Bóg obecny w Eucharystii ma już dosyć zniewag, dlatego dopuścił czasowe zamknięcie swoich domów

Coraz więcej faktów wskazuje na to, że panika koronawirusowa jest pretekstem do oficjalnego utworzenia rządu światowego i zniewolenia ludzkości, a zwłaszcza zniszczenia Kościoła, który na szczęście …
Dana22
Dana22
MementoMori+++
Pan Bóg ma dość letniości i zakłamania i nieznajomości Pisma Świętego przez wielu katolików w tym biskupów i hierarchów Mt 13 24-30. To co Bóg dał wielu wzgardziło tym, kradnąc łaski od Boga, lecz do Boga się nie przyznają .
A ta letniość i apostazja , z kolei dały miejsce NWO i sektom .
predex
wirus jako nowy miecz Boży.
Henri_Kumans
Podzielam całkowicie te poglądy. Po co Bóg ma cierpieć profanację, afront i wszelkiego rodzaju brak elementarnego uszanowania? Ba, co ja mówię, brak dobrego wychowania. Tak też, aby nie pomnażać miary potępienia tych co tak postępują, po prostu uniemożliwił im grzeszenie... zamykając kościoły.
Matricaria
,,Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego credo, opieranie się któremu jest karane ekskomuniką społeczną” .
www.tvp.info/47874008/benedykt-xvi-wy…

Papież senior w najnowszej książce rozprawia się ze świętymi krowami jakie powprowadzano nawet do kościołów.Zapewne będzie oburzenie za określenie produkcji istot ludzkich w laboratoriach.No właśnie,sztucznie …More
,,Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego credo, opieranie się któremu jest karane ekskomuniką społeczną” .
www.tvp.info/47874008/benedykt-xvi-wy…

Papież senior w najnowszej książce rozprawia się ze świętymi krowami jakie powprowadzano nawet do kościołów.Zapewne będzie oburzenie za określenie produkcji istot ludzkich w laboratoriach.No właśnie,sztucznie stworzone życie ludzkie nie jest tym czym powinno być poczęcie,praktyka in vitro prowadzi do zbrodniczych procederów.Miejmy nadzieję że głos papieża seniora obudzi sumienia i skłoni do skruchy lekarzy parających się koszmarnym mnożeniem embrionów i zamrażaniem ich "na potem".
Matricaria
Epidemia jest szansą aby zmienić przyzwyczajenia które już się nie sprawdzają.Weźmy sprawę Pierwszej Komunii, można przystąpić do niej w małym gronie,bez tej hucznej oprawy i kto ma rozum tak właśnie robi,wreszcie wychodzi na jaw kto jest najważniejszy w tej ceremonii.Mamy XXI wiek a tkwimy mentalnie w poprzednim kiedy normą było ośmiogodzinny czas pracy i wolne niedziele,biskupi muszą zauważyć …More
Epidemia jest szansą aby zmienić przyzwyczajenia które już się nie sprawdzają.Weźmy sprawę Pierwszej Komunii, można przystąpić do niej w małym gronie,bez tej hucznej oprawy i kto ma rozum tak właśnie robi,wreszcie wychodzi na jaw kto jest najważniejszy w tej ceremonii.Mamy XXI wiek a tkwimy mentalnie w poprzednim kiedy normą było ośmiogodzinny czas pracy i wolne niedziele,biskupi muszą zauważyć jak to wszystko się pozmieniało,nie da się owocnie funkcjonować w systemie koszarowym.
Przerażająca jest siła przyzwyczajenia ale w końcu przychodzi fala i zabiera to co zmurszałe.
MementoMori+++
„Lepiej, by kościół był pusty niż sprofanowany " św. O. Pio
Weronika-S.
To jest fatalne, że katoliccy księża są dogmatykami w kwestiach pozareligijnych, kiedy to trzeba się wykazać się trzeźwością umysłu i realizmem. Wierzą w tego koronawirusa, nie skontrolują statystyk zgonów, np marzec rok 2018, 2019 i 2020.
Rezolutny kapłan czy biskup od razu się zreflektuje, że nie ma więcej pogrzebów w parafii, dekanacie czy diecezji. Zwrócić należy uwagę też, że w USA od dawna …More
To jest fatalne, że katoliccy księża są dogmatykami w kwestiach pozareligijnych, kiedy to trzeba się wykazać się trzeźwością umysłu i realizmem. Wierzą w tego koronawirusa, nie skontrolują statystyk zgonów, np marzec rok 2018, 2019 i 2020.
Rezolutny kapłan czy biskup od razu się zreflektuje, że nie ma więcej pogrzebów w parafii, dekanacie czy diecezji. Zwrócić należy uwagę też, że w USA od dawna dopuszczono eutanazję, w Anglii w 2018, a we Włoszech w 2019. Czyżby to było przygotowanie do koronawirusa. Przecież od długich lat mówiło się od depopulacji.
Gdy porównamy liczbę zgonów w Polsce w III 2018 i III 2020 okazuje się, że w III 2018 roku zmarło o 4143 więcej ludzi niż w III 2020, podczas ogłoszonej pandemii. Czy to więc nie ciekawa ta maseczkowa pandemia? Ale latem może być zwiększenie liczby zgonów, z powodu masek blokujących dostęp powietrza do organizmu człowieka..
przeciwherezjom
koronaświrus to realnie rzecz biorąc - demon. To jest diabelskie zwodzenie, na które może nawet w większym stopniu niż zwykli ludzie narażeni są księża. Tam gdzie zwodzi demon nie ma logiki, trzeźwego myślenia - świat demonów to świat absurdów i zastraszenia.
tekla
Proboszcz powiedział, by przy kapliczkach zbierać się w małych grupach. Zaczynam wątpić w inteligencję niektórych księży. I tak już się prawie nikt nie modli przy kapliczkach.
przeciwherezjom
"Wobronie tradycji" - to nie Saraha odrzucono tylko prawdziwego Papieża Benedykta XVI. Odrzucenie Papieża na rzecz antypapieża?! Masakra! Nic nie pomoże półśrodek w postaci posłuszeństwa naukom najbardziej pobożnych kardynałów. Oni nie mają pieczęci Bożej do prowadzenia Kościoła - taką władzę ma tylko prawdziwy (a nie uzurpator) Ojciec Święty!!!
Weronika-S.
Gdzież tam kapłani i biskupi są zdolni w tym czasie do jakichkolwiek wniosków. Dalej straszą koronawirusem i wpatrują się w maski. Mam wrażenie, że dla niektórych to wiatr w żagle. Nawet ułożono modlitwę .,koronawirusową,,. Samo określenie koronawirus w ustach kapłana to jakiś nienaturalny zgrzyt.