Zasvěcení medžugorskému zjevení NENÍ zasvěcením Panně Marii

Po ovoci poznáte. Pro církev (pro bohoslužebné přijímání Krista) to nepřineslo dobré ovoce. 23.2.2020 bolo spoločné zasvetenie 2 arcidiecézí a 1 diecéze Slovenska Panne Márii dle www.youtube.com/…
F.L.Věk
www.youtube.com/watch Byl jsem v Medjugorji r. 1997. Tehdy jsem se celých 14 dní modlil ne ke Gospě, ale výhradně k Ježíši. Odjížděl jsem v jistotě, že Medjugorje je dílo satana.
Frog
@F.L.Věk Ano, přesně tak. Zjevuje se tam dáma s kopyty, jak to nazval Malachi Martin.
For Catholics Only-Malachi Martin-Medjugorje-The Great Marian-Catholic Apostasy
www.youtube.com
Ďábel se nemůže plně inkarnovat do podoby nebeských bytostí, takže Gospě chybějí nohy, a místo nich má kopyta, která jsou zakryta mráčkem.
Jaké to byly zpočátku zdravé a pěkné děti, a co je z nich dnes?
Medjugorje…More
@F.L.Věk Ano, přesně tak. Zjevuje se tam dáma s kopyty, jak to nazval Malachi Martin.
For Catholics Only-Malachi Martin-Medjugorje-The Great Marian-Catholic Apostasy
www.youtube.com
Ďábel se nemůže plně inkarnovat do podoby nebeských bytostí, takže Gospě chybějí nohy, a místo nich má kopyta, která jsou zakryta mráčkem.
Jaké to byly zpočátku zdravé a pěkné děti, a co je z nich dnes?
Medjugorje - Podle ovoce poznáte strom
Medjugorje - Podle ovoce poznáte strom
Na fotkách jsou Ivan, Jakov a Vicka. Nakonec už jediná Mirjana vypadá ještě jako člověk, takže je pro celou tuto $$$ agendu jako jediná použitelná pro další "zjevení". Zde je ukázka jejího spiritismu, a to musí přece každý rozpoznat, aniž by musel být psychiatr nebo psycholog:
Oct 2, 2016 - Mirjana's apparition
www.youtube.com
F.L.Věk
Stárneme všichni, jsem úplně stejný ročník narození jako první "vizionáři", ale to podstatné je, co se za rysy ukládá do tváře. To je ono ovoce. Vicka tenkrát ještě vypadala celkem dobře, ale byla neustále týraná hladovkama, které ji Gospa ukládala, až z ní je troska. Obecně se dnes nazývá ulice vizionářů ulicí milionářů, kšeft z cetek byl už tenkrát v 97 roce velmi výnosný. Samý stánek s tisíci …More
Stárneme všichni, jsem úplně stejný ročník narození jako první "vizionáři", ale to podstatné je, co se za rysy ukládá do tváře. To je ono ovoce. Vicka tenkrát ještě vypadala celkem dobře, ale byla neustále týraná hladovkama, které ji Gospa ukládala, až z ní je troska. Obecně se dnes nazývá ulice vizionářů ulicí milionářů, kšeft z cetek byl už tenkrát v 97 roce velmi výnosný. Samý stánek s tisíci modloslužebnýma předmětama a mezitím pobíhal tehdy ještě Barbarič. Chtěl jsem ho alespoň pozdravit, ale koukal skrze mně někam do dáli, takže mně vůbec nevnímal:)) Byl tam ještě shodou okolností ve stejném baráku ubytovaný Mráček se svým zájezdem a to byly teprve perly.))) Ačkoli jsem nebyl s nimi, nutili mně dělat všechno podle nich..abych prý získal všechny milosti. Bylo mi řečeno, že musím jet do Medjg minimálně desetkrát, abych všechny milosti v podstatě vyhandloval. Mráčkova pravá ruka Monika mně pak v poslední den chytla před kostelem a téměř zuřivě plačtivě se mně snažila říct, že pokud nezačnu chodit na jejich seance, budu zavržený. Viděl jsem v ní nemocného člověka. Pěkná tečka za pobytem byla, když jsem si s sebou bral u fontánky "zázračnou" vodu na cestu, vedle čepoval takový korpulentnější bodrý Moravák vzezření herce Růžičky a když nabíral vodu, tak mi s potutelným úsměvem šeptl: "Až přijedem dom, bude z teho šlivovica".)))))))) Tož tak v Medjugorji, nikdy jsem tam samozřejmě už ani nepáchl:)
Frog
@Dana22 Jistěže, ta záře byla viditelná v celé Evropě. Moje matka mi před mnoha lety vyprávěla, jak tu záři sama viděla, a hned pochopila, že bude válka. Jenže dopředu tehdy nikdo nemohl vědět, jaká bude intenzita záření a z jakých lokalit bude tento úkaz jasně viditelný. Hitler byl známý tím, že se obklopoval celým týmem astrologů, kteří mu věštili, kdy je vhodné tu či onu akci rozjet. Aby …More
@Dana22 Jistěže, ta záře byla viditelná v celé Evropě. Moje matka mi před mnoha lety vyprávěla, jak tu záři sama viděla, a hned pochopila, že bude válka. Jenže dopředu tehdy nikdo nemohl vědět, jaká bude intenzita záření a z jakých lokalit bude tento úkaz jasně viditelný. Hitler byl známý tím, že se obklopoval celým týmem astrologů, kteří mu věštili, kdy je vhodné tu či onu akci rozjet. Aby měl jistotu, onu záři zřetelně uvidí, očekával ji raději na balkóně v horách.
Dana22
re:Frog
Kňaz, otec Eirene,poukázal v jednom videu o Fatime, na túto žiaru.
Myslím,že otec Eirene robil rozhovor so starenkou zo Slovenska,ktorá tú žiaru videla.
Na Slovensku žiaru videlo viac ľudí.
Žiara sa spomína aj v knihe Boli raz tri malé deti.

