m.rekinek
11.5K

Nawet 28-krotny wzrost liczby martwych urodzeń !

Wyciek e-maila ze szpitala. Pracownik szpitala we Fresno w Kalifornii ujawnił mediom e-mail pokazujący, że odsetek martwych urodzeń gwałtownie rośnie od czasu wprowadzenia „szczepionek” na koronawirusa Wuhan (Covid-19).

Jak ujawnił e-mail, w sierpniu tego roku w placówce doszło do 22 martwych urodzeń. Oczekuje się, że trend będzie kontynuowany, kontynuowano.

Do tej pory we wrześniu było siedem martwych urodzeń, choć w momencie składania raportu minęło zaledwie osiem dni w miesiącu. Ekstrapolując na październik, spodziewamy się, że całkowita liczba martwych urodzeń w szpitalu we wrześniu wyniesie około 40, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w sierpniu.

Przed Operacją Warp Speed średnia liczba martwych urodzeń na miesiąc w omawianym szpitalu wynosiła mniej niż 1.

Tylko około dwóch zgonów co trzy miesiące było zgłaszanych w placówce przed wprowadzeniem zastrzyków Fauci Flu.

The Epoch Times , który był jednym z pierwszych, który otrzymał ten e-mail, skontaktował się z naczelną pielęgniarką, która wysłała go w celu uzyskania wyjaśnień. W chwili pisania tego tekstu nie otrzymano żadnej odpowiedzi.

Według dr Jamesa Thorpe'a, lekarza z Florydy, który specjalizuje się w medycynie matczyno-płodowej, treść ujawnionego e-maila jest zgodna z ustaleniami ponad 1300 recenzowanych artykułów opublikowanych w ciągu ostatnich 15 miesięcy.

Ciężkie powikłania i śmierć są częstymi następstwami po wstrzyknięciu w przypadku chińskiej grypy. Jednak tylko ułamek tych przypadków pojawia się w rządowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień (VAERS).

„Ten strzał został zaprojektowany, aby przejść do jajnika; ten strzał miał na celu przekroczenie bariery mózgowej. To ujęcie zostało zaprojektowane tak, aby było wszędzie” – ujawnił dr Chris Alan Shoemaker w przemówieniu na
Parliament Hill w Ottawie w Kanadzie.

„I dlatego ludzie umierają w tak dziwnych okolicznościach, niewyjaśnionych okolicznościach, a liczby są przerażające.
67% osób, które zaszczepiono się w czasie ciąży, traci ciążę”.

Okazuje się, że wewnętrzna dokumentacja Pfizera pokazuje, że liczba ta jest jeszcze wyższa, ponieważ 28 na 29 ciężarnych kobiet traci dzieci po tym, jak zostały zaszczepione za grypę z Wuhan.

Dlatego dr Sucharit Bhakdi wielokrotnie ostrzegał kobiety w ciąży przed przyjmowaniem szczepionki (szczepionek). Zrobienie tego jest zasadniczo życzeniem śmierci dla dziecka, ponieważ szanse na urodzenie martwego dziecka są wyjątkowo wysokie.

„Ulotka do opakowania szczepionki od Biotech mówi nawet, że kobiety w ciąży nie mogą być szczepione, ponieważ nie można wykluczyć obrażeń poszczepiennych”, mówi Bhakdi. „A jeśli młoda kobieta zdecyduje się na szczepienie, powinna unikać zajścia w ciążę przez dwa miesiące”.

Pomimo ostrzeżeń, wiele kobiet w ciąży poszło naprzód i i tak dostało zastrzyk, co spowodowało wiele dodatkowych martwych urodzeń i niepotrzebne cierpienie związane z tą tragiczną utratą nienarodzonego ludzkiego życia.

„Wiedzieli i nic z tym nie zrobili” – napisał komentator. „Wiedzieli, że zakrzep nie zatrzymuje transmisji i kłamali. Biden kłamał i miliony zginęły lub umrą”.
„Wszystkich wielkich i ostracyzmowania tych, którzy byli sceptyczni i mądrzy. Wszyscy krewni, którzy wyśmiewali i zawstydzali swoje dzieci, aby to zdobyć. Nie mają wstydu. Myślą, że zapomnimy. Ja nigdy nie zapomnę.”

Inny zwrócił uwagę, że te rewelacje są powodem, dla którego niektórzy, w tym Emily Oster z The Atlantic , wzywają teraz do kowbojskiej „amnestii” – ponieważ wiedzą, że My, naród, chcemy nie tylko odpowiedzi, ale sprawiedliwości za te zbrodnie przeciwko ludzkości.

Najnowsze informacje o zastrzykach z chińskiego wirusa można znaleźć na stronie Vaccines.news .

============================================

Obszary Kanady o wysokim popycie „szczepionek” na Covid odnotowały 28-krotny wzrost liczby martwych urodzeń

Nowa fala martwych urodzeń rozprzestrzenia się w całej Kanadzie, a winowajcą jest „szczepienie” przeciwko koronawirusowi Wuhan (Covid-19).

