Clicks49
lt.news

Vyskupas Šneideris: Pranciškus ne tik skatina, bet ir apdovanoja Kristaus išdavikus

Šiandienos Bažnyčios krizė yra susijusi ir giliai įsišaknijusi bei persipynusi su laisvaisiais masonais, portalui RemnantNewspaper.com pasakojo vyskupas Atanazijus Šneideris (Athanasius Schneider) (lapkričio 2 d., vaizdo įrašas žemiau).

Dvasininkas laisvuosius masonus apibūdina kaip „antikinę bažnyčią“ ir „Kristaus priešų bažnyčią“, aiškindamas, kad jos apskritai nėra prieš religiją, bet prieš Jėzaus Kristaus, jo bažnyčios ir dieviškojo Apreiškimo unikalumą ir išskirtinumą.

Anot Šneiderio, XX-ojo amžiaus modernistai laikėsi panašaus mąstymo kaip ir laisvieji masonai, tačiau nebūtinai esant jų nariais.

Jis pastebėjo, kad modernizmo skverbimasis į Bažnyčią pasiekė aukščiausią tašką būtent Vatikano II-ajame Susirinkime (1962–1965) ir kad ši asamblėja buvo naudojama skatinti laisvųjų masonų natūralistinį, antropocentrinį ir reliatyvistinį mąstymą. Po Susirinkimo modernistai ir net tikri laisvųjų masonų nariai užėmė aukštas Bažnyčios pozicijas.

Su Pranciškumi valdžioje „tikrieji eretikai“ ir „katalikiškos tiesos paneigėjai“ yra ne tik paaukštinami aukštose Bažnyčios tarnybose, bet ir netgi „apdovanojami už Kristaus išdavystę“, – pastebėjo Šneideris.

#newsTcspmxphwa