienie. Jedź tam, weź szczepionkę i otrzymuj cyfrowy certyfikat szczepionki. Jeśli odmówisz, Twoje konta bankowe zostaną automatycznie zamrożone, elektroniczna przepustka do Twojego biura nie będzie działać, a Ty nie będziesz mógł przejść przez elektroniczny punkt kontrolny w sklepach spożywczych. Nie będzie z kim narzekać ani się kłócić. Masz obowiązek przestrzegać i robić pewne rzeczy, aby uczestniczyć w życiu społecznym dla wspólnego dobra. To powoli rozwinęło się wokół nas ...

Oświadczenia ludzi takich jak Bill Gates, wraz z technologiami, które on i inni wdrażają w różnych częściach świata (takie jak cyfrowy identyfikator, waluta, świadectwa szczepień i dokumentacja medyczna, wraz z wszczepialnymi chipami do śledzenia obecności pracowników, inteligentnymi urządzeniami i całe inteligentne miasta, żeby wymienić tylko kilka), możesz zacząć widzieć, jak wokół nas rozwija się pętla sterowania.

Przewidywalna siła technologii rozwija się w tempie wykładniczym, co oznacza, że jej zdolność do manipulowania zachowaniem rośnie w tempie, którego nie możemy w pełni zrozumieć.

Kluczowe jest odzyskanie kontroli nad samorządem
Co ważne, technokraci podważają suwerenność narodową. Zamiast frontalnego ataku na system, który nigdy nie zakończył się sukcesem, po prostu kawałek po kawałku podkopali narodową suwerenność.

Najskuteczniejszym sposobem walki jest lokalny aktywizm. Aby więc rozpocząć proces likwidacji, musimy odzyskać kontrolę nad naszymi samorządami i od nich zacząć.

Najwyżsi lokalni wybrani urzędnicy są odpowiedzialni za egzekwowanie tyrańskich edyktów rządu stanowego i federalnego. Gminy również mają dużą władzę. Mogą podejmować wiążące rezolucje, aby chronić obywateli przed technokratyczną agendą.

1 na 40 osób zostaje zraniona przez szczepionki (nawet więcej dopow.)

Pamiętaj, że wiodące obecnie opracowywane szczepionki COVID-19 nigdy wcześniej nie były licencjonowane do użytku przez ludzi i nie ma sposobu, aby określić, jakie mogą być długoterminowe konsekwencje, gdy zmienisz swoje ciało w wirusową fabrykę białek. Szczepionki na koronawirusa mają upartą tendencję do wywoływania paradoksalnych odpowiedzi immunologicznych. Robert F. Kennedy Jr.;, przedstawił niebezpieczeństwa tych szczepionek; (przesadna odpowiedz immunologiczna)

Dane z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Amerykańskiej Agencji ds. Jakości Badań w Opiece Zdrowotnej sugerują, że 2,6% wszystkich szczepionek szkodzi szczepionym. Oznacza to, że 1 na 40 osób, a nie 1 na milion, jak nam wielokrotnie powtarzano , jest rannych w wyniku szczepień. Robert Kennedy Jr. dokonał przeglądu tych danych podczas niedawnej dyskusji z adwokatem Alanem Dershowitzem na temat szczepionek w Internecie, w .
Amerykański sąd ds. Szczepionek zapłacił również 4 miliardy dolarów pacjentom trwale uszkodzonym lub zabitym przez szczepionki, a to tylko niewielka część wszystkich wniesionych spraw. Według Kennedy'ego mniej niż 1% rannych trafia do sądu ze względu na wysoki standard ustalony dla udowodnienia związku przyczynowego.

W trakcie kampanii szczepień pamiętaj, aby rozważyć potencjalne ryzyko i korzyści, które mogą mieć zastosowanie w Twojej konkretnej sytuacji, i unikać popadania w emocjonalne wyzwalacze. Kampania public relations ma być zmanipulowana, aby wywołać strach u tych, którzy nie zdecydowali się na szczepienie, i ma na celu ich skazanie na szczepienie.

Świadomość, że jesteśmy manipulowani (,odrzucenie szczepionek i uświadamianie innych ), da nam perspektywę walki o wolną i zdrową ludzkość.

Publikacje na temat Szczepionek przeciwko koronawirusowi zobacz więcej:
https://cienciaysaludnatural.com/vacuna-contra-covid-19/
https://cienciaysaludnatural.com/los-test-pcr-no-son-aptos-para-diagnosticar- infekcja-by-sars-cov-2 /
https://cienciaysaludnatural.com/interferencia-de-virus-y-lo-basico-sobre-el-sistema-immunitario/
https://cienciaysaludnatural.com/director-medico- de-modern-sold-its- share -of-this-company /
https://cienciaysaludnatural.com/vacunas-covid-19-presion-en-europa-para-que-sea-obligatoria/
https: // cienciaysaludnatural. com / dangers-of-nanoparticles-in-vaccines-against-coronavirus-de-pfizer-and-modern /
https://cienciaysaludnatural.com/anuncian-immunidad-legal-vacuna-covid-19/
https://cienciaysaludnatural.com/peligros-de-la-mejora-dependiente-de-anticuerpos-de-la-vacuna-contra-coronavirus/
https://cienciaysaludnatural.com/fda-dara-licencia-a-vacuna- przeciw-covid-z-przypuszczalną-skutecznością-30-50-of-niepewny-czas trwania /
https://cienciaysaludnatural.com/la-vacuna-contra-el-coronavirus-peligros/
https://cienciaysaludnatural.com/ poważne-wątpliwości-dotyczące-bezpieczeństwa-i-skuteczności-szczepionek-przeciwko-koronawirusowi /
https://cienciaysaludnatural.com/universidad-de-oxford-ahora-va-a-experimentar-su- szczepionka-z-chlopcami /

Bibliografia:
1, Reuters 30 lipca 2020 r
2 FDA.gov Scott Gottlieb
3 Pfizer 27 czerwca 2019 r
5, Clinicaltrials.gov COVID-19 Vaccine Messaging, Part 1, Identifier: NCT04460703
7 USA Today, 10 sierpnia 2020 r
8, Płonąca platforma, czy miłujesz swoją niewolę?
12 Rada Dyrektorów Obrony Zdrowia Dziecka
13 YouTube Debata na temat szczepionek - Kennedy Jr. vs Dershowitz, 23 lipca 2020 r

cienciaysaludnatural.com AOteam.net © Możesz nam pomóc, zostawiając konstruktywny komentarz, udostępniając nasze publikacje w swojej sieci społecznościowej.

Globalna depopulacja za pomocą nowej szczepionki


Teraz dochodzimy do prawdziwej misji „plandemii” chodzi o globalną depopulację za pomocą nowej szczepionki, która ma na celu masowe mordowanie miliardów ludzi i gwałtownie zmniejszyć populację rasy ludzkiej na Ziemi.
Edward7
Kiedy NANOCZIP i/lub TATUAZ zamiast maseczki???
zdaniemdocenta.neon24.pl/post/156982,kiedy-na…
A tak przy okazji – spróbujcie już dziś coś „kupić lub sprzedać” bez maseczki,... póżniej szczepionki ....