Clicks11

Dr Z. Kękuś (PPP 216) Nie będę prezydentem, będę pacjentem... psychiatryka

Bob
Źródło: www.youtube.com/watch U schyłku 2019 r. informowałem Państwa, że z radością przyjąłem propozycję grupki Polaków reprezentowania ich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, nie …More
Źródło: www.youtube.com/watch
U schyłku 2019 r. informowałem Państwa, że z radością przyjąłem propozycję grupki Polaków reprezentowania ich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, nie żeby Polin, jak mawia obecny prezydent Andrzej Duda.
Nie będę jednak Prezydentem. Będę pacjentem psychiatryka, gdzie mnie chce umieścić gromadka prokuratorów i sędziów z Krakowa. Chcą mnie pozbawić wolności, bo się na mnie pogniewał, za słowa o nim, jeden z nich, prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza Bartłomiej Legutko. A niby żyjemy w demokratycznym państwie prawnym urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.
Niby prokuratorzy, sędziowie mają dokonywać oceny dowodów w oparciu o zasady prawidłowego rozumowania. Co się tyczy prawidłowego rozumowania... O tym, że u szefa wszystkich szefów w Prokuraturze, Zbigniewa Ziobry już w 1996 roku zdiagnozował sędzia dr Andrzej Zachuta... zupełne stępienie racjonalnego myślenia już Widzów kanału PPP informowałem.
W PPP 216 prezentuję zastępcę dyrektora Biura Prezydialnego Prokuratury Krajowej Beatę Sobieraj-Skonieczną...