uk.news
34

Звичайні кладовища: "масові поховання" в Канаді виявилися черговим фейком

2 липня, в бесіді з GlobalNews.ca, колишній керівник району, Софі П'єр, розповіла, що "знайдені" людські останки, які були виявлені в 182 могилах на території колишньої закритої школи в місті Кутеней в Британській Колумбії, не є чимось несподіваним або дивним.

Про існування кладовища було відомо давно. Дерев'яні хрести, які позначали місця поховань, згнили за ці роки. П'єр додає: "Немає нічого нового. Ми знали, що там знаходиться цвинтар. Немає нічого дивного в тому, що на території кладовища є могили".

Школа Кутеней працювала в період з 1890 по 1970 рік і належала Місіонерам Облатам Непорочної Марії, а пізніше влада Канади використовувала цю будівлю для навчання місцевих корінних жителів.

Після "виявлення" кількох шкільних кладовищ противники церкви, за підтримки ЗМІ, звинуватили церкву в "геноциді". Через це приблизно двадцять церков в Канаді були спалені або понівечені. Нижче представлений ролик, на якому ви можете побачити церкву приходу Апостола Тадея, яка була знівечена 1 липня.

На території закритих шкіл, які створювалися і працювали під контролем уряду з початку ХІХ століття для навчання місцевих індіанців, школярі часто вмирали. Причиною цього був високий рівень смертності, пов'язаний з великою кількістю невиліковних в той час захворюваннь.

Помилкові знахідки були використані в інтересах політиків лівого спрямування, а також привели до перейменування певних об'єктів, спалювання церков, знищення статуй, скасування "Дня Канади", демонізації місцевої історії, а також до расової ненависті. Все це схоже на те, що відбувалося в Німеччині після Другої світової війни.

#newsAkbjfgkvzo

00:12