kniha z roku 1944

C. BARTHAS Boli raz tri malé deti

Vydal spolok sv. Vojtecha v Trnave, 1944
Ružencovej Panne Márii Fàtimskej

docplayer.cz/106860…More
re:Frog
Kňaz, otec Eirene,poukázal v jednom videu o Fatime, na túto žiaru.
Myslím,že otec Eirene robil rozhovor so starenkou zo Slovenska,ktorá tú žiaru videla.
Na Slovensku žiaru videlo viac ľudí.
Žiara sa spomína aj v knihe Boli raz tri malé deti.

kniha z roku 1944

C. BARTHAS Boli raz tri malé deti

Vydal spolok sv. Vojtecha v Trnave, 1944
Ružencovej Panne Márii Fàtimskej

docplayer.cz/106860589-C-bar…

v knihe na str. 85,86..

www.youtube.com/watch

Poznámka o polárnej žiare, v ktorej Lucia poznala z
namenie Božie, oznamujúce terajšiu vojnu.
26. januára 1938 všetky noviny priniesli správy o n
eobyčajnej polárnej žiare, spozorovanej predošlú
noc vo všetkých krajinách západnej Európy, medzi 21
;23. hod.
V čase sa všetky správy zhodujú. V opise sa rozchád
zajú: „žiara prechádzala z tmavočervenej do fia;
lovej farby“ (Fribourg, Švajčiarsko); „obloha bola
zaliata krvavočervenou žiarou“ (v Brainçone,
v Alpách, ľudia pracovali bez umelého svetla);... „
Zjavila sa akási ružová dúha; vyzeralo to, ako by sa
86
na oblohe odrážal dajaký obrovský požiar. Postupom
času úkaz zmizol a na oblohe zasvietili belavé
lúče, ale potom sa zasa objavila predošlá žiara“ (B
elgické pobrežie).
Máme zaznačené správy z Bavorska, Rakúska, Maďarska
, Švédska, Nórska, Londýna, Ríma, Lom;
bardie, Grécka, Poľska atď...
Niektoré noviny pokúšali sa úkaz vedecky vysvetliť,
ale potom umĺkli.
Koniec.