Według dr Daniela Nagase, przypadki martwych urodzeń w Kanadzie gwałtownie rosną, szczególnie u tych, którzy zostali „w pełni zaszczepieni” zgodnie z mandatami rządowymi.

W mniej więcej czterominutowym filmie Nagase wyjaśnia, że to zjawisko występuje wyłącznie u zaszczepionych matek.

Na przykład w Waterloo wskaźnik martwych urodzeń jest obecnie 25 razy wyższy niż normalnie , ale znowu tylko wśród w pełni zaszczepionych matek.

Dane te pochodziły od prokuratora wojewódzkiego (podobnego do stanowego prokuratora generalnego), który otrzymał je od pielęgniarki pracującej w miejscowym szpitalu.

Nagase mówi, że w przeszłości rozmawiał z innymi lekarzami, którzy mówili wiele takich samych rzeczy, ale teraz milczą dla własnej ochrony.

Urzędnicy państwowi nie mogą cytować żadnych danych na poparcie szczepionek przeciw krowim, powiedz społeczeństwu, aby po prostu uwierzyli

Tymczasem szpitale w całej Kanadzie zaprzeczają prawdzie i udają, że wszystko jest w porządku.

„W tym roku mieliśmy 982 porody w Cambridge i cztery porody martwe” – poinformowała Kristin Wadsworth, szefowa położnictwa i ginekologii w Cambridge Memorial Hospital.

„To współczynnik martwych urodzeń wynoszący 0,41 procent, czyli nasza średnia”.

Problem polega oczywiście na tym, że Nagase mówi prawdę . Liczba martwych urodzeń masowo wzrasta na obszarach, gdzie liczba szczepionek jest wysoka, w tym w całej Kolumbii Brytyjskiej.

MPP Rick Nicholls zapytała minister zdrowia Ontario Christine Elliott o rzekome dane potwierdzające bezpieczeństwo szczepionek Fauci Flu dla kobiet w ciąży, na co odpowiedziała niewiele więcej niż „zaufaj mi” jako dowód.

W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak Nicholls prasuje Elliott w tej sprawie, wraz z jej boleśnie nienaukową odpowiedzią.

„Innymi słowy, nie ma dowodów, które mogłaby cytować, ale powinieneś nam zaufać, ponieważ wszyscy doszliśmy do wniosku, że jest to bezpieczne”, pisze Steve Kirsch w swoim Substack. – Pocieszające, prawda? Brak prawdziwych danych na ten temat, ale jak powiedziałby Bobby McFerrin: „Nie martw się, bądź szczęśliwy”.

„Zauważ, że Nicholls jest jednym z naprawdę dobrych facetów: jest teraz niezależny po tym, jak został wyrzucony z Postępowej Partii Konserwatywnej z powodu swoich poglądów na temat szczepionki. Najwyraźniej w Postępowej Partii Konserwatywnej nie wolno ci mówić prawdy.

Wydaje się, że ten całkowity brak dowodów na poparcie dalszego stosowania szczepów na szczepienie kopytne jest więcej niż wystarczający, aby zniechęcić racjonalnych ludzi, którzy wierzą w naukę, do ich całkowitego pominięcia. Ci, którym i tak zostaną wstrzyknięci, nie będą mieli usprawiedliwienia dla jakichkolwiek konsekwencji, które mogą się pojawić (ani żadnego środka odwoławczego).

„Na rządzie spoczywa obowiązek udowodnienia za pomocą faktów, że blokady [i] ciągłe pilne nakazy są uzasadnione, a teraz mandaty na szczepionki” – napisał jeden z czytelników Kirscha. „Nie mają żadnego, dlatego ciągną sprawy sądowe”.

Urodzenia martwego dziecka nie będą badane, ponieważ są ukrywane” – dodał ten sam czytelnik. „Być może za kilka lat będzie się to pojawiać, ale teraz wciskaj szczepionki jako bezpieczne. Wariant omikronowy jest łagodny. Lekarze z RPA z UE i wszyscy się zgadzają. Ale nasi szaleni psychotycy kontynuują kłamstwa.

Wszystko to wydaje się być częścią rytuału masowej dehumanizacji, w którym ludziom poddaje się pranie mózgu, aby myśleli, że są „nieczyści” bez zastrzyku.

Ci, którzy odmawiają podporządkowania się, w swoich krajach zamieniają się w obywateli drugiej kategorii.

Nieszczęście i śmierć szerzą się z powodu „szczepionek”. Aby być na bieżąco, odwiedź Genocide News | Genocide News – Genocide Information .

Źródła tego artykułu obejmują:

28X increase in stillbirths in multiple parts of Canada?
BrightLightNews.com
Youtube
NaturalNews.com
RAIRFoundation.com
NaturalNews.com
Walczyć o prawdę
Znam bezpośrednio taki przykład, dwoje dzieci tej samej matki i ojca zmarło w łonie. Były to kolejne ciąże, chłopiec i dziewczynka. Czy to nie pewien sposób symboliczne?