www.youtube.com/watch
Frog
@Hermenegild Podle fatimských zjevení bylo vypuknutí 2. světové války vázáno na předchozí událost - polární záři. Adolf Hitler o tom věděl a na tento úkaz čekal na balkóně své víkendové vily v bavorských horách spolu se svým hlavním architektem Albertem Speerem. Když se záře objevila, Hitler povídá Speerovi, tak jsme rozbili Československo, a můžeme teď začít válku. Garabandalskému Varování …More
@Hermenegild Podle fatimských zjevení bylo vypuknutí 2. světové války vázáno na předchozí událost - polární záři. Adolf Hitler o tom věděl a na tento úkaz čekal na balkóně své víkendové vily v bavorských horách spolu se svým hlavním architektem Albertem Speerem. Když se záře objevila, Hitler povídá Speerovi, tak jsme rozbili Československo, a můžeme teď začít válku. Garabandalskému Varování ale žádná podobná událost nebude předcházet, a nikdo jej nemůže dopředu ohlásit, na rozdíl od po něm následujícím Zázraku. Poselství, která tvrdí, že ohlásí Varování pár dní předem, nepochází z nebe, ale z pekla.
Hermenegild
Panna Mária Fatimským pastierikom povedala, že keď Európa uvidí zvláštne svetlo, bude to znamenať vypuknutie 2. svet. vojny. A to svetlo bolo v konkrétny dátum. Tak prečo neveríte posolstvám z neba, ktoré majú jediný dôvod, aby sa ľudia kajali? lebo potom už bude neskoro!!!!, keď sa posolstvo naplní.
Frog
Velké Varování z Garabandalu má iminentní statut. To znamená, že žádná událost mu nemůže předcházet, která by na jeho konkrétní datum poukazovala. Platí proto pro něj ono Ježíšovo, nikdo nezná dne ani hodiny, jen Otec můj. Oproti tomu Medjugorje jako falešná kopie Garabandalu bude ohlašovat všechna tajemství včetně Varování několik dní dopředu. Jakou tedy New Age kamufláž Varování bude …More
Velké Varování z Garabandalu má iminentní statut. To znamená, že žádná událost mu nemůže předcházet, která by na jeho konkrétní datum poukazovala. Platí proto pro něj ono Ježíšovo, nikdo nezná dne ani hodiny, jen Otec můj. Oproti tomu Medjugorje jako falešná kopie Garabandalu bude ohlašovat všechna tajemství včetně Varování několik dní dopředu. Jakou tedy New Age kamufláž Varování bude Medjugorje vlastně ohlašovat?
Dana22
Frog
@Dana22 Díky, Dano, za linky. Škoda, že se otec Eirene nedostal i ke 3. tajemství, ale asi si nechtěl znepřátelit vatikánskou vrchnost, kdyby uvedl jeho veřejné vyhlášení v roce 2000 ve Fatimě jako neplatné. JPII i BXVI věděli, že text je vystřižený a neúplný, tak to dali přečíst zednáři Sodanovi s tím, že podle kanonického práva vyhlášení pravého zjevení přináleží pouze papeži nebo prefektovi …More
@Dana22 Díky, Dano, za linky. Škoda, že se otec Eirene nedostal i ke 3. tajemství, ale asi si nechtěl znepřátelit vatikánskou vrchnost, kdyby uvedl jeho veřejné vyhlášení v roce 2000 ve Fatimě jako neplatné. JPII i BXVI věděli, že text je vystřižený a neúplný, tak to dali přečíst zednáři Sodanovi s tím, že podle kanonického práva vyhlášení pravého zjevení přináleží pouze papeži nebo prefektovi pro věrouku, ale nikoli státnímu sekretáři. Tak dali potichu najevo, že to, co bylo zveřejněno, není skutečné 3.tajemství.
Souhlasím s otcem Eirenem i s argumenty dona Gobbiho, že Rusko doposud zasvěceno nebylo. Dona Gobbiho jsem viděl po velvetu v Šaštíně, obsahově mi byla jeho kniha blízká, jen je třeba být opatrný v klasifikaci poselství: Přímá zjevení od Panny Marie to rozhodně nejsou, jsou tam chyby v datování. Je tam např. zajímavá interpretace ďáblova čísla 666: 1 x 666 = islám, 2 x 666 = protestantismus, a 3 x 666 = Antikrist, tedy rok 1998 je zde uváděn jako vystoupení Antikrista. Antikrist se zatím veřejně neobjevil, ale vzhledem k současným na obrátkách nabírajícím světovým událostem není vyloučeno, že nastoupí na scénu ještě tento rok.